بانک مرکزی پمپ پول بیشتر به اقتصاد برای مبارزه با رکود اقتصادی

بانک مرکزی انگلیس با تقویت آن باند-خرید برنامه برای کمک به حمایت از انگلیس را تضعیف اقتصاد است. عکس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

بانک مرکزی انگلیس با تقویت آن باند-خرید برنامه برای کمک به حمایت از انگلیس را تضعیف اقتصاد است.

عکس: tolga akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بانک انگلستان راه اندازی شد پشت سر هم یکی دیگر از محرک و بانک مرکزی اروپا گفت: وام دهندگان در سراسر منطقه تا به حال شنود گذاشته باشند آن برنامه وام برای ثبت €1.3 تریلیون دلار (1.5 تریلیون دلار) نشانه هایی است که بانک مرکزی تلاش به سوخت بازیابی نیست و در عین حال انجام است.

فعالیت های اقتصادی در اروپا آزمایشی برداشت تا به عنوان دولت به تدریج آرامش محدودیت در کار و زندگی روزانه اعمال شده در سراسر این قاره برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اما امیدوار است برای یک جهش سریع از رکود این سیاست ها باعث کمرنگ شده اند قرار دادن تعهد در بانک مرکزی و خزانه برای تعمیر این منطقه اقتصادی ،

انگلستان بانک مرکزی گفت: افزایش مورد نظر خود را برای خرید اوراق قرضه برنامه به £745 میلیارد دلار ($935 میلیارد دلار) از £645 میلیارد دلار است. مقامات گفت که بدون محرک بیشتر تورم را به خطر انداخته دست خوش پیشامد میشه دور از بانک 2 درصد سالانه هدف است.

اقتصاد جهانی پیش بینی برای کوچک شدن 6% در سال 2020 به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه—یا بین 7% و 8% اگر موج دوم این بیماری همه گیر رخ می دهد قبل از پایان سال است.

مرتبط

  • پاول می گوید با وجود نشانه هایی از ثبات و خطرات طولانی مدت آسیب های اقتصادی قابل توجهی هستند (16 ژوئن)
  • بانک مرکزی اروپا رمپ تا محرک برنامه فراتر از 1.5 تریلیون دلار (4 ژوئن)

بانک های مرکزی باید پاسخ با محرک های بسته بندی و پیشنهاد وجود دارد ممکن است بیشتر به آمده اگر کاهش رشد تولید ناخالص داخلی. فدرال رزرو مقامات نشانه آنها انتظار می رود برای حفظ کوتاه مدت نرخ بهره را نزدیک به صفر ثابت از طریق 2022 و در حال بحث در مورد گزینه های از جمله دربندی بازده اوراق قرضه. فدرال رزرو در حال حاضر کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر در ماه مارس و معرفی طیف وسیعی از اورژانس برنامه های اعطای وام به خرید بدهی های شرکت های شهرها و ایالات متحده.

بانک مرکزی اروپا روز پنجشنبه گفت که منطقه یورو بانک قرض €1.3 تریلیون دلار از وام های طولانی مدت تسهیلات می پردازد که آنها را به وام در جریان است. این بانک به شرط به شدت در برنامه برای کمک به کسب و کار و خانواده های آنها به عنوان مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر بوده که پیش بینی شده برای ارسال ارز اتحادیه به آن عمیق ترین رکود اقتصادی در دهه.

بلند مدت وام از بانک مرکزی اروپا دو خمرهای شکل پاسخ به شوک اقتصادی از coronavirus. همچنین ramped تا آن خرید اوراق قرضه برنامه در اوایل این ماه قرار دادن آن بحران پاسخ در همان لیگ به عنوان بانک فدرال. اما تحلیلگران سوال که آیا از آن خواهد شد به اندازه کافی و برخی انتظار دارند که بانک مرکزی اروپا به گام تا دوباره برنامه به محض سپتامبر.

انگلستان رشد اقتصادی یک رکورد 20 درصد در ماه آوریل به عنوان یک مستند در سراسر کشور تعطیل کارخانه ها و فروشگاه ها و بارها و رستوران ها. انگلستان شده است یکی از بدترین آمار کشورهای جهان با 300,000 تایید موارد Covid-19 و حداقل 42,000, مرگ و میر, سومین عوارض پس از ایالات متحده و برزیل است.

یکی از اعضای بانک مرکزی انگلیس سیاست های پولی کمیته اقتصاددان ارشد اندرو Haldane مخالفت با افزایش خرید اوراق قرضه کرد و گفت اطلاعات پيشنهاد اقتصاد بازیابی سریع تر از انتظار می رود.

بانک مرکزی انگلیس نگهداری می شود نرخ بهره خود را در 0.1% یک رکورد کم است. مقامات گفته اند که آنها در حال بررسی محاسن برش سیاست خود را زیر نرخ صفر است.

در آسیا و بانک مرکزی اندونزی کاهش نرخ بهره خود را به 4.25% از 4.5%.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com و تام در فیرلس tom.fairless@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن