بریوز' تایلر گل در مورد پروتکل های ایمنی ماندن در تماس با هم تیمی در طول دوره مشخص

بریوز گیر و بازیکن نماینده تایلر گل با خبرنگاران صحبت می کرد جمعه برای اولین بار از لیگ اصلی بیس بال بازگشت ما

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 تیر 1399

بریوز گیر و بازیکن نماینده تایلر گل با خبرنگاران صحبت می کرد جمعه برای اولین بار از لیگ اصلی بیس بال بازگشت ماه آینده رسمی شد.

در اینجا برخی از آنچه که گل گفت: در مورد مذاکرات با لیگ, گفتگو با هم تیمی ها و چالش های بهداشتی از یک فصل است.

در ایمنی در طول چند ماه گذشته و حرکت رو به جلو:

"من قطعا با برنامه ریزی در نظر گرفتن (از دستورالعمل های بهداشتی) به عنوان جدی آنها به طور مستقیم به ما. آنها باهوش تر از من هر آنچه که ایده های آنها را بهتر از خود من است. که قصد من به خصوص با بچه های کوچک در خانه, همسر در خانه. یکی برای مقابله با آن در طول این همه گیر بیش از حد آن را واقعا سخت به نگهداری از کودکان در حال حاضر. خدای ناکرده نمی خواهم او به آن از من. بنابراین من قصد دارم در مصرف آن بسیار جدی است. من فکر می کنم بسیاری از بچه ها اگر آنها می خواهند برای تکمیل این فصل را با آنچه که ما را در مقابل ما من فکر می کنم همه ما باید آن را به طور جدی. که به ما بهترین شانس را به آن را از طریق فصل postseason و امیدوارم کامل همه چیز. ... من فکر می کنم بسیاری از مردم واقعا مشتاق به دیدن چیزی در تلویزیون علاوه بر نسکار. اما من دوست دارم نسکار بیش از حد."

MLB و MLBPA مذاکرات و دیدن چگونه آن را برای عموم:

"من فقط آن را به عنوان بخشی از بازی بخشی از کسب و کار. وجود دارد دو طرف به آن است. من فکر می کنم هر دو طرف باید چیزهای مختلف آنها در حال تلاش برای رسیدن به. من فکر می کنم هر دو طرف را به طور بالقوه در این نقطه انجام برخی از کارهای متفاوت به امید بدست آوردن چیزی انجام می شود زودتر از ما به پایان رسید تا گرفتن انجام می شود. اما در نهایت ما به پایان رسید تا با این فصل و من فکر می کنم بسیاری از مردم نبودند که خوش بینانه از گرفتن حتی در مورد داشتن یک فصل است. بنابراین اگر شما به آن نگاه کنید از این زمینه شما می توانید آن را تا حدودی یک موفقیت است. آن را قطعا نبود ساده. آن را کمی استرس زا باشد. بسیاری از مکالمات که در بسیاری از اوقات به پایان رسید تا رفتن هیچ جا. اما در نهایت من حدس می زنم اصلی توافق است که در آن ما به پایان رسید و خدا رو شکر ما هنوز در حال رفتن به امید دریافت چیزی در این سال برخی از سرگرم کننده بازی یک توپ کوچک و به مردم چیزی به تماشای."

در ماندن در تماس با هم تیمی های:

"ما زوم کمی WebEx نسبت به پایان برخی از Facetime در اینجا وجود دارد. من به پایان رسید تا داشتن آن را به سه گروه مختلف از بچه ها. من نه به عنوان فن آوری زرنگ و دانا به بقیه جهان به طوری که حتی گروه متون – من نمی دانم که چگونه به انجام بیش از هشت نفر در من با حداکثر سرعت دویدن عالی خدمات تلفن همراه – بنابراین در زمان من تا به حال برای قسمت کردن آن را به هم تیمی های خود برای اطلاع رسانی به بچه ها در مورد کنفرانس تماس با ما بودند رفتن به. همه در همه, احتمالا دو بار در هفته من می خواهم بگویم. فقط دست زدن به پایگاه اطلاع رسانی به آنها در مورد هر چیزی جدید و در حال توسعه است. فقط پاسخ دادن به سوالات هر یک از بچه ها ممکن است تا به حال."

در تیمی' اشتیاق به بازگشت به:

"همه واقعا هل دادن را امتحان کنید برای به دست آوردن چیزی انجام می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به خصوص تیم ما جوان ها بودند که حمل آن بیش از آموزش بهار, تلاش برای ماندن آماده است. بچه های قدیمی تر که می خواهید برای دریافت وجود دارد و بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است امیدوارم ادامه حرفه خود را پس از این فصل است. این یک ترکیب واقعی اما همه گفت: همین. آنها می خواستند به خارج وجود دارد و شروع به بازی."

در ابتلا به کوزه در زمان استراحت:

"من نه (هر کوزه). من تا به حال یک زن و شوهر دعوت نامه برای گرفتن یک تعداد کمی از آنها اما پنج بچه و بدون بچه نگهدار من هرگز احساس راحت به اندازه کافی برای ارتکاب به هر چیزی. من نمی خواهم سه کوزه نشسته در برخی از دبیرستان های محلی در انتظار من وقتی که من در نهایت قادر به ایجاد آن است. بنابراین من را دیده اند بسیاری از بچه های ما دست اول. من به صحبت تعدادی از آنها را در مورد آن. آنهایی که صحبت کردم به آنها احساس بزرگ و آماده به سنگ. آنها مضطرب به بازی دوباره بیش از حد. اما نزدیک حکیم بودند و خیلی از فرصت به دلیل موقعیتی که ما در آن هستیم و این وضعیت در جهان و دولت است."

در زیر پروتکل ها و محدود کردن فیزیکی تعاملات در لحظه های هیجان انگیز:

"یک چند وجود دارد (دستورالعمل) که ایستادگی کردن در ذهن من است که ما می تواند اداره کند فقط خوب است. من می خواهم به شما دروغ اگر من گفت: من می دانستم که هر یک از آنها. پس ببخش, من گرفته ام مکی در خواندن همه این صفحات پس ما در واقع چیزی انجام می شود. من از نوع نقد کردن چند روز گذشته پس از من نیست و حتی به عنوان خوانده شده از طریق همه چیز است. اما من فرض داشتن صحبت با (مربی) جورج (Poulis) و برخی از آنها در بالا از آن, و آنها را به نقاط گلوله برای ما تا آنجا که پروتکل های خاص آنها در حال رفتن برای پیاده سازی در ایالات متحده است. امیدوارم آنها باید برخی از راه های آسان تر برای ما به اقامت در بالا از آنها. در نهایت آن را به ما کمک کند. بیشتر ما به دنبال آنها بیشتر احتمال دارد ما قادر خواهید بود برای تکمیل این فصل و postseason.

"بالا fiving بغل کردن و چیزهای; این است که به سختی می شود به صورت فردی و به خصوص با در آغوش گرفتن او با تمام homers او برخورد. ما آن را کشف کردن. من فکر می کنم احساسی بالا است که هنوز هم برای رفتن به آنجا در آن شرایط. من مطمئن هستم که در اوایل جورج و کارکنان خود را مجبور به پرتاب برخی از یادآوری در ما به دلیل آن یک بازی هیجانی به ویژه هنگامی که وجود دارد یک پیاده روی کردن هومر و یا هر چیزی که از طبیعت. احساسات خود را بیش و گاهی اوقات شما را به انجام کارهای شما واقعا فکر می کنم در مورد. من فکر می کنم که رفتن به قرار دادن یک کمی بیشتر فشار بر آنها را به مطمئن شوید که همه ما به یاد داشته باشید وضعیت ما هستیم و آنچه که ما در حال انتظار برای انجام اگر ما می خواهیم برای تکمیل این فصل است. من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به مکالمات متعدد در مورد آن هنگامی که ما دریافت نورد دوباره. امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی از ایده های منحصر به فرد به ما کمک کند به یاد داشته باشید آن را در میان کسانی که احساسات."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب