چین شل سفر کسب و کار از کره جنوبی و آلمان فشار کشورهای دیگر

چین و کره جنوبی را آغاز کرده اند محدودی از سرگیری سفر کسب و کار. مسافران در پکن Daxing فرودگاه در ماه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 خرداد 1399

چین و کره جنوبی را آغاز کرده اند محدودی از سرگیری سفر کسب و کار. مسافران در پکن Daxing فرودگاه در ماه گذشته.

عکس: گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان کسب و کار در سراسر جهان در تلاش برای از سرگیری عملیات زیر ماه از coronavirus-های اقتصادی اعمال شده مستند دو planeloads از مدیران آلمان سفر به چین در روزهای آینده بردن فشار بر رقبای خارجی برای از سرگیری بین المللی کسب و کار سفر.

ایالات متحده گروه تجارت در چین و مدیران می گویند که آنها مشتاق به ادامه کسب و کار.

پکن اجازه داده است حدود 500 آلمانی مدیران و خانواده های آنها برای بازگشت دو اجاره لوفت هانزا پروازهای این هفته است. گروه اول این است که میله میله به ترک فرانکفورت برای تیانجین فردا. دوم پرواز از فرانکفورت به شانگهای است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

این پرواز که به دنبال محدود سرگیری سفر کسب و کار بین کره جنوبی و چین در اوایل این ماه نشان می دهد چین اشتیاق به راه اندازی مجدد اقتصاد و سامان دادن خود را به اقتصاد جهانی است. پس از آن "سریع" برنامه با سئول چین در حال نهایی مشابه تنظیم برای از سرگیری سفر ضروری با سنگاپور و توافق ممکن است اعلام کرد به محض این هفته با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است.

در حالی که بسیاری از اقتصاد جهانی باقی مانده است hobbled بهداشت محدودیت شرکت در حال تلاش برای بازسازی زنجیره تامین, افزایش فروش و افزایش بهره وری کارکنان. کسانی که می تواند دستیابی به این سریع ترین هستند به احتمال زیاد به ظهور یک مزیت رقابتی است. آلمان شروع به دلیل آن بخش تولید ادامه می داد و در طول همه گیر و شرکت های خود را—به خصوص آن غول خودرو سازان—در حال حاضر برداشته شده توسط سودای تقاضا از چین است.

شرکت های آمریکایی صورت حاد به خصوص به دلیل فشار ایالات متحده-روابط چین هستند در بدترین آنها در دهه ها و ممنوعیت سفر در هر یک از دیگر ساکنان. برای سفر کسب و کار به سر بین دو کشور گام های اولیه مانند کسانی که با آلمان و کره جنوبی به احتمال زیاد برای اولین بار مورد نیاز می باشد.

مسافران پوشش در فرودگاه Gimpo در سئول, on May 27.

عکس: Ahn Young-joon/آسوشیتد پرس

اتاق بازرگانی آمریکا در چین شده است لابی چینی و مقامات ایالات متحده به اعضای هیات بازگشت. در یک نظرسنجی که در آن بیش از 1000 شرکت های عضو دو هفته پیش آن را به کلمه ای از بیش از 750 نفر در 80 شرکت گفت: آنها گرفتار شده بودند خارج از چین.

"ما شده اند در گفتگو با چین مرکزی و محلی و سازمان های دولتی و همچنین مقامات ایالات متحده به منظور دریافت ما رشته اعضا و وابستگان خود را پشت" گفت: AmCham جمهور آلن بی بی (آرکانزاس). اخیر سیگنال از پکن ساخته شده و او امیدوار است که ایالات متحده کسب و کار و نیازهای چین را نگرانی های بهداشتی می تواند هر دو ملاقات کرد, او گفت:.

پرواز هواپیما از شهروندان ایالات متحده به چین بعید به نظر می رسد در حال حاضر گفت: آقای Beebe شده است که در مقایسه یادداشت ها با دیگر اتاق های بازرگانی در چین است. "این راه حل نیاز به مذاکره با آمریکا و دولت."

نه دولت را نشان می دهد تمایل خم قوانین مسافرت برای تعداد زیادی از مدیران آمریکایی است. برخی از شرکت های ایالات متحده ممکن است به جای تکیه بیشتر به شدت در غیر ایالات متحده کارکنان. تا 40 ٪ از بررسی AmCham اعضا و کارکنان نیست شهروندان ایالات متحده با توجه به گروه.

در نشانه ای از پکن فشار به راه اندازی مجدد آن اقتصاد چین, وزارت امور خارجه نوشته و ساده روند درخواست ویزا برای تمام مسافران برای آینده آلمان پروازهای گفت: Jens Hildebrandt رئیس نماینده از اتاق بازرگانی در پکن.

"این یک گام مهم در گرفتن چین و آلمان را بهبود اقتصادی در مسیر بازگشت" آقای Hildebrandt گفت. "ما امیدواریم که این می تواند در خدمت به عنوان یک طرح برای دریافت بیشتر کارمندان خارجی به چین است."

چین در اواخر ماه مارس تا حد زیادی بسته مرزهای خود را به خارجی ها با مدرک معتبر ویزا موثر بر هر دو مدیران مستقر در این کشور و کسانی که در کسب و کار.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus مرگ و میر بالای 100000 نفر در ایالات متحده, برزیل, می رسد خود را تیره و تار نقطه عطف; آمازون برنامه ای برای تبدیل 125,000 موقت شغل تمام وقت; خانه قانونگذاران بازیگران پروکسی رای دادن برای اولین بار. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Bryan R. Smith/AFP

از سرگیری باعث می شود مدیران در برخی دیگر از کشورهای عصبی است. تجار از ژاپن—پیشرو رقیب آلمان و کره جنوبی—صورت دو هفته قرنطینه پس از بازگشت به خانه. ژاپن 111 کشور و منطقه در آن بدون ورود به لیست شامل تقریبا همه از آن عمده شرکای تجاری. بان کی مون گفته است حداقل تا پایان ماه ژوئن.

"ما در حال حاضر در نیمه راه به یک دولت ملی انزوا" گفت: Hiroaki Nakanishi که سر ژاپن پیشرو در کسب و کار, گروه, Keidanren و نیز اجرایی رئیس هیتاچی Ltd. او با اشاره به این کشور را 250 سال انزوا از اوایل قرن 17 به 1850s زمانی که تقریبا هیچ کشور خارجی می تواند وارد ژاپن است.

آقای Nakanishi این هفته گفت: این چیزی است که باید انجام شود حتی قبل از اینکه این ویروس به طور کامل فتح به دلیل محدود کردن سفر کسب و کار "قطعا تاثیر منفی بر اقتصاد در یک از راه های مختلفی."

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز دوشنبه گفت او مطالعه تدریجی آرامش از محدودیت. دولت ژاپن قصد دارد به اولویت را به تجار قبل از دانش آموزان و گردشگران است. اما آقای آبه گفت: از آن باقی مانده است بیش از حد به زودی به تغییر هر چیزی.

"ما هنوز هم در یک وضعیت که در آن ما نیاز به احتیاط" آقای آبه گفت. "اولویت اول ما این است که برای حفاظت از زندگی و سلامت شهروندان است."

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در این ماه چین و کره جنوبی برای اولین بار کشور به اجرای دو جانبه سریع مهاجرت به ترتیب به تسهیل برخی از کسب و کار سفر از جمله با کاهش 14 روز قرنطینه نیاز به فقط یک یا دو روز. در مارس 10, چین سفیر کره جنوبی دیدم اولین گروه از بیش از 200 کره جنوبی پرسنل خروج برای چین است.

مقامات چینی در هفته های اخیر نیز بحث راه اندازی سریع ضروری سفر با کشورهای دیگر از جمله اتریش و فرانسه و آلمان و مغولستان با توجه به چین وزارت امور خارجه.

"این 'سریع' ترتیبات می تواند کمک به از سرگیری کار و تولید و رشد اقتصادی و عملکرد با ثبات بین المللی صنعتی و زنجیره تامین در حالی که جلوگیری از تجدید حیات Covid-19" یک چینی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در ماه گذشته.

هفته گذشته رئیس جمهور چین با استفاده از یک سخنرانی به سازمان بهداشت جهانی سالانه سیاست تنظیم مونتاژ به اصرار ایجاد بشردوستانه "دالان سبز" برای پیگیری سریع حمل و نقل و ترخیص کالا از گمرک گمرک که هم به نفع کسب و کار.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

آلمان و برخی از بزرگترین شرکت های, از سرگیری تجارت با چین در نظر گرفته شده است حیاتی. چین شده است آلمان مهمترین شریک تجاری برای چهار سال است.

فولکس واگن AG که چین بزرگترین بازار ملی فرستاده معاون مدیر تحقیقات و توسعه توماس مولر در اواخر ماه مارس میان یک گروه از مدیران مجاز به بازگشت به چین است. آن زمان فولکس واگن یک هفته برای به دست آوردن اجازه از چین به ارسال آقای مولر.

چین در حال حاضر سرعت چنین برنامه های کاربردی هر چند هنوز گسترش سریع-مسیر دسترسی به آن برای کره جنوبی. آلمانی ها باید ارائه مدرک منفی نتیجه آزمون با اعتبار دو روز قبل از سوار شدن به هواپیما و پس از ورود دو هفته را صرف تحت قرنطینه در تیانجین و شانگهای به دنبال به طور بالقوه یک هفته از زندان به خانه های خود.

از مدیران و خانواده های مستقر در چین که جدا شده به طور موقت وجود دارد هنوز هم دارای مزایای کار از راه دور از آلمان است.

در حالی که دولت مرکزی بود و فشار برای بازگشت سریع از آلمان به چین به عنوان یکی دیگر از نماد اقتصادی کشور بهبود تلاش های دولت های محلی بودند آهسته به موضوع لازم است دعوت نامه به عنوان آنها هستند که وظیفه جلوگیری از ظهور مجدد ویروس موارد آقای Hildebrandt گفت.

چین است که به احتمال زیاد همچنان به شدت محدود کردن تعداد پروازهای بین المللی در هفته های آینده. در حال حاضر 134 بین المللی در پرواز برنامه ریزی شده هستند که اجازه ورود به کشور چین بارگیری در این هفته با توجه به لی جیان معاون مدیر مدنی اداره حمل و نقل هوایی از چین است. مقامات به تازگی برنامه ریزی برای افزایش این تعداد در ماه آینده به 407 هفتگی پروازهای اما سرعت افزایش خواهد شد آهسته تر از آن آقای لی گفت: دولت و رسانه های این هفته است.

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com و Miho Inada در miho.inada@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب