وحشیانه: پلی استیشن را لغو کرده است, کل PS5 وارد زمین بازی بعد از @NicoBoy95 نظر هیچ یک از مراقبت " در Livestream

خوب پلی استیشن طرفداران آن به نظر می رسد مانند ما همه رو به یک سخت واقعیت جدید. دیروز فوق العاده به کرات پلی ا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399
Illustration for article titled Brutal: Playstation Has Cancelled The Entire PS5 Game Lineup After @NicoBoy95 Commented ‘No One Cares’ On Their Livestream

خوب پلی استیشن طرفداران آن به نظر می رسد مانند ما همه رو به یک سخت واقعیت جدید. دیروز فوق العاده به کرات پلی استیشن 5 رویداد مطبوعاتی سونی, بررسی بازخورد بازیکن و فقط اعلام کرد آنها را لغو کل صف از نسل بعدی بازی ها در پاسخ به @NicoBoy95 ویرانگر نظر که "به هیچ کس اهمیت" خود livestream.

تبلیغات

Oof. به نظر می رسد مانند آن را بازگشت به تخته رسم برای هر بازی در بازی غول های آینده کنسول.

"ما شاهد NicoBoy95 خشن اما در نهایت درست takedown ما ارائه و تصمیم گرفت تنها عاقلانه عمل شد و به قراضه همه چیز ما برنامه ریزی شد و شروع از ابتدا" گفت: Sony تعاملی رئیس جمهور جیم رایان گفت که OGN که حتی شخص ثالث بازی مانند NBA 2K21 شده اند برای همیشه کنار گذاشته تا زمانی که شرکت می تواند به شکل یک راه رو به جلو است که قابل قبول است به NicoBoy95. "با دیدن این نظر به نظر می رسد در چت باکس در یوتیوب در طول جریان واقعی بود از خواب بیدار کردن تماس. به شنیدن این که هیچ کس در مورد مراقبت از این بازی ها دلخراش است به خصوص بعد از چقدر سخت ما مشغول به کار بر روی آنها است."

تبلیغات

"اما آن را بازخورد ما نیاز به عمل در چشم پوشی نیست," او اضافه شده است.

این ممکن است دشوار اخبار برای افرادی که در واقع پمپ به بازی افق: ممنوع غرب Deathloop, یا جدید Ratchet & Clankاما پارسه نمی گویند چیزهایی مانند "هیچ کس مراقبت" مگر اینکه آنها عمیقا معتقدم که این حقایق سازندگان بازی به شدت نیاز به دانستن.

تبلیغات

"رک و پوست کنده من تمام شب فقط فکر کردن در مورد آنچه که ما می تواند انجام داده اند اشتباه برای جلب این نوع از واکنش" رایان ادامه داد و اشاره کرد که آن را سخت به بلع قرص دانستن است که میلیون ها ساعت کار از هزاران نفر از هنرمندان و مهندسان را به دور انداخته شود. "هنوز دردناک به عنوان آن شده است برای ما به حذف صدها teraflops از بازی از سرور های ما—بازی هایی که ما فکر می کردم خیلی خوب—آن را به ما برای برآوردن همه طرفداران ما. و بنابراین من با تشکر از NicoBoy95 برای صداقت خود را."

"امیدوارم ما می توانیم اصلاح این شکست ملال انگیز و قوی تر صف برای انتشار تا سال 2025" او ادامه داد.

تبلیغات

برای تلفن های موبایل سخت اما عادلانه به ما پارسه. ما در اینجا در OGN تحسین پلی استیشن تمایل به نگاه در آینه و صداقت زمانی که آنها شکست خورده اند. اگر فقط مایکروسافت را به دنبال خود منجر شود و لغو ایکس باکس سری اول به طور کامل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن