چین قوانین بازار حیوانات و آزمایشگاه به عنوان Coronavirus منبع

چین بالا اپیدمیولوژی گفت: تست نمونه از ووهان بازار مواد غذایی دیده می شود در ژانویه. 24 موفق به نشان

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

چین بالا اپیدمیولوژی گفت: تست نمونه از ووهان بازار مواد غذایی دیده می شود در ژانویه. 24 موفق به نشان دادن ارتباط بین حیوانات فروخته شده وجود دارد و coronavirus.

عکس: هکتور RETAMAL/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دانشمندان چینی در روزهای اخیر گفت: آنها تا به حال نگذاشته هر دو یک آزمایشگاه و یک حیوان بازار در شهر ووهان که ممکن است ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس در دقیق ترین پوش بک به تاریخ در برابر اتهامات از مقامات ایالات متحده و دیگران بیش از آنچه که ممکن است موجب آن است.

مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی در مرکز اتهامات در اطراف یک پتانسیل آزمایشگاه حادثه وانگ Yanyi بیش از آخر هفته گفت: تلویزیون مرکزی چین که coronavirus شد به طور قابل توجهی متفاوت از هر زنده پاتوژن است که مورد مطالعه قرار گرفته در این موسسه وجود دارد که به همین دلیل بود هیچ شانسی برای آن می تواند به بیرون درز کرده اند از وجود دارد.

به طور جداگانه چین بالا اپیدمیولوژی گفت: با انجام تست نمونه از یک ووهان بازار مواد غذایی در ابتدا مشکوک به عنوان یک راه برای ویروس را به انسان شکست خورده برای نشان دادن ارتباط بین حیوانات فروخته شده وجود دارد و پاتوژن. گائو فو, مدیر چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در نظرات انجام شده در دولت, رسانه های "آن را در حال حاضر معلوم است که این بازار یکی از قربانیان است."

نظرات با هدف مقابله با آنچه پکن درک به عنوان تلاش از مقامات ارشد ایالات متحده به تمرکز صرفا بر چین بعید است برای ساکت کردن منتقدان. این مقامات چینی نیست آدرس مسائل اساسی مانند گسترده شواهدی وجود دارد که چین در ابتدا تحت پوشش تا میزان شیوع. در تماس های خود را برای جهانی تر همکاری های علمی برای پیگیری منبع این ویروس در آنها نیز متوقف کوتاه از حمایت گسترده علمی باور است که coronavirus در چین نشات گرفته.

پرسش از منشاء coronavirus پدید آمده است به عنوان یک منبع اصلی از اصطکاک بین چین و ایالات متحده پس از قاتل پاتوژن کشف شد در ووهان در اواخر سال گذشته. بیش از 5.5 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان مرگ و میر ناشی از این بیماری در حال نزدیک شدن 350,000 و اقتصاد در همه جا رنج می برند.

نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها انتقاد از چین را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اطلاعات منتشر شده روز سه شنبه واشنگتن-بر اساس مرکز تحقیقات پیو بر اساس یک نظرسنجی که در اواخر ماه گذشته و در اوایل ممکن است. پیو گفت: 84 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها بی اعتمادی اطلاعات از دولت چین درباره شیوع با 49% صفر نشان می دهد اعتماد به اطلاعات است.

مقامات ایالات متحده ادعا پکن نشده نمایش داده می شود شفافیت است که ممکن است کمک کرده اند حاوی ویروس را گسترش و رئیس جمهور تهمت است و کسر بودجه برای سازمان بهداشت جهانی در بخشی به دلیل آن را "موفق به عموم تماس در چین اجازه می دهد تا برای یک تحقیقات مستقل به ریشه های این ویروس است." دولت چین می گوید پاسخ آن زندگی را نجات داد و آماده سیاست گذاران و دانشمندان در جای دیگر به پیش از بهداشت و درمان اضطراری.

"تفاوت بین چین و برخی از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که به عنوان گسترده ای که بین واقعیت و دروغ بین علم و تعصب" وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: در جلسه روز یکشنبه در پکن.

بازار کشیده بودند موشکافی پس از آن بود که یک قطب منطقه ای در چین ضعیف تنظیم زندگی حیوانات تجارت یک منبع شناخته شده برای بیماری است. و آزمایشگاه دیرین کار برای توسعه واکسن و دیگر پاسخ به پاتوژن خطرناک هدایت می کرده است گمانه زنی ها از امکان نشت.

پژوهش در ووهان موسسه ویروس شناسی شامل روش برخی از دانشمندان در نظر مخاطره آمیز مانند آزمایش که در آن یک ویروس دستکاری شده است به عنوان بخشی از آزمایش ممکن است واکسن.

عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نظرات از دانشمندان چینی با هم هدف نظریه که سرچشمه در رسانه های جایگزین قبل از اینکه بوق و کرنا توسط سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که یک مشکل در آزمایشگاه می تواند به بیرون درز کرده اند این ویروس به شهر و نزدیکی آن به بازار می تواند نقش مهمی در گسترش.

"این است که خالص ساخت" دکتر وانگ گفت: در پخش مصاحبه.

چین منتقدان با اشاره به انواع سوالات در مورد روزهای اولیه وقوع زمانی که پکن در برابر تلاش های بین المللی برای بررسی ریشه های خود را ترک آنها را به مفروضات در مورد شهر آزمایشگاه و در نزدیکی بازار ممکن است نقش بازی کرده اند. "این اماره اما این است که اغلب بهترین ما می آید با هوش" سناتور. تام پنبه یک جمهوری خواه از آرکانزاس گفت وال استریت ژورنال روز جمعه.

رئیس جمهور چین هفته گذشته نشان قصد به نوبه خود بحران را به یک فرصت برای شکل دادن به حکومت جهانی از اهمیت بهداشت و درمان با حمایت در یک سخنرانی به این که اضافی $2 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با کروناویروس و در تماس با دیگر رهبران جهان برای حمایت از تحقیقات نه تنها که در آن ویروس را از آمد اما چگونگی گسترش آن در سطح بین المللی. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب 13 کشور در حال حاضر گزارش موارد بیشتر از چین به رهبری ایالات متحده آمریکا

از آرشیو

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. از آن پس این ویروس در سراسر جهان پخش شده است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: Alberto Pizzoli/AFP (در اصل منتشر شد مارس 17, 2020)

دانشمندان عموما بر این باورند coronavirus سرچشمه در دنیای حیوانات به احتمال زیاد در خفاش ها پس از آن شروع به پریدن کرد به یک تا کنون ناشناخته ميزبان حیوانات قبل از انسان ها آلوده نقطه تصریح کرد توسط دانشمندان چینی.

تحقیقات توسط ووهان موسسه بت coronavirus کارشناس شیعه Zhengli شامل روش برخی از دانشمندان در نظر مخاطره آمیز مانند آزمایش که در آن یک ویروس دستکاری شده است به عنوان بخشی از آزمایش ممکن است واکسن.

در حالی که این آزمایشگاه گفت: در تمام طول که این ویروس باعث Covid-19 نبود در آن فروشگاه از پاتوژن دکتر وانگ نظرات در آخر این هفته مصاحبه قابل توجه برای بیان کرد که هیچ یک از این سه گونه از ویروس زنده به کار گرفته شده توسط این موسسه در حال ژنتیکی نزدیک به کروناویروس در قلب همه گیر. بیشتر او گفت که دکتر شیعه تا به حال هیچ واقعی زندگی می کنند نمونه ای از یک coronavirus او کشف شده در سال 2013 در یک خفاش است که تیم او در این سال یافت می شود 96% بازی به پاتوژن پشت امروز همه گیر.

دکتر وانگ گفت: در آخر این هفته پخش مصاحبه که این موسسه تا به حال نه جدا شده و به دست آمده از ویروس زنده کشف شده در سال 2013 RaTG-13 به دلیل آن بود که از نظر ژنتیکی بیش از حد دور از انواع ویروس ها مورد مطالعه توسط دکتر شیعه نشان می دهد که پیدا کردن بر روی یک پایگاه داده است که شامل آن ژنوم توالی. "بنابراین وجود دارد هیچ امکان نشت RaTG-13" او گفت:.

نوشتن به James T. Areddy در james.areddy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن