چین مراحل حرکت برای نفوذ در جوامع مهاجر

رئیس جمهور چین به پیاده روی گذشته کف نمایندگان در کنگره ملی خلق در پکن در آوریل 28. عکس: روم pili

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 خرداد 1399

رئیس جمهور چین به پیاده روی گذشته کف نمایندگان در کنگره ملی خلق در پکن در آوریل 28.

عکس: روم pilipey/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—چین در حال ساخت تازه, تلاش برای نفوذ چینی جوامع در سراسر جهان برای پیشبرد پکن منافع و نیاز به افزایش هوشیاری از کشورهای دموکراتیک یک مطالعه جدید می گوید.

یک واحد در حزب کمونیست چین شناخته شده به عنوان جبهه متحد کار گروه درگیر هزاران نفر از سازمان ها برای جمع آوری اطلاعات تشویق انتقال تکنولوژی ضد مخالف حرکات و تولید پشتیبانی برای دیگر پکن و اهداف و گفت: این گزارش که توسط حزبی استرالیا سیاست راهبردی موسسه.

این گروه بر آن تاثیر عملیات در خارج از کشور در چینی مهاجر در جوامع خارجی و نخبگان این گزارش گفت:.

در حالی که پکن با استفاده از جبهه متحد سیستم برای دهه جمهور چین تمدید بخش ماموریت به عنوان بخشی از یک فشار به چین یک قدرت جهانی.

در سال های اخیر آن را تبدیل به افزایش کنترل خود را بیش از رسانه های چینی زبان در خارج از کشور, بودجه تحقیقات در برجسته فکر می کنم مخازن و با استفاده از چین محبوب WeChat پیام پلت فرم و دیگر رسانه های اجتماعی به سانسور نظارت و شکل گفت و گو در مسائل مربوط به سیاست های آن گفت.

رواندا دانش آموزان سنگ در چین در ماه ژوئیه گذشته به عنوان بخشی از موسسه کنفوسیوس در دانشگاه رواندا در کیگالی به جشن سالگرد 70 از تأسیس جمهوری خلق چین است.

عکس: گابریل Dusabe/ایسنا/زوما پرس

الکس Joske یک تحلیلگر در موسسه بین المللی سایبر مرکز سیاست و نویسنده این گزارش گفت که جبهه متحد فعالیت دشوار است برای باز کردن جوامع به آدرس زیرا آنها از محدوده آشکار به طور کلی پذیرفته شده اشکال از دیپلماسی عمومی به جاسوسی و دیگر اقدامات پنهانی.

اثر خود را "تضعیف انسجام اجتماعی تشدید تنش نژادی تاثیر سیاست مضرات رسانه ها صداقت و تسهیل جاسوسی و افزایش بدون نظارت انتقال تکنولوژی" آقای Joske در گزارش خود نوشت:.

به سفارت چین در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. دولت چین را رد کرده است دخالت در کشورهای دیگر امور.

از آنجا که بسیاری از جبهه متحد تلاش ها با هدف چینی در خارج از چین, دولت باید اقدامات لازم برای پشتیبانی بهتر آن جوامع این گزارش گفت:. دولت باید حمایت مستقل رسانه های چینی زبان و کشف قوانین برای ریشه کن کردن سانسور و نظارت بر WeChat آن گفت.

این گزارش می افزاید: به یک رشد بین المللی بحث بر سر چگونه به آدرس حزب کمونیست چین را عضلانی تر تلاش برای گسترش نفوذ خود در سراسر جهان است.

در این ماه از قانونگذاران آمریکا و اروپا و جاهای دیگر راه اندازی اینتر-مجلس داد در چین با این ایده که "دموکراتیک متحده باید حفظ یکپارچگی سیستم های سیاسی خود و به طور فعال به دنبال حفظ بازار از ایده های عاری از اعوجاج."

استرالیا بوده و در خط مقدم از نفوذ چین عملیات و با تصویب قانون در سال 2018 برای مقابله با دخالت خارجی تا حدودی موجب کشف یک توسعه دهنده ملک در تلاش برای نفوذ سیاست در کشور است.

ایالات متحده در دو سال گذشته آغاز شده است به تلاش برای ریشه کن کردن آنچه در آن می بیند که بی دولت چین دخالت. کنگره با تصویب لایحه سیاست دفاعی در سال 2018 که محدودیت استفاده از بودجه برای آموزش زبان های خارجه ایالات متحده مدارس میزبانی دولت چین حمایت موسسات کنفوسیوس که در خدمت به عنوان خط لوله برای انتشار نرم افزار-پکن views زیر جهت جبهه متحد. به عنوان یک نتیجه, برخی از مدارس قطع روابط با موسسات.

موسسه استرالیا گزارش همچنین شناسایی چین, اخبار, خدمات, اجرا می شود که یک شبکه بزرگ از خارج از کشور دفاتر به عنوان عامل در جهت جبهه متحد. خروجی یکی از پنج وزارت امور خارجه ایالات متحده است و با توجه به اجبار به گزارش پرسنل خود را و ملک در ایالات متحده به مقامات بینش عملیات خود را.

مربوط تصویری

چین نشانه برنامه ای برای اعمال جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چگونه این قوانین می تواند سفت چین گرفتن در شهر و ماشه بین المللی واکنش. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

نوشتن به کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب