چین عبور می کند, هنگ کنگ, قانون تامین با هدف خرد کردن تظاهرات

تظاهرکنندگان موج پرچم در خارج از کمیساریای از چین وزارت امور خارجه در هنگ کنگ در روز دوشنبه. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 تیر 1399

تظاهرکنندگان موج پرچم در خارج از کمیساریای از چین وزارت امور خارجه در هنگ کنگ در روز دوشنبه.

عکس: پل یونگ/مهر نیوز

دلار هنگ کنگ—چین مقننه تصویب شنبه جارو قانون جدید با هدف quashing تهدید برای امنیت ملی در هنگ کنگ با رد انتقادات غرب که پکن تلاش خواهد محدود کردن آزادی مردم ترکیه در اعتراض زده شهرستان.

این قانون تصویب شد توسط ارشد چینی قانونگذاران با توجه به Lau Siu-کای مشاور ارشد پکن در هنگ کنگ سیاست. پیش نویس و تصویب در غیر منتظره ای سریع و مات روند قانون زده است ترس سراسر طرفدار دموکراسی از گروه های کسب و کار و مدارس و رسانه ها بیش از تاثیر بالقوه آن.

قانون است که به منظور جلوگیری و مجازات خرابکارانه, secessionist و فعالیت های تروریستی در این مستعمره سابق بریتانیا و همچنین تبانی با نیروهای خارجی. متن کامل آن انتظار می رود که منتشر شد بعد سه شنبه و قانون ممکن است اثر را به عنوان به زودی به عنوان چهارشنبه 23 سالگرد هنگ کنگ بازگشت به قانون است.

پس از پکن برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد برای تصویب ملی-قانون امنیت برای هنگ کنگ در اواخر ماه مه مقامات چینی بارها و بارها رد انتقاد از سیاستمداران مخالف و فعالان حقوق در شهر و همچنین در ایالات متحده و دیگر قدرت های غربی که باید تقبیح این قانون به عنوان ابزاری برای سرکوب آزادی های مدنی در مرکز مالی و undercutting آن وعده داده استقلال از پکن است.

چینی رسانه های دولتی و کارشناسان حقوقی ارائه شده اطمینان داد که این قانون تاثیر می گذارد فقط "تعداد بسیار کمی" از مردم در هنگ کنگ و کمک به بازگرداندن صلح و رفاه به شهرستان را لرزاند توسط antigovernment تظاهرات بیش از سال گذشته است.

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com و Wenxin فن در Wenxin.Fan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب