چین عقب نشینی از یک مناقشه مرزی باعث می شود ادعاهای جدید در یکی دیگر از

ارتش هند برگزار شد تمرینات در روز 4 ژوئیه در له در هیمالیا در مرز منطقه لاداخ. عکس: mohd arhaan کم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 تیر 1399

ارتش هند برگزار شد تمرینات در روز 4 ژوئیه در له در هیمالیا در مرز منطقه لاداخ.

عکس: mohd arhaan کماندار/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—چین و هند شروع به عقب کشیدن نیروهای نظامی از سایت های مرگبار مرز برخورد به پکن باز یکی دیگر از جبهه در منطقه اختلافات ارضی با یک ادعای جدید در نزدیکی بوتان.

چینی و هندی نیروهای هر دو شروع به برداشت از برخی از درگیری در مناطق مورد مناقشه در طول دو کشور هیمالیا در مرز هند مقامات امنیتی روز دوشنبه گفت: پس از مذاکرات بین دیپلمات ارشد و فرماندهان نظامی برای آرام کردن تنش است.

نیروهای نظامی جنبش آمد و دو روز پس از یک روزنامه هندی گزارش داد یک دم مناقشه میان پکن و بوتان بیش از یک پناهگاه حیات وحش شامل چه بوتانی دولت و کارشناسان گفته است که یک ادعای ارضی.

مرگبار مرز اختلاف

بیست و سربازان هندی درگذشت, طی یک درگیری در امتداد مرز مورد مناقشه میان چین و هند است.

100 مایل

Galwan دره

100 متر

له

عکاسی چانه

اسلام آباد

LADAKH

مورد مناقشه با

چین و هند

چین

پاکستان

هند

جزئیات

نپال

دهلی نو

هند

منبع: بار اطلس جهان (مرزهای مورد مناقشه)

ملی هند, مشاور امنیت agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی تا به حال "فرانک و در عمق تبادل نظر" تلفنی روز یکشنبه پیش از این نیروهای نظامی برداشت با توجه به اظهارات خارجه دو کشور وزارتخانه روز دوشنبه منتشر شد.

آقایان Doval و وانگ موافقت د-تشدید چین-هند مرز وضعیت به سرعت به عنوان امکان پذیر است و برای ادامه ارتباط بین دیپلماتیک و مقامات نظامی برای اطمینان از اجرای توافق هر دو اظهارات گفت.

هندی مقامات امنیتی روز دوشنبه گفت که چینی نیروهای خال خال با برداشتن چادر و سازه از به اصطلاح "گشت نقطه 14" در Galwan دره در نزدیکی که سربازان این دو کشور مسلح به سلاح هستهای تا به حال درگیر در دست به مبارزه با دست به شب از ژوئن 15, ترک 20 سربازان هندی کشته شدند.

هر دو طرف به توافق به "هر یک جانبه اقدام به تغییر وضع موجود" دولت هند گفت.

چین در زمان تا حدودی قوی تر تن و تاکید کرد که این امر "همچنان به شدت در حال دفاع از خود را دارد ارضی حاکمیت ملی و حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی."

مربوط تصویری

در بدترین برخورد نظامی بین چین و هند در سال های هندی, مقامات می گویند که 20 سربازان هندی کشته و چندین چینی سربازان نیز دچار تلفات شده است. وال استریت ژورنال را اریک الگوریتم بلمن توضیح می دهد که چرا تنش در امتداد مرز در حال تشدید. عکس: Sanjeev Gupta/شاتر

هندی و چینی ارتش های قفل شده در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در قسمت شرقی این منطقه لاداخ از اوایل ممکن است هنگامی که یک زد و خورد آغاز شد و در یکی از نقاط مورد اختلاف در حین گشت زنی توسط نیروهای نظامی است. این منطقه دیده می شود تجمع سنگین نیروهای نظامی و توپخانه توسط هر دو طرف از آن.

ماه گذشته درگیری در Galwan دره بی ثمر کشش از کوه در قسمت شمال شرقی لاداخ نخستین بار از سال 1975 که مرز درگیری بین چینی و هندی نیروهای تا به حال منجر به مرگ و میر. هندی مقامات امنیتی گفته بودند تلفات و صدمات در طرف چینی هر چند پکن هنوز تایید نشده است ،

رئیس جمهور خلق چین به شدت اظهار چین ادعاهای ارضی.

عکس: هوانگ Jingwen/زوما پرس

چینی رهبر چین بوده است به دنبال به طور فزاینده رویکرد تهاجمی برای دفاع از ادعاهای ارضی همراه در این کشور حاشیه. در نتیجه تنش ها را افزایش انتظارات است که هند می تواند در قرعه کشی و نزدیک به ایالات متحده و دیگر کشورهای آسیایی برای کمک در دفع پکن فشار است.

از بین بردن سربازان فرار از مناطق مرزی دیده می شود به عنوان یک اعتماد به نفس-ساختمان ورزش پس از جلسات متعدد بین دو ارتش از جمله چهره به چهره و بحث بین فرماندهان ارشد در اواخر ماه ژوئن.

"مهم ترین چیز در حال حاضر این است که هر کس می شود برای خنک کردن" گفت: Lin Minwang معاون مدیر مرکز مطالعات جنوب آسیا در دانشگاه Fudan.

در گسترده طرح شرح داده شده توسط هند وزارت امور خارجی به عنوان "مرحله به مرحله و گام به گام" نیروهای نظامی دو کشور به تدریج حرکت به عقب از خط مقدم به اصطلاح منطقه حائل به نگه داشتن یک فاصله امن و دیدن هر یک از دیگر چشم به چشم گفت: یکی از مقامات امنیتی. شب گشت بیش از حد می تواند اجتناب شود برای بررسی بیشتر تف و شعله ور شدن یو پی اس گفت: این مقام.

چین آخرین اختلاف با بوتان متحد هند می افزاید: چین و چروک جدید به سرزمینی رقابت در منطقه—و نشان می دهد پکن هنوز هم می خواهد برای حفظ فشار بر دهلی نو است.

این درگیری به وجود آمد در اوایل ماه ژوئن زمانی که چین مخالف کمک مالی برای یک پناهگاه حیات وحش در Sakteng در شرق بوتان در طی یک جلسه آنلاین از تسهیلات جهانی محیط زیست بین المللی و سازمان های مالی است که منابع مالی پروژه های زیست محیطی.

پکن گفت: پناهگاه حیات وحش واقع شده است و در مناطق مورد مناقشه که "در دستور کار چین-بوتان مرز ایران" با توجه به صورتجلسه نشست.

بوتان موقع توجه کرد چین ادعا می کنند به Sakteng بیان کرد که "در هیچ نقطه ای در مرز بحث بین بوتان و چین آن را برجسته به عنوان یک منطقه مورد مناقشه."

در حالی که چین و بوتان به مدت طولانی با اختلاف بیش ارضی مرزهای همراه مرکزی و غربی امتداد متقابل آنها مرز گفته کارشناسان شرقی کشش شده و رایگان از اختلاف است.

چین وزارت امور خارجه گفت: اختلافات وجود داشته و در هر سه بخش برای یک مدت زمان طولانی است که "هیچ جدید در مناطق مورد مناقشه" در بیانیه ای به هندوستان تایمز در روز شنبه.

بوتان سفارت در هند نیست, آدرس پناهگاه موضوع به طور خاص در پاسخ به یک درخواست برای نظر. "مرز بین بوتان و چین است که تحت مذاکره است و نه دخالت ،

چینی و هندی وزارتخانه های خارجی نمی پاسخ به درخواست برای نظرات به این وضعیت در بوتان.

Fudan دانشگاه آقای لین گفت: چین و بوتان تا به حال اساسا مرزی خود را حل و فصل مسائل مربوط به 20 سال پیش. "اما آنها نمی تواند نشانه یک مرز توافق چون هند که نفوذ زیادی برخوردار بیش از بوتان اجازه نمی دهد آن را به امضای پیمان با چین," او گفت:.

ساخت ادعاهای جدید در شرق بوتان است راه کم خطر برای پکن برای قرار دادن فشار بر دهلی نو گفت: كانتى پراساد Bajpai, استاد روابط بین المللی در Lee Kuan Yew دانشکده سیاست عمومی در سنگاپور است.

این منطقه که هم مرز با سرزمین های هندی از آروناچال پرادش—که آن هم ادعا چین می تواند در خدمت به عنوان یک تراشه چانه زنی برای پکن در هنگام مذاکره در این دور از متارکه با نیروهای نظامی و به سیگنال به آن خانه مخاطبان است که چین می خواهد در دفاع از ادعاهای ارضی خود را حتی اگر آن عقب کشیدن نیروهای خود از یکی از مناطق مورد مناقشه.

"بوتان ادعا چیزی است که سرخپوستان متوجه خواهد شد اما آنها لزوما دریافت داغ رهبری بیش از آن و بلافاصله پس از ارسال نیروهای نظامی برای دفاع از منطقه" آقای Bajpai گفت.

نوشتن به شا هوآ در sha.hua@wsj.com و راجش روی در rajesh.roy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن