چین کاهش Mingling می افزاید: جریان زنده نگه داشتن قانونی جلسات Coronavirus-رایگان

افراد ارتش آزادی گذشت, شهر ممنوعه در روز چهارشنبه پیش از بندگی سیاسی مهم ترین جلسه سال است. عکس: ر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 خرداد 1399

افراد ارتش آزادی گذشت, شهر ممنوعه در روز چهارشنبه پیش از بندگی سیاسی مهم ترین جلسه سال است.

عکس: روم pilipey/شاتر

پس از ماه ها مبارزه چین واز بسیاری از اقتصاد خود را در مسیر بازگشت. در حال حاضر آن است که نیاز به دریافت خلاق آن را به عنوان مراحل آن سیاسی مهم ترین جلسه سال—جمع هزاران نفر از نمایندگان—در میان ترس از موج دوم coronavirus عفونت.

تلاش خواهد شد شامل مراقب باشید choreography و گسترده استقرار live-فن آوری جریان به اطمینان حاصل شود که مقامات و رهبران کسب و کار همگرا در پکن سالانه مبنی باقی می ماند ویروس رایگان.

بر خلاف گذشته که نمایندگان آمیخته با یکدیگر و روزنامه نگاران در شلوغ اتاق ملاقات, آنها را نگه داشته و جدا از این مکان مجهز به ماسک و دلسرد از مواجهه با هر یک از دیگر در طول صرف غذا. مصاحبه با خبرنگاران انجام خواهد شد با ویدئو.

ترتیبات ساخته شده بودند "با توجه به الزامات مورد نیاز برای بیماری پیشگیری و کنترل" گفت: Guo Weimin سخنگوی مردم چین را سیاسی کنفرانس مشورتی سیاسی مشاوره بدن. او در یک کنفرانس خبری بصورت زنده از راه دور به خبرنگاران در روز چهارشنبه.

تاخیر 2½ ماه توسط بی سابقه ای مستند است که به کمک بنیادی گسترش coronavirus جفت قانونی جلسات—محاوره به عنوان "دو جلسه"—می آید به عنوان جدید عفونت خوشه ظهور در چندین شهر در سراسر چین یک یادآوری است که این کشور هنوز به تسخیر این بیماری همه گیر وجود آهن شدید کنترل.

پینگ وانگ یانگ و لی کچیانگ نخست وزیر در طول سال گذشته ملی. در گذشته نمایندگان آمیخته با یکدیگر و روزنامه نگاران در شلوغ اتاق ملاقات.

عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

همزمان جلسات ملی و CPPCC های مشاوره بدن هستند که در آن رهبران چین اعلام اهداف سیاست برای سال آینده و در حال حاضر قوانین برای قانونگذاران برای تصویب به طور معمول با نزدیک به اتفاق آرا رای. با عمده ترین تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات ارشد حزب کمونیست مقامات جلوتر از زمان مجمع به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان سیاسی تئاتر است.

حتی پس داده استارک چالش های پیش روی حزب حاکم کمونیست پس از coronavirus از جمله شدت آسیب دیده و اقتصاد نهفته عمومی سرخوردگی با مقامات نقایص در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر از نمایشهایش حیاتی خواهد بود برای رهبر چین گفت: Steve Tsang مدیر موسسه چین در مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی در لندن است.

"این واقعیت آنها را در محل نقطه" آقای Tsang گفت. "یازدهم و حزب به وضوح مشتاق به نشان می دهد که آنها نقل مکان کرد و قوی تر و موثر تر است."

کنفرانس اهمیت به آقای یازدهم منعکس شده است در تلاش حزب اتحاد قرار داده و به قرار دادن آنها را با وجود چالش های ناشی از این بیماری همه گیر.

نمایندگان ویژه خاک هنگ کنگ شد دستور برای اولین سفر به شمال مرز چین شهر شنزن که در آن آنها استقبال برگزارکنندگان در لباس محافظ و پرسید: برای پر کردن سلامت-فرم اظهارنامه و انجام تست برای coronavirus قبل از سفر به پکن گفت: Ma علم-kwok یک نماینده به کنگره خلق ملی.

یک بار در پایتخت, آقای Ma گفت: نمایندگان شد دوباره تست شده و در معرض "دو محل یکی در مسیر" حکومت معنی آنها تنها مجاز به شاتل بین هتل و محل برگزاری کنفرانس در به طور خاص اختصاص داده شده وسایل نقلیه با هیچ تماس فیزیکی با جهان خارج است.

"من قصد دارم خودم را به سازمان دهندگان این رویداد," آقای Ma گفت.

نمایندگان در چین مردم را, سیاسی, کنفرانس مشورتی جلسه در روز پنج شنبه.

عکس: andy wong/استخر/شاتر

شرکت کنندگان ملزم به پوشیدن ماسک در تهویه اتاق اما توصیه به نگه داشتن آنها را در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله است دشوار رسمی رادیو فردا جدید آژانس گفت: با استناد به Zeng Yixin این مقام مسئول اپیدمی کنترل برای جلسات.

در عمل در جلسه افتتاحیه CPPCC در روز پنج شنبه به غیر از رهبران همه دیگر بیش از 2000 نماینده عینک نور آبی ماسک صورت نشسته و بسته بندی شده با هم به شنیدن معاون نخست وزیر وانگ یانگ آدرس.

در سال گذشته حدود 3000 پتروشیمی قانونگذاران و بیش از 2000 CPPCC مشاوران سیاسی برای آب گرفتگی به پکن برای جلسات بسیاری از آنها در بسته بندی اصلی سالن از سالن بزرگ مردم به شنیدن گزارش های تحویل داده شده توسط رهبران.

این رویداد را سال اجرا خواهد شد برای یک هفته 4½ روز کوتاه تر از اصل برنامه ریزی شده آقای Guo گفت.

در هتل خود نمایندگان در پکن خواهد شد انواع تجهیزات از جمله دما-تشخیص دوربینها و متوسط اسلحه تک-استفاده از دستکش های ضد عفونی کننده دست و خود مهر و موم کیسه های پلاستیکی برای ذخیره سازی ماسک صورت و گوشی های تلفن همراه در خارج از مناطق ناهار خوری با توجه به یک تور پکن هتل های داده شده توسط Cai چی حزب کمونیست وزیر برای شهر پکن و پخش در هنگ کنگ تلویزیون هفته گذشته است.

این هتل که به طور سنتی میزبانی از نمایندگان هنگ کنگ و ماکائو خواهد چرخید مرسوم بزرگ دور میزهای غذا, با توجه به پخش, به جای وادار کردن نمایندگان به غذا خوردن در حالی که رو در همان جهت در فردی جداول تحت پوشش در صورتی ساتن.

Guo Weimin سخنگوی مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی صحبت در زندگی جریان کنفرانس خبری روز شنبه.

عکس: توماس پیتر/آسوشیتد پرس

مقامات همچنین مقایسه برگشت دسترسی به رسانه در این رویداد یک مناسبت سالانه که در آن خارجی و داخلی روزنامه نگاران داده می شود و دسترسی به بسیاری از جمع مقامات چینی.

تعدادی از روزنامه نگاران معتبر برای حضور در جلسات قطع خواهد شد به چند صد از حدود 3000 تا در جلسات قبلی با توجه به چین انجمن های صنعتی, روزنامه ها, سازمان نظارت حزب مرکزی گروه تبلیغات.

تنها چند رسانه ای—در میان آنها, ایسنا, دولت, پخش تلویزیون مرکزی چین و حزب کمونیست سخنگوی روزانه مردم—اجازه خواهد داشت به سالن بزرگ مردم, کنگره اصلی محل برگزاری جلسه به انجام به شدت کنترل می شود و چهره به چهره مصاحبه آقای Guo گفت.

رسانه های دیگر را محدود به شرکت در اخبار همایش ها کنفرانس ویدئویی توسط, پس از جلسات خواهد بود که بصورت زنده, او گفت:. مصاحبه هم آنلاین انجام خواهد شد.

دیپلمات های خارجی که مایل به حضور در مراسم افتتاحیه در سالن بزرگ مردم باید تحت پاتوژن تست روز قبل و ماندن شب در Diaoyutai دولت مهمانخانه یا نزدیک Diaoyutai هتل قبل از اینکه bused به محل با توجه به وزارت امور خارجه اطلاع بازدید شده توسط وال استریت ژورنال.

در حالی که بسیاری از جنبه های چین در پاسخ به کروناویروس همه گیر از جمله استفاده از مستندات و نظارت دیجیتال شده اند تقلید با کشورهای دیگر سیاسی چین بازگشایی مقدار محدود شده به عنوان یک الگو برای کشورهای دیگر گفت: آقای Tsang از SOAS.

"آن را تنها نشان داد که چگونه یک جلسه که در آن اکثر نمایندگان صحبت نمی کنم با این نسخهها کار به خوبی با فن آوری," او گفت:. "این است که این مدل از نحوه نرمال جلسه مجلس کار می کنند عملا."

آقای Ma, هنگ کنگ نماینده گفت: عدم تعامل اجتماعی نمی خواهد او را خسته.

"با کمتر مصاحبه و هیچ تجمعات ما به زمان بیشتری داشته و قادر به تمرکز بر روی کار ما به جای" او گفت:.

اصلاحات & Amplifications
Guo Weimin است یک سخنگوی مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه با اشاره به این بدن که مردم چین را سیاسی مشورتی کنگره است. (اصلاح شده در تاریخ 21)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن