چین شرکت فنی صورت واکنش بیش از پکن سیاست

خشم بیش از مرگ سربازان هندی در درگیری با نیروهای اتحاد اضافه شده به سوخت یک تحریم جنبش در هند. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 تیر 1399

خشم بیش از مرگ سربازان هندی در درگیری با نیروهای اتحاد اضافه شده به سوخت یک تحریم جنبش در هند.

عکس: Debarchan Chatterjee/زوما پرس

برای سال, شرکت های خارجی و دولت را متهم به پکن از اعمال دسترسی به بازار چین به عنوان یک دیپلماتیک سلاح با استفاده از تحریم های تجاری و مجازات به مجازات درک سیاسی slights. در حال حاضر شرکت های چینی در حال گرفتن یک طعم و مزه از آنچه آن را مانند به در طرف دیگر.

به عنوان دولت چین رشد می کند بیشتر و مبارز در خارج از کشور, خارج از کشور و مصرف کنندگان و تنظیم کننده پاسخ داده اند با اعمال فشار بر شرکت های چینی و یا spurning مارک های چینی در دسترس نباشد—به خصوص فن آوری آن بازیکنان شده اند که در میان برجسته ترین شرکت های چینی انجام کسب و کار در سراسر جهان.

واکنش شده و شدیدترین در هند. خشم بیش از مرگ و میر ناشی از 20 سربازان هندی در هفته گذشته در مرز برخورد با نیروهای سوخت اضافه به تحریم جنبش که در حال حاضر دیده می شود, هندی, کاربران گوشی های هوشمند توده-حذف چینی ساخته شده نرم افزار.

هندی, مقامات روز سه شنبه گفتند که آنها خواهد بار خود را دولتی و شرکت های مخابراتی از خرید تجهیزات از شرکت های چینی مانند ZTE Corp و Huawei Technologies Co. برای آینده 4G شبکه های تلفن همراه. هندی مقامات نیز به بخش خصوصی هشدار داد اپراتورهای مخابراتی در برابر همکاری با شرکت های چینی در اجرای جدید 5G شبکه. به تازگی به عنوان دسامبر Huawei و ZTE استقبال شد برای شرکت در هند 5G محاکمه.

هندی معترضان اصرار مردم برای تحریم محصولات چینی.

عکس: خ/شاتر

مخالفت پکن سیاست نیز صدمه دیده و شرکت های چینی' چشم انداز در انگلستان که در آن خشم بیش از فرسایش استقلال در هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا است آمریکا تشدید فشار بر نخست وزیر بوریس جانسون به ممنوعیت Huawei از کشور 5G شبکه تلفن همراه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید Huawei می تواند کمک به دولت چین جاسوسی و یا سازش superfast جدید شبکه های تلفن همراه, اتهامات که Huawei را رد کرده است.

در حالی که ایالات متحده به مدت طولانی پناه سوء ظن در مورد چینی شرکت های با تکنولوژی آن تنها رشد بیشتر هوشیار در ماه های اخیر. در واشنگتن مقامات دولتی و قانونگذاران و تنظیم کننده نامیده اند بیشتر موشکافی به Infinite چینی متعلق به کوتاه-تصویری پلت فرم است که به دست آورد 181 میلیون محبوبیت در ایالات متحده با توجه به تحقیقات شرکت SensorTower.

برای سال های آمریکا متهم شده اند استقرار "تحریم دیپلماسی" به عنوان یک ابزار در آن اختلافات بین المللی اعمال نفوذ این کشور میلیارد-به علاوه مصرف کنندگان به مجازات رقیب اقتصاد. بیش از دهه گذشته دیپلماتیک spats منجر به اتهامات چین, ممنوعیت تحریم و یا در غیر این صورت هدف قرار دادن کره جنوبی, سوپر مارکت, نروژی ماهی قزل آلا, کانادا کانولا و فیلیپین موز استرالیایی گوشت گاو آمریکایی و بسکتبال.

یک فروشگاه الکترونیک در هند متوقف شد, فروش محصولات چینی. هند گفت: این امر منع دولتی و شرکت های مخابراتی از خرید تجهیزات چینی.

عکس: Anupam Nath/آسوشیتد پرس

در حال حاضر به عنوان شرکت های چینی ساخت قابل franchises در کشورهای دیگر آنها را تبدیل به آسیب پذیر به متقابل مبارزات.

"تعداد زیادی از مردم در دولت و کسب و کار در حال تعجب اگر آن را مناسب برای یک عمیقتر رابطه با شرکت های چینی اگر نتیجه نهایی این باعث می شود آنها را در معرض فشار بیشتر گفت:" رعنا Mitter مدیر دانشگاه آکسفورد چین مرکز.

چین بیشتر عضلانی سیاست خارجی رشد کرده است برجسته تر در این سال به عنوان کشور دیپلمات لقب "گرگ رزمندگان" تبدیل به زبان آتشین برای مقابله با انتقادات بین المللی بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که این قوی تر ملی اخلاق نقش خوبی در خانه چنین رویکردی خاموش سیاستمداران و مصرف کنندگان در کشورهای دیگر.

چین وزارت امور خارجه نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این مقاله.

در هند, ضد چین تحریم جنبش شروع به جمع آوری momentum on May 28, زمانی که Sonam Wangchuk برجسته هندی, مربی زندگی در Ladakh منتشر شد نه دقیقه یوتیوب ترغیب مصرف کنندگان هند به اقدام علیه چین پس از یک سری از برخورد امتداد دو کشور مورد مناقشه مرزی.

"اگر ما تنها با پاسخ نظامی, پاسخ, این چیزی است که آنها به دنبال" آقای Wangchuk گفت: در مصاحبه ای با اشاره به چین است. این ویدئو که به دست آورد بیش از چهار میلیون انداز خواسته سرخپوستان به حذف برنامه های چینی از گوشی های خود را و سپس جداسازی خود را خاموش الکترونیک چینی و گوشی های تلفن همراه.

یک فروشگاه در هند. هندی کاربران گوشی های هوشمند باید توده-حذف چینی ساخته شده نرم افزار.

عکس: Anupam Nath/آسوشیتد پرس

در ماه مه یک توسعه دهنده نرم افزار منتشر شد حذف چین نرم افزار را فعال کنید که کاربران اندروید برای پاک کردن چینی ساخته شده نرم افزار از دستگاه های خود را با چند کلیک. برنامه برآورد شده برای اند دانلود شده است و نزدیک به 5 میلیون بار قبل از الفبای Inc.'s Google واحد که دارای سیستم عامل آندروید حذف آن را از فروشگاه برنامه خود را در ژوئن 3 برای نقض سیاست های خود.

Infinite متعلق به پکن بر اساس Bytedance Ltd. دیدم آن دانلود رتبه بندی در هند Google Play Store سقوط به شماره 14 در تاریخ 8 ژوئن در مقابل شماره 4 در آغاز ممکن است با توجه به SensorTower. Helo, Bytedance محتوای برنامه کاهش یافته و به شماره 17 از شماره 10. Bytedance نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

روز شنبه به عنوان تنش بین دو کشور شدت یافته, یک گروه از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان چینی گوشی های هوشمند با نام تجاری Oppo کارخانه شرقی دهلی نو است. معترضان عمدتا از محافظه کار سیاسی سازمان های سوخته چینی پرچم و پوستر رهبر چین چین با توجه به یک پلیس محلی رسمی. بدون آسیب انجام شد به کارخانه, او گفت:. یک Oppo سخنگوی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در تیراندازی گرفتار

محبوبیت برنامه های چینی در هند فروشگاه Google Play توسط رتبه محبوبیت در میان برنامه های رایگان کاهش یافته است در هفته های اخیر به عنوان سرخپوستان برای تحریم های چینی محصولات با تکنولوژی.

ممکن است 1

ژوئن 8

4

10

14: Infinite

16

17: Helo

35: SHAREIt

50

55: UC Browser

(Alibaba)

منبع: SensorTower

برای گوشی چینی سازندگان هند یک بازار مهم. گوشی چینی سازان برگزار شد 81% هند بازار گوشی در سه ماهه اول سال یک رکورد داده ها از صنعت مشاور مقابل تحقیقات نشان می دهد. همه عمده چینی برندهای گوشی های هوشمند در هند شده اند و بازی های خود را ساخته شده در هند-پیام های بازاریابی به تازگی گفت: Tarun Pathak یک تحلیلگر در مقابل.

خشم بیش مرز برخورد نیز افزایش شانس که Huawei و ZTE می تواند به طور رسمی تعطیل از هند 5G برنامه ریزی—یک شکست برای شرکت های جاه طلبی های جهانی. هند در ترکیب هزینه های بی سیم پیشرفته زیرساخت ها از جمله 5G است و انتظار می رود برای رسیدن به 2.3 میلیارد دلار در این سال با توجه به Gartner. به سفارت هند در چین در آن نوشته شده رسمی توییتر مانند Weibo حساب رسانه های اجتماعی که چینی پلت فرم تا به حال سانسور یک پست در آن قرار داده شده بود تا در تاریخ 18 ژوئن و توضیح داد که چگونه سربازان چینی بود باعث جنگ در مرز و که هر دو طرف متحمل تلفات شده است.

Huawei کاهش یافته است به نظر. ZTE نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در مورد هندی, تحریم, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز جمعه به خبرنگاران گفته است که گسل برای درگیری با وضع هند, اما, نیز نامیده می شود در هر دو طرف برای استفاده از دیپلماسی برای حل و فصل اختلاف است.

بیشتر

  • Huawei خطرات خط سخت تر از انگلیس پس از آخرین متحده تهاجمی (3 ژوئن)
  • چین 'Wolf Warrior' دیپلمات های آماده برای مبارزه با (مارس 19)
  • ایالات متحده راه اندازی امنیت ملی بررسی تصویری برنامه Infinite (Nov. 1, 2019)

در انگلستان, مقامات گفت: در ماه ژانویه که به آنها اجازه می دهد Huawei برای شرکت در بخش ساختمان کشور را 5G زیرساخت ها است. در حال حاضر کمتر از شش ماه بعد مقامات امنیتی در حال تکیه به سمت مشاوره حامل های بی سیم را کاهش دهد و یا در دسترس نباشد رها Huawei مردم آشنا با این موضوع گفته اند.

توبیاس الوود انگلیس و نماینده مجلس و رئیس دولت فرعی به دنبال امنیت 5G روز سه شنبه گفت: در طول یک پنل آنلاین است که پکن را از دست داده و coronavirus و هنگ کنگ باید بی درنگ یک ارزیابی مجدد از راه انگلستان معاملات با چین و با فرمت Huawei.

چین "شروع به ترویج یک رقابت چشم انداز ماهرانه وادار کردن ملت به طرف را انتخاب کنید بین یک مستبد سیستم کنترل در مقابل ماست" آقای الوود گفت.

Huawei به دست آورده حدود 2.4 میلیارد دلار در انگلیس در سال گذشته با توجه به تحقیقات شرکت Jefferies Group LLC.

آیا یک واکنش در برابر چینی شرکت های فن آوری می تواند باعث حزب کمونیست به اندازه کافی درد برای تغییر آن وضعیت نامشخص باقی مانده است. چین تسلط جهانی زنجیره تامین می تواند تحریم های دشوار و گران تحلیلگران می گویند.

در مورد 5G دولت صورت فشار اجازه می دهد تا خود را به اپراتورهای مخابراتی که کمتر نگران دیپلماسی, برای خرید, قیمت پایین تر, Huawei دنده با توجه به ادیسون لی هنگ کنگ بر اساس تحلیلگر در Jefferies.

"شرکت های مخابراتی را ندارد و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها مانند کشور یا نمی," او گفت:.

برای شرکت های چینی با خارج از کشور جاه طلبی های جهانی واکنش در برابر چین می تواند در دراز مدت تاثیر گفت: اندرو کوچک, یک عضو ارشد در آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده است.

"تهاجمی چینی دیپلماتیک—و در هند مورد نظامی—موضع است به احتمال زیاد به تاثیر ماندگار در دیجیتال hard-سیم کشی از این اقتصادها" او گفت:.

نوشتن به لیزا لین در Liza.Lin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

آخرین مطالب