گرجستان مدارس به فاز در ساعت شات بسکتبال

گرجستان شد اولین بار در جنوب کشور به اتخاذ ساعت شات بسکتبال دبیرستان شنبه هنگامی که ECOWATCH کمیته اجرایی رای

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 تیر 1399

گرجستان شد اولین بار در جنوب کشور به اتخاذ ساعت شات بسکتبال دبیرستان شنبه هنگامی که ECOWATCH کمیته اجرایی رای دادند 53-10 به فاز آن در بیش از سه سال و آن را اجباری توسط 2022-23.

در فصل آینده در 30 ثانیه با ساعت شات می تواند استفاده شود تنها در ECOWATCH-تصویب تعطیلات مسابقات و یا نمایش بازی. در 2021-22 آن را می توان در منطقه بازی. توسط 2022-23 آن خواهد بود و اجباری برای همه بازی ها از جمله دولت برگشتی.

"من همیشه یک مدافع از ساعت شات چرا که اگر شما بازی های خوبی, دفاع, اگر شما کسی را برای 30 ثانیه شما پاداش" گفت: Michael Reddick, ورود خود را در 22 فصل به جنوب آتلانتا پسران مربی این سال است. "بسیاری از تیم ها اگر آنها هوشمند-رهبری گارد نقطه آنها را جلو توپ و تنظیم مجدد جرم است."

Reddick که تیم های برنده دولت عنوان در سال 2009 و تا سال 2017 نیز معتقد است این ساعت شات بازی را بیشتر سرگرم کننده برای طرفداران پیشگیری از تیم ها از بازی کردن ساعت نشستن بر روی آگهی. آن نیز بهتر خواهد شد آماده سازی دانشگاه موظف بازیکنان برای رسیدن به سطح بعدی است.

جنوب غربی دکالب را کتی ریچی-والتون که دختران تیم باید برنده پنج دولت عنوان کرده بود متفاوت است. او مخالف شات هر چند او احساس او تیم می توانست استعداد خود بهره مند شوند. او فقط ترس است که آن را د-تاکید بر عبور و تیم بازی کند.

"آن را نمی خواهد به عنوان بسیاری از تیم چیز توپ کار گرفتن همه درگیر" ریچی-والتون گفت. "در حال حاضر ما باید به آموزش آنها را به بالا و پایین و سریع برای نگاه سریع ممکن است. در آنها استعداد به بازی که انتقالی بازی و نه نگاه فاصله-شتاب کردن. من مربی ام در دانشگاه و AAU با یک شات. من می توانید تنظیم کنید اما من کمی دلتنگ است."

استدلال در برابر ساعت شات تا حد زیادی یکی از منابع مالی دشوار است و نه سبک. هزینه خرید و نصب یک ساعت شات و پرداخت به طور رسمی به اجرای آن می تواند هزینه بین $1000 و 10000 $با توجه به چند تخمین می زند.

فدراسیون ملی دبیرستان انجمنهای رای دادند را یک پیشنهاد به دستور شات ساعت در سراسر کشور. با توجه به MaxPreps تنها ایالات متحده است که مورد نیاز ساعت شات در فصل گذشته بودند کالیفرنیا و مریلند, ماساچوست, میشیگان, New York, North Dakota, رود آیلند, داکوتای جنوبی و واشنگتن است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب