برزیل پرستاران در حال مرگ هستند به عنوان Covid-19 تحت الشعاع بیمارستان

توسط Luciana Magalhaes نزدیک Luciana Magalhaes بیوگرافی @luciwsj luciana.magalhaes@wsj.com ,

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 اردیبهشت 1399

سائو پائولو—عنوان جدید کروناویروس پاره پاره از طریق یک دولت-اجرای بیمارستان اینجا Dilva باربوسا اولیویرا همه او می تواند برای نجات بیماران است. سپس یک روز پرستار بدن شروع به درد.

خانم باربوسا اولیویرا, 56, رشد, خسته, به عنوان یک تب مشخصی. او تا به حال مشکل در دفع ادرار شروع به سرفه و از دست او حس چشایی و بویایی. برای نفس نفس نفس زدن او با عجله به کارکنان São Paulo State بیمارستان که در آن او کار می کرد این بار به عنوان یک بیمار در بخش مراقبت های ویژه. او آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید و درگذشت 21 روز بعد در مارس 7.

"او عاشق کار خود گفت:" سلما de Araujo Vereda یادآوری چگونه عمه خود را doled معنی دار حرکات برای افراد مسن و بیماران او برای مراقبت در بخش طب سالمندان مانند گرفتن آنها کوتاهی مو و بدن کرم. "آن ماموریت خود را برای کمک به دیگران."

سلما de Araujo Vereda, گریه با شوهرش واگنر در مقابل خانه خود در حاشیه, São Paulo به یاد عمه Dilva یک پرستار که درگذشت Covid-19.

سلما در مقابل خانه خود را با یک عکس از او در اواخر عمه Dilva.

Coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر برزیل قریب به اتفاق یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که بیمار آماده مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر از این قدر و اثبات به خصوص مرگبار برای پزشکی کارگران در خط مقدم.

حداقل 116 پرستاران نفر در این کشور از 210 میلیون از Covid-19 با توجه به برزیل فدرال نظام پرستاری—بالاترین تلفات در هر نقطه. که بیش از 107 پرستاران که فوت کرده اند در ایالات متحده, که در آن کل تعداد مرگ از مردم تن به این بیماری همه گیر است که حدود شش برابر بیشتر از برزیل است. در ایتالیا است که در حدود دو برابر به عنوان بسیاری از مجموع مرگ و میر به برزیل, 39 پرستاران فوت کرده اند با توجه به ملی ایتالیا فدراسیون پرستاران یا Fnopi.

پرستاران و دیگر متخصصان پزشکی در برزیل اغلب مجهز به پیری تجهیزات و عدم به اندازه کافی صورت سپر عینک و دستکش و روپوش به نبرد بسیار مسری بیماری پرستاران از بیمارستان در پنج کشور گفت: در مصاحبه.

در یاد Maracanã ورزشگاه فوتبال در ریو دو ژانیرو است که تبدیل به یک میدان بیمارستان, پرستاران خواب در کف راهرو به عنوان مقامات عجله برای دریافت تسهیلات راه اندازی شده است. این بیمارستان قرار بود به 400 تخت های موجود در مه 15, اما آن است که هنوز هم مشغول به کار و در حدود نیمی از ظرفیت برنامه ریزی شده تنها با 200 تخت و 80 واحد مراقبت های ویژه.

این بیمارستان صحرایی برای Covid-19 بيمار در داخل Maracanã ورزشگاه پیچیده در ریو دو ژانیرو.

"ما ترس از آلوده شدن و شاید حتی در حال مرگ گفت:" Lilianna Froes, 25, یک پرستار در بلم در شمال شرقی برزیل است که خود قرنطینه پس از نشان دادن علائم این بیماری است. "ما دیدن افراد در حال مرگ در همه زمان ها. هر بار که ما از شنیدن خبر که یک همکار کرده و آن را می شکند قلب ما و باعث می شود ما فکر می کنم آن می تواند به من بعدی.'"

با 245.000 مردم داشتن آزمایش مثبت برای رمان coronavirus کشور پیشی ایتالیا و اسپانیا در روزهای اخیر و در حال حاضر مسیرهای پیاده روی تنها آمریکا و روسیه و انگلستان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در 16,371 مرده برزیل در حال حاضر ششم-بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان از این بیماری همه گیر.

تعداد واقعی هر دو آلوده و مرده ممکن است به مراتب بالاتر از آنجا که کشور را به مراتب کمتر تست از آمریکا و اروپا. برزیل انجام 3,462 آزمون در هر 1 میلیون نفر به عنوان روز رتبه 22 را در جهان با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت ana ortega. یک مطالعه توسط Ribeirão Preto دانشکده پزشکی در São Paulo و دیگر دانشگاههای سراسر برزیل محاسبه تعداد افراد آلوده به Covid-19 در حدود 3 میلیون نفر است. که دو برابر تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

"برزیل آلوده ترین کشور در جهان امروز" گفت: دمینگس آلوس استاد در Ribeirão Preto دانشکده پزشکی.

پرستاران کمک یک Covid-19 بیمار در داخل یک واحد مراقبت های ویژه جدید Gilberto Novaes بیمارستان صحرایی در مانائوس, برزیل, در مارس 5.

جمعی دفن در گورستان tarumã تأیید در مانائوس, برزیل, در مارس 4.

نسبی در مارس 4 غصه دار بر روی بدن از 81 سال است که مرده در خانه اش با علائم Covid-19 در مانائوس, برزیل.

با این بیماری در مسابقه از بومی روستاها در آمازون به محکم بسته بندی شده در محله های فقیرنشین برزیل شهرستانها برخی از فرمانداران و شهرداران قرار داده اند-اجتماعی فاصله اقدامات در محل. هنوز هم در برزیل محدودیت به طور کلی شل تر از مستند اقدامات اجباری در بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی و با نفوذ حریف: رئیس جمهور Jair Bolsonaro که می خواهد به نگه داشتن جهان نهم-بزرگترین اقتصاد عامل به طور معمول.

"مردم می خواهید به کار برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود" آقای Bolsonaro گفت: از طریق حساب توییتر خود را. او گفت: مستندات در حال صدمه زدن عادی برزیل. "میلیون ها نفر (در برزیل) در حال حاضر می دانیم آنچه در آن می خواهم به زندگی در ونزوئلا گفت:" اخیرا در یک صدای جیر جیر با اشاره به گرسنگی و فقر در این کشور همسایه.

رئیس جمهور کرزی در این بیماری همه گیر آورده و او را به درگیری مستقیم با کارشناسان بیماری های عفونی از جمله افرادی که در خود وزارت بهداشت و چند تن از فرمانداران. رئیس جمهور اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta در مارس و روز جمعه آقای Mandetta را جایگزینی, Nelson Teich استعفا داد.

"بدون شک نگرش خود را به ما آسیب می زند به طور مستقیم گفت:" Solange Caetano, رئيس جمهور از, São Paulo state پرستاران اتحادیه. "تلاش برای پایان دادن به انزوای اجتماعی به معنی وجود دارد بیشتر مردم در خیابان بیشتر افراد آلوده شدن. که اضافه بار خط مقدم درمان هستند."

سردرگمی در برزیل است, باعث رشد تعداد از مردم برای رفتن به محل کار و منازل خود را ترک کنند و حتی در جوامع محلی که در آن رهبران باید حمایت اجتماعی-فاصله گرفته است.

در سخت ضربه لمباردی در شمال ایتالیا تعداد زیادی از مردم که رفت به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها کاهش یافته 75 درصد پس از مقامات معرفی سخت مستندات با توجه به یک مطالعه اخیر توسط امپریال کالج لندن است. در São Paulo, همان کسانی که بازدیدکننده داشته است به فروشنده ها و داروخانه ها کاهش یافت و فقط 21 درصد منجر نویسندگان این مطالعه به هشدار می دهند که مگر کشور در زمان سخت تر اقدامات این اپیدمی هنوز هم می تواند رشد نمایی در اینجا.

ساکنان São Paulo favela Vale das Virtudes منتظر به دریافت مواد غذایی از Treino na لجه سازمان خیریه در روز جمعه.

اقامت در خانه قوانین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده اند کسانی که زندگی در Vale das Virtudes یکی از فقیرترین جوامع در سن پائولو حتی بیشتر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر است.

پرستاران در ریو دو ژانیرو دولت با بالاترین تعداد مرگ و میر در میان پرستاران می گویند آنها را تحت فشار قرار دادند به آستانه.

پس اخیر کاهش بودجه برخی از پرستاران مجبور به کار در دو شیفت برای رسیدگی به هجوم بیماران. فقدان آنها به اندازه کافی N-95 ماسک صورت آنها را مجبور به بارها و بارها استفاده مجدد از آنهایی که دارند گاهی اوقات بیش از هفت تا 24 ساعت شیفت گسترش بیش از یک دوره از یک ماه. دیگران با استفاده از بی اثر پارچه ماسک.

برزیل وزارت بهداشت گفت که به عنوان از آوریل 12, آن را تا به حال ارائه شده 83 میلیون فرد تجهیزات حفاظتی مجموعه برای حرفه ای بهداشت و درمان در خط مقدم از این بیماری همه گیر. تمام تجهیزات فرستاده شد به دولت های مختلف سلامت دبیر بودند که مسئول توزیع آنها در میان موسسات برخورد با این بیماری است.

در برخی از بیمارستان ها در دولت, بسیاری از را متوقف کرده اند نوشیدن آب به جلوگیری از رفتن به حمام نگران آنها گرفتن ویروس در حالی که از بین بردن دنده گفت: Francisca Valda سیلوا اولیویرا رئیس جمهور برزیل, انجمن پرستاری.

Glauber امنکیو یک پرستار در ریو دو ژانیرو در روز یکشنبه

Carla de Oliveira Obelar, 42, یک پرستار در ریو که مشغول به کار با نوزادان و آمد با تب و سرفه اما نمی توانستم یک coronavirus آزمون وادار کردن او به پرداخت برای او به خود گفت: او پسر عموی Glauber امنکیو همچنین یک پرستار است. او آزمایش منفی و بازگشت به کار هنگامی که علائم کاسته.

اما وضعیت او به سرعت رو به وخامت گذاشته. پس از جستجو از جان گذشته برای یک واحد مراقبت های ویژه تخت او بالاخره یک روز او درگذشت. هر چند او هرگز یک دوم آزمون گواهی مرگ او شده Covid-19 به عنوان علت مرگ است. آقای Amancio گفت: او در حال حاضر ترس بازگشت او به کار ممکن است گسترش ویروس.

ترس از مرگ است که فراگیر در میان کارگران بیمارستان. در سن پائولو پرستاران در هفته گذشته با تجمع در مقابل ساختمان یک موزه هنری—صحنه اعتراضات مکرر—در این شهر مهم ترین شاهراه و شمع روشن برای همکاران که درگذشت. در Brasília نه چندان دور از کاخ ریاست جمهوری و برخی اعتراض کردند با دروغ گفتن بر روی زمین با دستهایشان یک تکه کاغذ را بر روی هر یک از سینه خود را با نام از همکاران که افتاده بود.

بیشتر در Coronavirus

  • جدید کروناویروس عفونت خوشه ظهور در آسیا
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

"وجود دارد بسیاری از افرادی که افسرده هستند, آنها ترس آنها نیاز به کمک" گفت: Péricles Batista 50 ساله, پرستار, در, São Paulo است.

پرستاران در Eduardo de Menezes بیمارستان در بلو هوریزونته, یک شهر به شمال توصیف شکستن در اشک طول شیفت غرق ترس که آنها تبدیل خواهد شد آلوده و گسترش این ویروس به عزیزان.

آنها گفت: آنها هر کدام فقط یک محافظ شب که استفاده از آنها به عنوان آنها را از یک بیمار به بعد. بیمارستان نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر است اما قبلا گفته آن است که کار به ارائه کارکنان با تجهیزات جدید.

"برای محافظت از خانواده من, من نمی خواهم به انجام بیشتر شیفت" گفت: Eduardo Martins, 46, یک پرستار که توضیح می دهد که چگونه او نوار کردن لباس های خود را قبل از ورود به خانه خود را پس از تغییر. "من دو بچه ها یکی است و هشت ماه است."

یک پرستار بررسی مدارک یکشنبه در داخل واحد مراقبت های ویژه از ریو دو ژانیرو بیمارستان صحرایی لگا-بارا.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید برزیل را در مورد آن coronavirus بحران ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به Luciana Magalhaes در Luciana.Magalhaes@wsj.com رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com و Jeffrey T. Lewis در jeffrey.lewis@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب