چین داده های اقتصادی نشان می دهد V شکل بازیابی بعید است

کارخانه های چینی سود کاهش بیش از 36 درصد در سه ماه اول سال از سال قبل با توجه به داده های رسمی. عک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 اردیبهشت 1399

کارخانه های چینی سود کاهش بیش از 36 درصد در سه ماه اول سال از سال قبل با توجه به داده های رسمی.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—چین, کارخانه-قیمت دروازه قرارداد در ماه آوریل سقوط شدیدترین حاشیه در چهار سال به عنوان تولید کنندگان تلاش با تورم فشار از coronavirus همه گیر است که ديگر تقاضا هر دو در خانه و خارج از کشور.

تولید کننده-شاخص قیمت کاهش یافته است 3.1% از یک سال پیش از آن در ماه آوریل در مقایسه با 1.5 ٪ کاهش در ماه مارس دفتر آمار ملی انگلیس امروز سه شنبه گفت. قیمت نفت خام و دیگر کالاهای سقوط کمک به کاهش در قیمت عمده فروشی. اقتصاددانان در نظرسنجی وال استریت ژورنال انتظار داشتند صنعتی-قیمت سنج به افت 2.5 درصدی سال بیش از سال.

"وجود خواهد داشت بدون V-شکل جهش در فعالیت های اقتصادی گفت:" لیو Xuezhi یک تحلیلگر در بانک ارتباطات زیر انتشار داده. "بازیابی از Covid-19 آهسته خواهد بود."

تورم کارخانه-قیمت دروازه به احتمال زیاد به ادامه آقای لیو افزود: با اشاره به هنوز هم-بدتر شدن خواست خارج از کشور به عنوان دیگر نقاط جهان مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر و قیمت نفت همچنان در نوسان است.

بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند قیمت عمده فروشی را شکاف کاهش بیشتر در مارس هر چند rebounding تقاضای داخلی می تواند پشتیبانی بهبود تدریجی از طریق پایان سال است.

در حال حاضر فشار رو به پایین است و نگران فال برای کارخانه های چینی که سود کاهش 36.7 درصد در سه ماه اول سال از سال قبل با توجه به آمار رسمی. چشم انداز صنعتی سود به همان اندازه ترسناک داده شده هنوز هم سرد تقاضا برای صادرات است.

لرزه گیر اقتصاد چین در سه ماه اول سال 2020 دچار آن انقباض در بیش از چهار دهه است. نزدیک تماشا بهبود در فعالیت های تجاری زیر یک دولت فشار به راه اندازی مجدد کسب و کار و افزایش مصرف تا کنون عقب مانده انتظارات.

اقتصاددانان در حال حاضر بحث که آیا پکن را نبرند اعلام نرخ هدف رشد اقتصادی برای سال هنگامی که آن را نگه می دارد سالانه خود را قانونی جلسه در اواخر این ماه.

چین تا به حال در اصل برنامه ریزی شده تا پایان سال جاری به دو برابر اندازه کلی اقتصاد از یک دهه قبل از آن -- یک هدف است که اقتصاددانان می گویند نیاز به حداقل 5.5 درصد رشد در این سال است. اما به نظر می رسد که هدف از رسیدن به یک اقتصاد است که افت 6.8 درصد در سه ماهه اول.

لی کچیانگ نخست وزیر چین بود, به نقل از رسانه های دولتی عنوان کرد و گفت: در روز دوشنبه که دولت کار خواهد کرد برای دیدار با عمده اقتصادی و اجتماعی از اهداف این سال مبهم در جمله بندی است که به پیشنهاد برخی از کارشناسان که رهبری ارشد در پکن به دنبال پرچین پیش از آن جاه طلبی در پرتو این بیماری همه گیر.

ماه گذشته حزب کمونیست چین سیاست-ساخت دفتر سیاسی کاهش یافته است و ذکر آن تعهد از جلسه مهم اقتصادی اهداف خود را برای سال.

به طور جداگانه در روز سه شنبه چین گزارش شده بیشتر از حد انتظار کاهش در تورم مصرف کننده در آوریل به عنوان گوشت خوک قیمت تعدیل و تقاضا همچنان باقی می ماند و بدون زرق و برق با وجود این دولت در حمایت از اقدامات.

مصرف کننده-شاخص بهای 3.3% از یک سال قبل از آن عقب نشینی از 4.3 درصد در سال افزایش در ماه مارس و کمتر از 3.6 درصد افزایش مورد انتظار اقتصاددانان.

قیمت مواد غذایی افزایش 14.8 درصد در سال در ماه آوریل کاهش از یک 18.3 درصد افزایش در ماه مارس است. گوشت-قیمت-تورم که برداشته چین تیتر مصرف کننده-تورم خواندن بیش از سال گذشته کاسته به 96.9% در ماه آوریل از یک 116.4% سرعت در ماه مارس به دلیل افزایش, گوشت خوک عرضه است.

قیمت اصلی دیگر گوشت از جمله گوشت گاو, گوسفند و مرغ و همچنین تعدیل را افزایش در ماه گذشته در حالی که قیمت تخم مرغ و سبزیجات و میوه ها کاهش یافت.

چین غیر خوراکی قیمت افزایش 0.4% در مقایسه با 0.7 درصد افزایش در ماه مارس به عنوان قیمت برای حمل و نقل و پوشاک و مسکن کاهش یافت و از یک سال پیش از آن.

این تعدیل تورم تصویر است که انتظار می رود به بانک مرکزی چین اتاق بیشتر برای تحریک اقتصاد بدون نگرانی از گرم شدن قیمت.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب