چین یک نقطه روشن برای آمریکا در تجارت جهانی

در ماه های اخیر چین برای افزایش خرید خود را از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی مانند ذرت و گندم و

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 خرداد 1399

در ماه های اخیر چین برای افزایش خرید خود را از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی مانند ذرت و گندم و سویا به سطوح بالاتر نسبت به قبل از جنگ تجاری.

عکس: اندرو caballero-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—چین retaken آن گوشته امریکا به عنوان بزرگترین شریک تجاری در حال ظهور به عنوان یک نادر نقطه روشن برای کشاورزان ایالات متحده و دیگر صادرکنندگان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیتهای تجارت جهانی.

تجارت بین دو کشور افزایش یافت به $39.7 میلیارد دلار در ماه آوریل نزدیک به 43 درصد از ماه قبل و به اندازه کافی برای یک بار دیگر پیشی بگیرد مکزیک و کانادا است. پرش به دنبال امضای یک پیمان تجارت در ماه ژانویه است که در آن چین توافق کردند که به شدت به گام تا خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی و کالاهای دیگر.

ایالات متحده-چین تجارت باقی می ماند و زیر رکورد $61.4 میلیارد تنظیم در اکتبر 2018 و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است و شک و تردید در چین توانایی برای دیدار با بلند پروازانه خرید اهداف تعیین شده در توافق تجارت. چین با این وجود تنها عمده اقتصاد جهانی به احتمال زیاد به پست رشد مثبت را در این سال با توجه به اخیر بانک جهانی پیش بینی شده است.

"چین به نظر می رسد مانند آن را می توان بزرگترین موتور رشد جهانی تولید ناخالص داخلی در سال 2020 و شاید 2021 گفت:" کریگ آلن رئیس جمهور ایالات متحده-چین در شورای کسب و کار. "ما می خواهیم شرکت های آمریکایی به نفع از آن کاملا."

با وجود افزایش چین است که تا کنون نه در سرعت برای دیدار با شرایط خرید در تجارت پیمان که مشخص می کند که این افزایش خرید از آمریکا کالا و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از سال 2017 سطح بیش از یک دوره دو ساله.

آقای آلن معتقد است که ایران نباید در نظر گرفته شود صرفا بر خرید اهداف, اما اشاره به این که چین تعهد به پوسته پوسته شدن پشت اقدامات قانونی است که بیشتر در دراز مدت اهمیت به شرکت های ایالات متحده.

"شده اند وجود دارد بسیار مهم نظارتی تغییرات فکری-حقوق مالکیت کشاورزی و خدمات مالی" گفت: آقای آلن است.

آن است که هنوز دیده می شود که تا چه حد چین را در اجرای فکری-حقوق مالکیت از شرکت های خارجی—طولانی یک نقطه درد با شرکت های آمریکایی که می گویند رقبای چینی اختصاص داده اند, اسرار تجاری خود را با مصونیت از مجازات. اما حداقل یک متریک—محصولات کشاورزی—چین به شدت آن را خرید.

کشاورزان ایالات متحده احساس فشار از جنگ تجاری به چین انتقام در برابر ایالات متحده تعرفه ها توسط پوسته پوسته شدن خرید و سویا و ذرت و دیگر صادرات مزرعه.

در ماه های اخیر, اما, چین افزایش یافته و خرید خود را از محصولات کشاورزی مانند ذرت و گندم و سویا به سطوح بالاتر نسبت به قبل از جنگ تجاری. و چین پدید آمده است به عنوان یک محوری خریدار از همیشه—در پنج هفته از طریق ژوئن 4, برای مثال چین خریداری شده و حدود دو سوم از تمام فروش ناخالص ایالات متحده سویا.

مطمئن باشید حتی با منافع اقتصادی از تجدید روابط با چین عظیم کسری در چینی خرید اهداف می تواند در حال حاضر در حال رشد سردرگمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اگر تهاجمی دو سال خرید اهداف نیست ملاقات کرد.

و فراتر از تجارت دیگر تنش هستند چرکین بین دو کشور از جمله چین حرکت برای از بین بردن هنگ کنگ استقلال و ایالات متحده آمریکا چین را از دست داده و شیوع اولیه Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

"Covid ساخته شده است که چین از لحاظ سیاسی سمی" گفت: Derek, قیچی, یک پژوهشگر مقیم در آمریکا سازمانی موسسه محافظه کار فکر می کنم تانک. "حتی اگر ایالات متحده-صادرات به نحوی حرکت بسیار بالاتر بسیار سریع تر از هر کسی انتظار آن را دیگر نمی تواند رئیس جمهور آنچه که او به دنبال سیاسی است. وجود دارد هیچ راهی برای او به ادعای فاز 1 [برنامه ریزی شده multiphase معامله] ساخته شده است که چین ارتباط یک موفقیت است."

در حال حاضر سیاسی سر و صدا در حال رشد بوده است در اطراف این که آیا چین را در رسیدن به اهداف. سناتور. ریک اسکات (R., Fla.) با ارسال نامه ای ژوئن 11 به دفتر نماینده تجاری ایالات متحده گفت: "ما باید تمرکز بر روی برگزاری چین پاسخگو اگر آنها موفق به تطابق" با خرید اهداف است.

علنا با وجود فشار و کمبود چینی و مقامات ایالات متحده نشان داده اند آنها اقدام به معامله از طریق. در ماه مه USTR صادر نادر بیانیه ای گفت که چین و آمریکا "توافق کردند که به رغم زمان اورژانس بهداشت جهانی هر دو کشور به طور کامل انتظار به تعهدات خود تحت توافق در موقع."

یک همراه و همدم بیانیه ای از چینی گفت: هر دو طرف شد و کار به ایجاد شرایط مساعد برای تجارت و معامله است.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer انتظار می رود که به صورت سوال و بیش از این قرارداد در ظاهر قبل از مجلس نمایندگان و سنا کمیته های پنج شنبه.

حتی با قوی اقتصاد جهانی این کشور را که مورد نیاز یک کم سابقه افزایش سریع در تجارت بسیاری از موارد برای ضربه زدن به اهداف.

"من شک و تردید شده است که این اهداف دست یافتنی خواهد بود—به دلایل اقتصادی—حتی قبل از اینکه" همه گیر آسیب دیده و اقتصاد جهانی گفت: چاد Bown, یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد.

آقای Bown محاسبه که چین نیاز به خرید $172 میلیارد دلار از آمریکا کالا در این سال به این هدف برای سال 2020 است. با داده ها در حال حاضر شمارش برای اولین بار سوم از سال چین باید خریداری شده حدود 58 میلیارد دلار کالا به پیگیری برای ضربه زدن به هدف.

تا کنون با این حال چین خریداری کرده است فقط $26 میلیارد دلار کالا کمتر از نصف سرعت به آن نیاز دارد برای دیدار هدف خود را برای سال 2020 به گفته آقای Bown محاسبات.

معامله مشخص شده و حتی تهاجمی تر هدف برای 2021 و مطلوب تر شرایط اقتصادی می تواند به چین شانس بهتری در برخورد به هدف در سال دوم.

در مورد چین در نیمه راه به هدف خود را در کشاورزی برای سال 2020 است اما در حال حاضر خرید بیش از نیمی از بعضی از ایالات متحده, محصول, صادرات. هیچ راهی وجود دارد برای یک کشور خرید بیش از 60 درصد از صادرات کالا به دو سهم خود را از خرید آن اقلام است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

اتحاد کسب و کار خود و تحت تاثیر قرار است توسط ایالات متحده-چین تجارت ارتباط است ؟ اگر چنین است چگونه است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

برای کالاهای دیگر این سقوط در بازارهای مالی است عمیقی به چالش بکشد. چین در سرعت تنها حدود 3 درصد از انرژی ایالات متحده خرید به آن متعهد شد. سقوط جهانی قیمت انرژی در سال 2020 قرار داده شده است به این هدف حتی بیشتر از رسیدن به, در همان زمان به عنوان رکود اقتصادی تقاضای معنی است که حتی چین نیست و نیاز به انرژی زیادی که انتظار می رود در این سال است.

هنگامی که معامله تجارت امضا شد و در ماه ژانویه یک بشکه نفت معامله شده در حدود $65. در ماه آوریل قیمت نفت به کمتر از 20 دلار در هر بشکه (با برخی از قراردادهای حتی منفی). که ارائه یک چالش بزرگ برای هدف است که به توافق رسیده بودند که از نظر مجموع دلار است. در 20 دلار در هر بشکه چین را به خرید بیش از سه برابر حجم نفت برای ضربه زدن به همان هدف به عنوان زمانی که نفت بود $65.

در نهایت چین همچنین توافق برای افزایش تجارت در خدمات یک هدف است که می تواند اثبات غیر ممکن است به آمار در حال حاضر به دلیل محدودیت های مسافرتی است که تحميل شده به خنثی کردن ویروس. بیش از نیمی از ایالات متحده خدمات-صادرات به چین را از طریق گردشگری و آموزش عالی پس از محدودیت به طور مستقیم جلوگیری از چنین فعالیت هایی از اتفاق می افتد.

در همان زمان معامله مقررات هموار راه را برای بانک های ایالات متحده اعتباری-کارت شبکه های شرکت های بیمه و سرمایه گذاران به انجام کسب و کار در چین ارائه یکی از بهترین فرصت های رشد برای ایالات متحده آمریکا خدمات مالی در سال و مثال دیگری از یک پیروزی برای کسب و کار حتی به عنوان خدمات هدف از دست رفته است.

"اگر هر چیزی همه گیر را فراهم می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بهانه ای برای نگه داشتن معامله رفتن چین با وجود عدم پیشرفت نسبت به جلسه غیر منطقی خرید اهداف" گفت: آقای Bown.

نوشتن به جاش Zumbrun در Josh.Zumbrun@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن