برزیلی, قوانین دادگاه رئیس جمهور Bolsonaro باید پوشیدن ماسک در

رئیس جمهور برزیل Bolsonaro عینک ماسک در یک مراسم قبل از جلسه در Brasília در ممکن است, اما او نیست همی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 تیر 1399

رئیس جمهور برزیل Bolsonaro عینک ماسک در یک مراسم قبل از جلسه در Brasília در ممکن است, اما او نیست همیشه با پیروی از یک فرمان در منطقه فدرال Brasília که حکم استفاده از ماسک های صورت است.

عکس: evaristo sa/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سائو پائولو—یک دادگاه فدرال دستور داده است تا رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است که در میان تعداد انگشت شماری از برجسته ترین رهبران جهان که گاهی اوقات حاضر به پوشیدن ماسک برای قرار دادن یکی در وقتی که او را در پایتخت این کشور.

آقای Bolsonaro را نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. در گذشته او به حمایت برای استفاده از ماسک اما او شده است نامنظم در مورد استفاده از آنها. و او نه تنها یکی است.

رئیس جمهور تهمت و مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador را در برابر کارشناسان بهداشت توصیه به پوشیدن ماسک با وجود شواهد کافی که آنها به طور قابل توجهی آهسته گسترش این رمان coronavirus.

آقای لوپز Obrador هرگز دیده شده است با پوشیدن یک و آقای ترامپ گفت: در مصاحبه هفته گذشته خود با وال استریت ژورنال است که آنها حتی ممکن است کمک به گسترش این ویروس بدون ارائه شواهد.

"آنها را به آنها قرار داده و انگشت خود را بر روی ماسک و آنها را خاموش و سپس آنها شروع به دست زدن به چشم ها و دست زدن به بینی و دهان خود را" آقای ترامپ گفت: صحبت از مردم به طور کلی. "و سپس آنها نمی دانند که چگونه آنها گرفتار آن است."

آقای Bolsonaro یک متحد نزدیک آقای ترامپ که به نام coronavirus "کمی آنفولانزا" و مبارزه فرمانداران برای حفظ کشور باز برای کسب و کار است به تازگی رفته بدون ماسک به عنوان او خطاب به هواداران خود در مقابل کاخ ریاست جمهوری و در رویدادهای عمومی است. در گذشته او دیده می شود پوشیدن, اما گاهی اوقات او آن را در عمومی و یا آن را قطع آزادانه کردن یک گوش.

دادگاه در Brasília گفت: در یک حکم عمومی در روز سه شنبه که یک فرمان از منطقه فدرال دولتی که حاکم Brasília و شهرهای نزدیک که ماسک باید در عمومی فرسوده نیز به رئیس جمهور. او در حال حاضر چهره یک پتانسیل خوب در حدود $390 یک روز باید او را رها سازد ،

"رئیس جمهوری دارای یک قانون اساسی تعهد به رعایت قوانین در نیروی در کشور" دادگاه گفت: در آن حاکم است. که شامل سلامت, توصیه هایی برای محافظت از برزیلی ها از "یک ویروس است که به سرعت گسترش می یابد و اغلب در سکوت" را گفت.

قاضی رناتو کوئیلو Borelli گفت: در این حکم که "یک جستجوی ساده در گوگل به اندازه کافی برای پیدا کردن تصاویر بی شماری از متهم Jair مسیس Bolsonaro در حال حرکت در اطراف Brasília و اطراف آن منطقه فدرال بدون استفاده از ماسک و افشای دیگران است."

بیش از 51,000 که مردم از این بیماری در اینجا دوم در جهان به ایالات متحده آمریکا با 1.1 میلیون داشتن تست مثبت است. هر چند این بیماری در مسابقه در سراسر کشور, بهداشت و توسعه کارشناسان هشدار می دهند که ضعیف برزیلی ها به خصوص در معرض به دام افتاده در محله های تنگ و قادر به ماندن در خانه و رها کردن کار.

"ما بسیار نگران مردم در اینجا لازم نیست که شرایط مادی به دنبال سازمان بهداشت جهانی پروتکل" گفت: Eliana سوزا سیلوا, مدیر مار, شبکه, یک سازمان است که با این نسخهها کار با فقرا در مار زاغه از ریو دو ژانیرو. "در اینجا مردم زندگی می کنند همه با هم در 50 متر مربع خانه های کودکان و نوجوانان و سالمندان و زنان باردار و خیابان ها در حال گسترش خانه های مردم."

نوشتن به Jeffrey T. Lewis در jeffrey.lewis@wsj.com و Luciana Magalhaes در Luciana.Magalhaes@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب