Carlos Ghosn سیمی پول به اتهام فرار پلاتر, دادستان ها می گویند

Carlos Ghosn صحبت می کند در ژانویه کنفرانس مطبوعاتی در بیروت پس از فرار ژاپن است. عکس: مایا Aller

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 تیر 1399

Carlos Ghosn صحبت می کند در ژانویه کنفرانس مطبوعاتی در بیروت پس از فرار ژاپن است.

عکس: مایا Alleruzzo/آسوشیتد پرس

بوستون—Carlos Ghosn سیمی بیش از $860,000 به یک شرکت وابسته به یکی از این دو نفر برگزار شد در آمریکا به ظن است که به آنها کمک سابق خودرو تیتان فرار از ژاپن در اواخر سال گذشته با توجه به اسناد دادگاه معرفی شده توسط دادستان فدرال.

اسناد جدید آمده که در یک ماساچوست پدر و پسر, ثبت, تازه, به دنبال طرح دعوی در دادگاه به قید وثیقه آزاد شد به عنوان آنها نبرد استرداد به ژاپن را به اتهام نقش در فرار.

Michael L. Taylor 59 ساله و پسرش پیتر M. Taylor, 27, استدلال کرد که آنها باید با قید وثیقه آزاد شد با توجه به شیوع Covid-19 در زندان شهرستان که در آن آنها در حال برگزار شد در انتظار استرداد. سی و شش زندانی در زندان شهرستان تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در جولای 2 و اهل بیت درگذشت, که در تاریخ, با توجه به شکایت ثبت شده در این هفته در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ماساچوست است.

آقای Ghosn بود که زندگی در یک دادگاه نظارت توکیو خانه در حالی که رو مالی-جرم اتهامات از وقت خود را در حال اجرا Nissan Motor Co., فرار ژاپن در اواخر سال گذشته و قاچاق در داخل یک موسیقی-تجهیزات جعبه بر روی یک انتظار جت خصوصی. ایالات متحده دادستان گفت: Taylors شد کلید شرکت کنندگان در این طرح با استناد به ژاپنی ها تحقیق که شامل گسترده شواهد تصویری از حرکات خود در ژاپن است.

آقای Ghosn را رد کرده است مالی-جنایات اتهامات در ژاپن و گفت: او از کشور فرار کرد چرا که او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه.

مایکل تیلور دیرین امنیت عمل و سابق ارتش سرباز نیروهای ویژه ساخته شده است که یک حرفه ای از تنظیم پیچیده در خارج از کشور نجات و ماموریت های دیگر است. او و پسرش دستگیر شدند در ایالات متحده آمریکا در مارس 20 توسط مقامات فدرال اقدام در درخواست از مقامات ژاپن.

Michael Taylor نشان داده شده در کنترل گذرنامه در استانبول فرودگاه در حال مبارزه با استرداد به ژاپن است.

عکس: DHA/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بانک اسناد و مدارک توسط دادستان ایالات متحده در روز سه شنبه اول گفته نشان دادن مستقیم مالی روابط میان آقای Ghosn و تیلور.

اسناد و مدارک نشان داد دو سیم نقل و انتقالات در ماه اکتبر 2019 در مجموع $862,500 از پاریس حساب بانکی دادستان گفت: در ارتباط با آقای Ghosn برای ترویج Fox LLC محدود-شرکت با مسئولیت مدیریت توسط پیتر تیلور و یکی از برادران خود را.

سیم-انتقال سوابق گرفتند و رسمی استرداد درخواست شده توسط مقامات ژاپنی برای تیلور قطعات که به دادگاه معرفی شده سوابق این هفته است. یک سخنگوی آقای Ghosn و یک وکیل برای تیلور کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد نقل و انتقال سیم.

مشخص نیست چقدر, اگر هر چیزی تیلور پرداخت شد توسط آقای Ghosn برای کمک به فرار. هزینه های این طرح شامل منشور از دو جت خصوصی. یک هواپیمای جت با توجه به ژاپنی دادستان پرواز مایکل تیلور و دیپلم از دبی به ژاپن که در آن گفته لود جعبه حاوی آقای Ghosn از طریق یک محموله درب.

که جت پرواز به استانبول که در آن آقای Ghosn انتقال به یک دوم جت محدود برای لبنان است که هیچ معاهده استرداد با ژاپن است.

این تیلور استخدام با مشخصات بالا تیم حقوقی به نبرد استرداد درخواست از جمله آبه لوول که نشان داده شده است Jared کوشنر و Ivanka Trump. وکلای آنها استدلال کرده اند که پدر و مادر نمی ارتکاب جرم و جنایت در ژاپن و در هر صورت باید قید وثیقه آزاد در انتظار تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به استرداد آنها.

قاضی فدرال قاضی Donald L. cabell در است روز سه شنبه با رد تیلور' حرکات ثبت شده در اوایل ماه گذشته به سرکوب خود حکم بازداشت. قاضی cabell در است که از شنبه بعد از ظهر نشده بود و در عین حال حکومت تیلور' درخواست می شود با قید وثیقه آزاد شد.

این تیلور' جدید طرح دعوی در دادگاه ذکر شده در طول زمان مصرف آن را قاضی cabell در است به حکومت در وثیقه درخواست گفت: "اجازه تیلور' نامناسب محرومیت از آزادی تحت تهدید کننده زندگی شرایط ادامه پیدا کند."

نوشتن به علامت Maremont در mark.maremont@wsj.com و نیک Kostov در Nick.Kostov@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب