کانادا قوانین دادگاه پیمان با آمریکا به پناهجویان خلاف قانون اساسی است

Royal Canadian Mounted Police officers استقبال مهاجران در ماه اوت سال 2017 به عنوان آنها وارد کانادا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 مرداد 1399

Royal Canadian Mounted Police officers استقبال مهاجران در ماه اوت سال 2017 به عنوان آنها وارد کانادا در غیر رسمی عبور از مرز در چاپلین, n. y.

عکس: چارلز Krupa/آسوشیتد پرس

اتاوا—کانادا حکم دادگاه روز شنبه که مرز توافق محرومیت افراد از درخواست پناهندگی در کانادا, پس از ورود به کشور از آمریکا خلاف قانون اساسی است, در حکم که شامل قوی ملامت ایالات متحده پناهندگی سیستم.

کانادا در سال های اخیر شاهد افزایش در تعداد افرادی که از مرز آمریکا به دنبال پناهندگی, تغییر بسیاری نسبت به سخت تر مهاجرت و پناهندگی سیاست تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. حقوق بشر و گروه های پناهنده در کانادا تحسین تصمیم دادگاه که به گفته آنها نشان میدهد که ایالات متحده نباید به عنوان یک کشور امن برای پناهندگان است.

عدالت ان ماری مک دونالد از دادگاه فدرال کانادا گفت: او را به حالت تعلیق درآورد او اعلام می کند که قرارداد نامعتبر است به مدت شش ماه به کانادا قانونگذاران فرصتی برای پاسخ. سخنگوی امنیت عمومی وزیر بیل بلر گفت که دولت در حال بررسی تصمیم دادگاه و کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این امر درخواست فایل.

حکم معاملات با امن کشور ثالث قرارداد پیمان امضا شده در سال 2002 توسط کانادا و ایالات متحده آمریکا است که نیاز به پناهجویان به ادعای خود در هر کدام از کشور آنها را وارد کنید. این معامله که تنها در مقام گذرگاه های مرزی است که به منظور اجازه می دهد دو کشور برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت برای متقاضیان پناهندگی.

به طور معمول پناهندگان اعمال می شود را به حرکت به یک کشور امن در حالی که آنها در خارج از آن کشور است. اگر پناهندگان قادر به رسیدن به ایالات متحده آمریکا و یا کانادا می توانید آنها را تسلیم ادعای پناهندگی یک بار آنها وجود دارد.

عدالت مک دونالد گفت: در او حاکم است که متقاضیان که سعی می کنید برای ورود به کانادا به دنبال پناهندگی در حال بازگشت به ایالات متحده جایی که آنها در صورت بازداشت توسط مقامات ایالات متحده. او گفت: خود را حبس در آمریکا مغایر با روح و هدف از مرز توافق و نشان دهنده تخطی از این مدعیان حقوق تحت منشور کانادایی حقوق و آزادی های, زندگی, آزادی و امنیت است.

"مسئولیت های را نمی توان مثبت و متعادل در برابر زندان و یا اثرات زیان های بی رحمانه و غیر معمول بازداشت در شرایط سلول انفرادی و خطر ابتلا به اجبار" عدالت مک دونالد نوشت: با اشاره به بازداشت شرایط در ایالات متحده و عمل ارسال یک پناهجو را به یک وضعیت خطرناک است.

کانادا شورای پناهندگان یکی از سه سازمان های حمایتی است که شرکت در دادگاه گفت که می خواهد دولت کانادا بلافاصله به حالت تعلیق در مرز پیمان. "جدی وجود دارد حقوق بشر در, و هیچ دولت باید تحمل است که گفت:" جانت Dench گروه مدیر اجرایی.

U. s. Department of Homeland Security نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد حکم دادگاه.

پس از مواجهه با یک رکورد افزایش خانواده های مهاجر عمدتا از آمریکای مرکزی عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک در سال گذشته به خصوص در دولت تصویب یک رشته از سیاست های جدید با هدف مهار دسترسی به آمریکا پناهندگی سیستم. پناهندگی دولت استدلال با این نسخهها کار به عنوان یک آهنربا برای مهاجران در آمریکای لاتین که تا همین اواخر می تواند به ایالات متحده و کار گاهی اوقات برای سال, در حالی که خود ادعا می کند شنیده می شد.

جدید سیاست های آمریکا شامل ارسال بسیاری از متقاضیان پناهندگی که عبور از مرز جنوبی به مکزیکی, شهرهای مرزی به صبر برای ادعای خود را به شنیده می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز رسیده امن کشور سوم توافق با گواتمالا هندوراس و السالوادور—کشورهایی که در حال تولد برای مدتی پناهنده سیستم و نه مجهز به رسیدگی به هجوم پناهجویان.

کسانی که سیاست را وادار به مهاجرت و مدافعان حقوق بشر را متهم آمریکا از شکست به تعهدات خود تحت U. N. پیمان حاکم بر حقوق پناهندگان زیرا آنها ارسال بیشترین پناهجویان به خطر است.

در عین حال یکی دیگر از مجموعه ای از سیاست های آمریکا به معنای رد صلاحیت مهاجران پناهندگی در مجموع اگر آنها به تصویب از طریق یک کشور سوم مانند مکزیک قبل از ورود در ایالات متحده آمریکا است که سیاست های, است که در خود نگه دارد تحت یک دادگاه فدرال سفارش نیز جلوگیری از پناهندگان سوری از درخواست پناهندگی برای مثال اگر او برای اولین بار با عبور از مرز به ترکیه قبل از رسیدن به ایالات متحده هر کسی رد پناهندگی می تواند اخراج شود.

نوشتن به کیم Mackrael در kim.mackrael@wsj.com و میشل Hackman در Michelle.Hackman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن