کانادا قوانین قاضی ایالات متحده ملاقات حقوقی آزمون به دنبال Huawei اجرایی استرداد

Meng Wanzhou رئیس امور مالی Huawei ترک خانه اش به حضور در استرداد شنوایی در بریتیش کلمبیا دیوان عالی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

Meng Wanzhou رئیس امور مالی Huawei ترک خانه اش به حضور در استرداد شنوایی در بریتیش کلمبیا دیوان عالی کشور در ونکوور در روز چهارشنبه.

عکس: جاناتان هیوارد/آسوشیتد پرس

کانادا قاضی حکم داد که ایالات متحده ملاقات یک کلید تست قانونی به دنبال استرداد ارشد Huawei Technologies Co. اجرایی که در مرکز مبارزه بین واشنگتن و پکن بیش از غول مخابراتی-تجهیزات ساز.

این تصمیم منتشر شد چهارشنبه علامت عمده حکم دادگاه در مورد سرنوشت Huawei امور مالی رئیس Meng Wanzhou. خانم Meng, 48, دختر Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei و بازداشت شده است در ونکوور به قید وثیقه پس از او بازداشت شد و در این شهر فرودگاه در ماه دسامبر سال 2018 است.

قانونی مبارزه به او تحویل به ایالات متحده می تواند کشیدن در سال به عنوان خانم Meng وکلا واصل شده اند تعدادی از چالش های است که در بریتیش کلمبیا دادگاه موافقت کرده است برای شنیدن. این مورد می تواند بیشتر به تاخیر افتاد اگر خانم Meng تجدید نظر یکشنبه حاکم.

ایالات متحده آمریکا درخواست بازداشت و استرداد وی از سوی مامورین که او گمراه شرکت چینی را به بانک ها در مورد روابط بین هواوی و یک شرکت وابسته است که آیا کسب و کار در ایران. بانک ها پاک صدها میلیون دلار در معاملات است که به طور بالقوه نقض تحریم های بین المللی.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال, Huawei Ren Zhengfei مورد بحث چگونه شرکت خود را حرکت تجارت, جنگ, نگرانی که آیا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی برای پکن و سفر جاده ای در سراسر امریکا است. عکس: آنتونی کوان برای وال استریت ژورنال (در اصل منتشر نوامبر 6 2019)

Huawei و خانم Meng باید هرگونه تخلف است. وکلای خانم Meng به چالش آمریکا درخواست استرداد در یک جلسه در ماه ژانویه بر این اساس است که این اتهامات نمی تشکیل جرم و جنایت در کانادا به دلیل این کشور متوقف اجرای تحریم ها علیه ایران در سال 2016. کانادا دادگاه تایید نخواهد شد فرهنگ جامعه تبدیل مگر اینکه ادعا جرم واجد شرایط به عنوان یک جرم جنایی در کشور کانادا.

دانشیار رئیس دادگستری هدر هلمز از دادگاه عالی بریتیش کلمبیا گفت: در تصمیم گیری است که آمریکا استرداد درخواست ملاقات حقوقی کانادا تست. در 23 صفحه و قضاوت او گفت که اگر چه کانادا کناره گیری کرد تحریم ها علیه ایران, آمریکا تحریم علیه این کشور "به پس زمینه و یا زمینه" به ایالات متحده اتهامات فساد بانکی است که آن هم غیر قانونی در کانادا.

استدلال توسط خانم Meng وکلای خانم هلمز نوشت: "به طور جدی محدود کردن توانایی تعهدات بین المللی خود در استرداد زمینه را برای تقلب و دیگر جرایم اقتصادی است.

خانم Meng پوشیدن یک ماسک نشسته در یک جدول یادداشت برداری در کنار او به عنوان مترجم عدالت هلمز خواندن نتیجه تصمیم او به دادگاه.

یک سخنگوی سفارت چین در اتاوا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این حکم.

این مورد در میان برخی از بدترین تنش ها در سال های بین واشنگتن و پکن است. روابط را تیره و تار شده است با اختلافات بیش از تجارت coronavirus همه گیر و آمریکا, کمپین برای حفظ Huawei از جهانی مخابرات شبکه.

چینی خارجی-سخنگوی وزارت این هفته گفت که ایالات متحده آمریکا و کانادا "آزار دو جانبه خود را استرداد پیمان و خودسرانه در زمان اجباری اقدامات علیه [خانم Meng] بدون علت. این جدی سیاسی حادثه که به شدت نقض [خانم Meng را] حقوق مشروع و منافع است."

خانم Meng استخدام یک تیم بزرگ از وکلا در کانادا و ایالات متحده آمریکا برای به چالش کشیدن آمریکا استرداد و اتهامات.

او در کانادا وکلا استدلال می کنند او حقوق قانونی مورد آزار قرار گرفته بودند در کانادا زمانی که او توشه جستجو بود و او برگزار شد برای ساعت ها در فرودگاه ونکوور قبل از او دستگیر شد و در سال 2018 در دستور ایالات متحده آنها همچنین ادعا می کنند مورد برابر است با انگیزه های سیاسی ایالات متحده در یک زمان آن است که به دنبال دست بالا در طولانی مدت تجارت و تکنولوژی اختلافات با چین است.

کانادا است که در وسط بین دو ابرقدرت. روز بعد خانم Meng بازداشت چین بازداشت دو کانادایی مایکل Kovrig و مایکل Spavor که همچنان در زندان است. چین نیز مسدود شده برخی از کانادا واردات کشاورزی از جمله کلزا و گوشت.

سخنگوی چین وزارت امور خارجه گفت: کانادا باید "صحیح آن اشتباه" و بلافاصله پس از آزادی خانم Meng "بنابراین به عنوان برای جلوگیری از هر گونه مستمر آسیب به چین-کانادا روابط است."

هفته گذشته نخست وزیر کانادا جاستین ترودو با انتقاد چین برای ایجاد ارتباط بین این موارد از خانم Meng با آقایان Kovrig و Spavor و عدم درک جدایی بین اجرایی و قضایی شعبه در کانادا است. "چین کار نمی کند کاملا به همان شیوه و به نظر نمی رسد به درک که ما یک قوه قضائیه مستقل از سیاسی مداخله" او گفت:.

بر خلاف بسیاری از آن توسعه یافته جهان همسالان کانادا است و در عین حال به صدور یک بخشنامه در مورد اینکه آیا هواوی خواهد بود و مجاز به شرکت در اجرای بعدی نسل 5G موبایل شبکه های بی سیم—تا حدودی برخی از ناظران ادعا به امید پیروزی آزادی آقایان Kovrig و Spavor.

نوشتن به Jacquie McNish در Jacquie.McNish@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de