بریوز نمی خواهد قانون را با استفاده از 'درب بازکن' در این فصل

دو سال پیش thrifty اشعه شروع به استفاده از "بازکن" مفهوم هم زده که واکنش گسترده در سراسر بیس بال نقشه. در سال

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 24 تیر 1399

دو سال پیش thrifty اشعه شروع به استفاده از "بازکن" مفهوم هم زده که واکنش گسترده در سراسر بیس بال نقشه. در سال 2020 – یک فصل است که در تعریف متعارف – بریوز ممکن است پیوستن به لیست باشگاه های ایم که تصویب آن بیش از حد.

صحبت با خبرنگاران دوشنبه بریوز مدیر برایان Snitker خواسته شده بود اگر این تیم را در نظر استراتژی منحصر به فرد که شامل شروع یک مسکن به outs از یک بازی قبل از در آوردن پارچ شروع (یا مسکن) که به طور معمول شروع به بازی.

Snitker نمی خواهد حکومت آن را بسته به شرایط.

"ما (در مورد آن صحبت کردیم)" او گفت:. "فقط بسته به جایی که ما در شرایط خاص. شما می توانید یک امتیاز مثبت (COVID-19 آزمون) در اینجا و یا وجود دارد. ما صحبت در مورد آن روز دیگر. که یک گزینه به ویژه با 20 (بازی) در یک ردیف (برای شروع فصل). ما می تواند با استفاده از درب بازکن, بسته به جایی که ما در. من نمی دانم اگر این چیزی است که ما می خواهم برنامه ریزی, اما من فکر می کنم ما می شود به آن باز بسته به اینکه چگونه ما وجود دارد. که قطعا یک احتمال است."

تیم های مختلفی استفاده کرده اند بازکن از آنجا که اشعه از جمله یک را یانکیز و فرشتگان. وقتی پرسیده شد که در مورد این ایده در فصل گذشته Snitker هرگز به هیچ نشانه ای تیم تا به حال به طور جدی در نظر گرفته شود این استراتژی است. بیش از 97-برنده فصل بریوز استفاده یازده شروع کوزه با پنج تن از آنها بیش از 18 شروع می شود.

در سال 2020 شاید بریوز در آغوش گریز از مرکز. این تیم در حال حاضر برنامه ای برای کول کوزه قبلا در این فصل ثروت ساخته شده ممکن است با آن گسترده تبادل عمق. با توجه به افزایش اهمیت هر مسابقه در سراسر 60-بازی تخته شاید یکی کافی استفاده کنید که عمق می تواند شروع یک مسکن.

بریوز در حال حاضر دیده می شود که چگونه به سرعت یک دندانه می توان در برنامه های خود را. آنها در حال حاضر در حال پایین دو جانباز استارت در فلیکس هرناندز که تصمیم گرفت علیه این فصل و کول Hamels که ممکن است آماده افتتاح در روز است.

Touki توسن در یکی از بارها اشاره شده جوان کوزه آزمایش مثبت برای COVID-19 جولای 3 و نیست دوباره این تیم نشده است. همه ستاره مسکن ویل اسمیت نیز شده است کنار. هر دو بدون علامت هستند.

در این 10 روز پس از کمپ باز بریوز پرداخته اند با کسانی که در غیبت. آنها در حال آماده شدن برای صورت ضرر و زیان بیشتر به عنوان فصل پیشرفت و کسانی که پیش بینی تصادفی بدبختی چیست با توجه به هر گزینه از جمله بازکن.

"ما در حال حاضر دیدن ما چگونه به استفاده از (ما عمق)" به ویژه با تبادل" Snitker گفت. "ما گفت: ما باید عمق و ما نیاز به همه آن را در حال حاضر. ما حتی آغاز شده و ما در حال ضربه زدن به عمق. این خوب است که ما آن را برای رفتن به یک چالش کشیدن بخشی از بقیه از تابستان است."

یادداشت های دیگر از دوشنبه:

" چهار بریوز که تست مثبت برای COVID-19 (فردی Freeman, پیت Kozma اسمیت و توسن) هنوز هم در حال رفتن را از طریق MLB این پروتکل. Snitker نمی گویند که آیا هر یک انجام شده بود بیس بال فعالیت های در حالی که به دور از این تیم است.

"این فراتر از چگونه آنها احساس می کنید و آنچه را که" Snitker گفت. "تا زمانی که آنها در حال پاک آنها دور است. زمانی که آنها در اینجا من می دانم که آنها باید به تصویب تمام پروتکل ها و آنها را آماده برای رفتن. تا آن زمان وجود ندارد زیادی در مورد آن می گویند."

" در Hamels, Snitker گفت که او احساس بهتری پس از التهاب تاندون ماهیچه سه سر او را مانع از پرتاب بیش از آخر هفته. "این رفتن به یک فرایند آهسته برای او" Snitker گفت: در حالی که اضافه کردن او هنوز هم نه لزوما حکومت او برای شروع فصل به طور منظم.

" بریوز بحث کرده اند با استفاده از تولید سر و صدای جمعیت در طول برخی از آنها intrasquad بازی ها "فقط برای دیدن آنچه در آن می مانند." چند franchises برنامه ریزی برای استفاده از fake صدای جمعیت به طور منظم در طول فصل بازی اما Snitker مطمئن نیست و در عین حال اگر بریوز در میان آنها می شود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن