چین به نظر می رسد برای سفت کردن و کنترل خود را از هنگ کنگ

توسط چون هان وانگ نزدیک چون هان وانگ بیوگرافی @ByChunHan chunhan.wong@wsj.com و ناتاشا خان ن

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 خرداد 1399

دلار هنگ کنگ—چین نشانه آن تحمیل جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری به عنوان پکن به دنبال مهر گسترده طرفدار دموکراسی تظاهرات که به چالش کشیده اند رهبر پینگ است.

پکن قانونگذاران را بررسی قطعنامه ای برای راه اندازی و بهبود حقوقی و اجرای مکانیزم های امنیت ملی در هنگ کنگ با توجه به "شرایط جدید و نیازهای" سخنگوی قوه مقننه گفت: در یک جلسه در روز پنج شنبه بدون توضیح.

رئیس جمهور تهمت و گفت: جزئیات بیشتر در پکن قصد دارد نیست و در عین حال شناخته شده و وعده داده شده به "رسیدگی به این موضوع به شدت" اگر چین درآمد حاصل.

تعجب حرکت خواهد نادیده گرفتن هنگ کنگ سیستم خود حکومت و نشان دهنده رشد ناکامی در چین رهبری بیش از آستین در حال اجرا و در زمان ناآرامی های خشونت آمیز که در تابستان گذشته شروع شد و اغلب هدف حزب کمونیست و دیگر نمادهای چینی قاعده است.

تصویب محدودیت های امنیتی جدید می تواند بیشتر تضعیف سبک غربی حکومت قانون و آزادی است که بیمه های هنگ کنگ نقش به عنوان یک مرکز مالی جهانی و پکن متعهد به رعایت به عنوان بخشی از این سرزمین را تحویل از انگلستان در سال 1997 پس از بیش از یک قرن از حکومت بریتانیا.

"من احساس می کنم بیمار گفت:" دنیس Kwok یک طرفدار دموکراسی قانونگذار در هنگ کنگ است که در هفته های اخیر شده است هدف از انتقاد از پکن برای نگه داشتن قانون از جمله تاخیر در تصویب یک لایحه که به جرم بی احترامی به چین سرود ملی.

پکن gambit همچنین خطرات دعوت بین المللی واکنش و تهدید به تضعیف کسب و کار, اعتماد به نفس در هنگ کنگ هر چند آن اهميت اقتصادی به چین با مشکلاتی روبرو شد بیش از دو دهه گذشته در حالی که شهرستان شده است کشیده به یک رکود اقتصادی با تظاهرات و Covid-19 بیماری همه گیر.

انتخاب پرقدرت و به طور بالقوه راه حل پر هزینه به دلار هنگ کنگ ناآرامی تأکید به طور فزاینده ای قاطعانه و unapologetic رهبری آقای یازدهم اتخاذ کرده است او به عنوان قهرمان نام تجاری استبدادی حکومت است که از او به عنوان برتر به سبک غربی دموکراسی. در حالی که پکن در سال گذشته نشانه های آن را سفت نگه آن در هنگ کنگ انجام این کار در حال حاضر می آید به عنوان ایالات متحده و بریتانیا و دیگر کشورهای اروپایی مشغول هستند با این بیماری همه گیر.

مربوط تصویری

پس از شش ماه از اعتراضات—مربوط توسط درگیری ها بین پلیس و تظاهرکنندگان—هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای هنگ کنگ به عنوان یک محل برای زندگی و مالی توپی. تیک تاک ساعت است: چین گرفتن را سفت به عنوان 2047 نزدیک و شهر را منحصر به فرد آزادی منقضی خواهد شد. عکس های اعتباری: Visualtraveling

در واشنگتن اعضای کنگره را محکوم کرد حرکت با سناتور امیدوار کننده فوری فشار بر قانونی که اعمال تحریم مقامات چینی و نهادهای درگیر در تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال.

سناتور. کریس ون Hollen (D., Md.) و از سوی دیگر ، پت Toomey (R. Pa.) گفت: این قانون به آنها داده شده بود آماده شد بیشتر فشار داده شده دوشنبه اعلام پکن. هدف از این لایحه در صورت تصویب می تواند شامل مقامات چینی که اجرای جدید امنیت ملی و قوانین و همچنین بانک هایی که انجام کسب و کار با آنها. "ما را از اعمال مجازات در افرادی که همدست در چین غیر قانونی سرکوب در هنگ کنگ" آقای ون Hollen گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها مورد انتقاد چین بیشتر آمرانه حکومت بیش از هنگ کنگ. هر چند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نظر می رسد تمایلی به صدا پشتیبانی از این تظاهرات به عنوان او به دنبال یک معامله تجاری با آقای Xi او امضا اندازه گیری در سال گذشته نیاز به بررسی سالانه از هنگ کنگ استقلال و اجازه تحریم ها علیه افراد درگیر در بشر حقوق نقض وجود دارد.

هنگ کنگ تا به حال مصرف شده توسط antigovernment ناآرامی های پس از تابستان گذشته. موجب شده توسط یک پیشنهاد استرداد لایحه که به عنوان فرسایش جدایی از سیستم قضایی در سرزمین اصلی تظاهرات به رشد گسترده تر جنبش در برابر پکن تجاوز در شهر خود حکومت. میلیون ها نفر به خیابان ها ریختند و با بسیاری از تکان دادن نشانه و شعار را محکوم حزب کمونیست در حالی که یک گروه کوچک اما در حال رشد جناح آغاز شده خواستار استقلال این شهر است.

در حالی که تظاهرات خیابانی باید بیشتر متوقف شد در این سال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پکن نشانه های یک میل فوری برای امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ از اواخر سال گذشته زمانی که حزب کمونیست حاکم بر کمیته مرکزی به تصویب طرح هایی برای تقویت شهرستان حقوقی و اجرای مکانیزم برای حفظ امنیت ملی است.

چین تا به حال متعهد به حفظ هنگ کنگ "سیستم سرمایه داری و راه زندگی" بدون تغییر برای 50 سال تحت "یک کشور دو سیستم" اصل توافق با انگلستان بود که استعمار این سرزمین در قرن 19.

که همان توافق حاصل یک مینی اساسی برای هنگ کنگ شناخته شده به عنوان قانون اساسی که در زمان اثر در سال 1997 و مورد نیاز این شهرستان به تصویب خود را در امنیت ملی و قانون. تلاش برای انجام این کار در سال 2003 رها شده بود پس از یک و نیم میلیون نفر به خیابانها آمدند و در اعتراض به. مقامات محلی قرار نیست جلو هر گونه صورتحساب مشابه پس از.

پکن تا حد زیادی تحمل این فاصله قانونی تا زمانی که دلار هنگ کنگ بود فرا گرفته در سال گذشته در تظاهرات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بدترین شهر تجربه کرده است و پس از بازگشت به قانون است. در پاسخ آقای یازدهم را تکان داد تا رویکرد خود را به حاکم این سرزمین جایگزین مقامات بالا در دولت مرکزی هنگ کنگ سیاست های آژانس و دفتر ارتباطی در این شهرستان است.

در مارس جدید رابط دفتر مدیر لو Huining اعلام کرد که دلار هنگ کنگ چارچوب قانونی برای امنیت ملی باید بهبود یافته است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است به خصوص پس از پکن منتظر بیش از دو دهه در بیهوده برای شهرستان به انجام این کار.

"تدوین آنچه باید حاوی تجدید نظر چه باید تجدید نظر گفت:" در یک سخنرانی. "ما باید هرگز اجازه هنگ کنگ برای تبدیل شدن به یک نقض نقطه خطرات برای امنیت ملی ما."

چنین نظرات به حال معترضان در هنگ کنگ نیروبخش برای یک تازه دولت فشار را به شما معرفی امنیت ملی و قوانین هر چند بسیاری از آنها انتظار پکن به رفتن را از طریق شهرستان مقننه—در خط با "یک کشور دو سیستم" چارچوب است.

پیشنهاد هنگ کنگ وضوح نشان می دهد که پکن می بیند شانس کمی برای موفقیت و رفتن را از طریق فرآیند معمول که در آن بحث صورتحساب اغلب مانع توسط مجادله بین اردوگاه مخالف طرفدار پکن و پان-دموکرات به قانونگذاران.

این بار کارشناسان حقوقی می گویند پکن به نظر می رسد با دور زدن هنگ کنگ مقننه با بهره برداری از یک ماده در قانون اساسی است که اجازه می دهد تا چین را برای تصویب به مجلس—در شرایط خاص—اعمال قوانین ملی به هنگ کنگ از طریق اعلام این شهرستان را رهبر است.

کنگره خلق ملی چین قوه مقننه است که انتظار می رود با مهر لاستیکی مهر کردن این قطعنامه هفته آینده. این روشن نیست که کنگره ممکن است در قرعه کشی خاص امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ و یا زمانی که آنها ممکن است اعلام شود.

برخی از این شهر معترضان می گویند پکن ممکن است مایل به قرار دادن قانون جدید در محل قبل از هنگ کنگ قانونی انتخابات در ماه سپتامبر—که در آن نرم افزار-ایجاد احزاب می تواند رنج می برند تلفات سنگین که آن را آسان تر برای دموکراسی گروه برای جلوگیری از صورتحساب مانند جدید ملی-امنیتی ،

معترضان مطرح شده یک دلار هنگ کنگ استعماری پرچم در جریان اعتراض در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در مارس 29.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

دیپلمات های خارجی گفت: چین به نظر می رسد آگاه از احتمال بین المللی نگرانی های ناشی از جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ با استناد به پکن تلاش برای اطمینان از دولت های خارجی که منافع خود را در مرکز مالی محافظت می شود.

وزارت خارجه چین مرتب اواخر شب تماس های تلفنی در روز پنج شنبه به اطلاع بسیاری از سفارتخانه های خارجی در پکن از جمله کسانی که از آسیا و اقیانوس آرام و دولت های اروپایی در مورد پیشنهاد هنگ کنگ قطعنامه مردم با آگاهی از این موضوع گفت.

وزارت امور خارجه همچنین با ارسال نامه به سفرای برخی از کسانی که سفارتخانه توضیح پکن منطقی برای معرفی هنگ کنگ با وضوح و جذاب برای دولت خود را " درک و پشتیبانی با توجه به مردم و یک کپی از نامه ای مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال. در این نامه همچنین درخواست شده پاسخ از آن نمایندگان.

وزارت منتقل پیام های مشابه بیش از تماس های تلفنی به برخی از سفارتخانه های که تا به حال نشده است با ارسال نامه برخی از مردم گفت.

"مخالفان در هنگ کنگ به مدت طولانی تبانی با نیروهای خارجی به انجام اعمال تجزیه طلبی براندازی نفوذ و تخریب در برابر سرزمین اصلی چین" در این نامه گفت. در حالی که تنها "یک اقلیت کوچک" درگیر در تجزیه طلبی و تروریسم این افراد باید مجازات مطابق با قانون آن را گفت.

وزارت امور خارجه نامه همچنین گفت: "دلار هنگ کنگ تبدیل شده است قابل ذکر منبع خطر ابتلا به چین امنیت ملی" به دلیل نقاط ضعف قانونی و عدم اجرای مکانیزم. پرداختن به این شکاف است "چیزی است که باید انجام شود و انجام بدون تاخیر افتاده است ،

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com و ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب