بلغارستان و کرواسی را حیاتی گام به سوی اتخاذ یورو

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور تبریک گفت دو کشور گفت: یورو بخشی از یک هویت مشترک برای ا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 تیر 1399

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور تبریک گفت دو کشور گفت: یورو بخشی از یک هویت مشترک برای اروپایی ها.

عکس: آدریان خرده/شاتر

فرانکفورت—بلغارستان و کرواسی در زمان یک گام بزرگ به سوی اتخاذ یورو ارز به طور بالقوه تبدیل شدن به جدید ترین عضو به بلوک پس از سال ها از بحران اقتصادی و شوک.

اتحادیه اروپا و وزیران دارایی توافق به قبول این دو اروپا سازمان ملل به منطقه نرخ ارز مکانیزم اتاق انتظار برای پیوستن به واحد پول مشترک منطقه بانک مرکزی اروپا در بیانیه ای گفت جمعه.

این حرکت به این معنی است که بلغارستان و کرواسی می تواند تبدیل به بلوک 20 و 21 عضو به عنوان به زودی به عنوان 2023 ارائه آنها با دیگر اقتصادی و ضوابط نظارتی.

در خصوص آنها نیاز به نگه داشتن خود را معاملات ارز در یک باند باریک vis-à-vis یورو به مدت حداقل دو سال.

منطقه یورو را آینده نگر بزرگ شدن است که بسیار مورد نیاز سیگنال اعتماد به نفس در ارز باشگاه است که در مواجه با بحران های پی در پی بیش از یک دهه گذشته که منصرف برخی از کشورهای اتحادیه اروپا از پیوستن به.

بلغارستان و کرواسی را تبدیل به اولین کشور برای پیوستن به بلوک ارز پس از لیتوانی در سال 2015. دو کشور باید در مجموع 11 میلیون نفر از شهروندان در مقایسه با حدود 340 میلیون یورو است.

مرتبط

  • Coronavirus پیش بینی شده برای ارسال یورو به شیب رکود (مه 6)
  • ثبت رکود در منطقه یورو نشانه بد برای اقتصاد جهانی (30 آوریل)
  • بانک ارائه می دهد وام های ارزان قیمت به بانک ها برای جلوگیری رکود اقتصادی (30 آوریل)
  • کشورهای بالکان فکری به حال مورد ضرب و شتم پشت Coronavirus. در حال حاضر عفونت ها شایع است.

"بلغارستان و کرواسی امروز گرفته شده یک گام بزرگ در راه نسبت به پیوستن به منطقه یورو من به آنها تبریک و خوش آمد ادامه داد: سیاست تلاش های" بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور کریستین لاگارد در بیانیه ای گفت. یورو بخشی از یک هویت مشترک برای اروپایی ها, او گفت:.

همه 27 کشور اتحادیه اروپا به جز دانمارک موظف به پیوستن به یورو هنگامی که آنها انجام بلوک معیارهای اقتصادی از جمله کنترل دقیق بر روی تورم و بدهی های عمومی و بلند مدت نرخ بهره.

برخی از دولت ها که به طور بالقوه می تواند در دیدار با کسانی که معیارهای مانند جمهوری چک و لهستان قرار داده اند خاموش پیوستن به این بلوک در سال های اخیر و یا مطرح موانع جدید. حمایت عمومی برای یورو است مشکلاتی روبرو در این کشورها به خصوص پس از شروع بحران یورو. دولت خود را نشان داده اند که آنها می خواهند برای دیدن نشانه هایی از ثبات در منطقه یورو قبل از برداشتن گام به سوی عضویت.

سوئد رای دهندگان را رد کرد و با پیوستن به منطقه یورو در سال 2003 رفراندوم و این کشور در حال حاضر هیچ بتن قصد دارد برای پیوستن به. در مجارستان عمومی-نظر سنجی نشان می دهد پشتیبانی قوی برای یورو عضویت اما نخست وزیر ویکتور اوربان دولت شده است بیشتر شک و تردید.

در طول بحران یورو از یک دهه پیش چند دولت های منطقه یورو از جمله یونان و پرتغال قادر به بازپرداخت بدهی های خود و یا به قید وثیقه بانک های خود را بدون حمایت بین المللی. بحران تشدید شد توسط این واقعیت است که دولت نمی تواند کاهش ارزش ارزهای خود را از آنجا که همه آنها با استفاده از یورو.

منطقه دولت باید پس از معرفی ساز و کارهای جدید با هدف ایجاد ثبات در بلوک از جمله یک اتحادیه بانکی نظارت یک استاد راهنما قرار دارد در داخل بانک مرکزی اروپا در فرانکفورت.

بانک مرکزی اروپا روز جمعه گفت این امر شروع به نظارت بر بانک ها در بلغارستان و کرواسی از اکتبر. 1.

تصمیم به شامل دو نسبتا کشورهای فقیر می تواند بندر خطرات ، عدم تعادل در اقتصاد یونان از جمله بدهی و کسری بودجه و بی ثبات کل اتحادیه ارز.

هیچ کشوری تا کنون در سمت چپ یورو از زمان ایجاد آن در سال 1999 هر چند یونان آمد ،

تحلیلگران هشدار داده است که بلغارستان و کرواسی می تواند هنوز هم در تلاش برای دیدار با برخی از معیارهای پیوستن به واحد پول مشترک به خصوص آنهایی که مربوط به کم بدهی عمومی و حکومت قانون است.

روز جمعه تصمیم "به این معنا نیست تضمین می کند که یورو روند تصویب است که در حال حاضر بر روی خلبان اتوماتیک" تحلیلگران در بانک ING نوشت.

بلغارستان ممکن است در تلاش برای نگه داشتن آن نرخ تورم در بررسی با توجه به این که قیمت آن سطح است که تقریبا نیمی از منطقه یورو به طور متوسط از تحلیلگران گفت.

برای کرواسی اصلی ضعف این کشور نسبتا بالای بدهی های عمومی است. انتظار می رود برای رسیدن به 86 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال به بالای 60 درصد سطح است که مقامات اروپایی در نظر قابل قبول به تحلیلگران گفت.

نوشتن به تام فیرلس در tom.fairless@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب