چین معامله تجارت 'به طور کامل دست نخورده,' مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: به عنوان مشاور برانگیخته سردرگمی

رئیس جمهور تهمت و کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در یک نشست خبری در 27 مارس ، عکس: یوری Gripas/

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 3 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت و کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در یک نشست خبری در 27 مارس ،

عکس: یوری Gripas/Abaca مطبوعات/زوما پرس

واشنگتن—رئیس جمهور تهمت و گفت: آمریکا-چین معامله تجارت در محل باقی می ماند در مدت کوتاهی پس از یک دستیار ارشد به نظر می رسد می گویند در تلویزیون ملی که این توافق بود, بیش, باعث سردرگمی در میان سرمایه گذاران.

"چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده" آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در 10:22 بعد از ظهر روز دوشنبه. "امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!"

در یک پنج شنبه شب در مصاحبه با فاکس نیوز کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو خواسته شده بود در مورد تجارت در مقابله با لنگر Martha MacCallum ذکر است که رئیس جمهور می خواست برای حفظ توافق و اطمینان حاصل شود که چین ساخته شده خوب در تعهدات خود. "اما با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده و تمام چیزهایی که شما فقط ذکر شده است که بیش از؟"

"آن را بیش از. بله آقای ناوارو از منتقدان از چین پاسخ داد.

به عنوان سهام آتی کاهش یافته است, آقای ناوارو به سرعت به دنبال روشن کردن نظرات خود را گفتن وال استریت ژورنال بودند "گرفته شدید خارج از چارچوب."

"آنها تا به حال هیچ چیز در همه برای انجام فاز یک معامله تجاری که همچنان در جای خود," او گفت:. "من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان است."

چینی سفارت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آقای ناوارو, نظرات مجموعه ای از تقلا داخل کاخ سفید با چند مقامات دولت از جمله شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow تاکید به خبرنگاران گفت که این توافق نبود که سوراخ کردی.

بازار به طور خلاصه wobbled زیر آقای ناوارو نظرات با سهام ایالات متحده آتی نفت خام و خزانه داری بازده همه فرو بردن. پست مینی S&P 500 آتی کاهش یافت تا آنجا که 1.6% قبل از recouping آن ضرر و زیان است.

مقامات دولت تاکید کرده اند در ماه های اخیر است که آنها را رها فاز یک تجارت توافق شد که توافق برای اواخر سال گذشته به هیاهو.

این قرارداد خواستار چین در طول دو سال آینده برای افزایش خرید از آمریکا کالا و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از سال 2017 سطوح.

هفته گذشته ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer شهادت قبل از خانه راه و وسیله کمیته که معامله تجارت نشان می دهد هیچ نشانه ای از تضعیف با وجود تفاوت میان این دو کشور بیش از coronavirus همه گیر چین سرکوب در هنگ کنگ استقلال و چین سقوط در خرید از آمریکا کالا.

"هر نشانه ای است که با وجود این Covid-19, آنها در حال رفتن به انجام آنچه آنها می گویند" آقای Lighthizer گفت.

دفتر نماینده تجاری ایالات متحده نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مجله گزارش در هفته گذشته که چین به مراتب پشت سر هدف خرید از آمریکا کالا که بخشی از فاز یک توافق, اما این معامله باقی مانده نسبی نقطه روشن در تجاری آمریکا به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان طول می کشد یک ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. ایالات متحده همچنین حفظ تعرفه ها در حدود 360 میلیارد دلار ارزش واردات از چین.

آقای ترامپ گفت: ناکامی خود را با چین تغییر کرده است راه او به نظر می رسد در توافقنامه تجارت. "من حدس می زنم به نظر من این معامله کمی متفاوت تر از من سه ماه پیش" او به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه. هنوز هم او نمی رفته تا آنجا که به می گویند که این توافق می گیریم.

آقای ناوارو یکی از مهمترین و متهاجم اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در چین و یک مشاور 2016 تهمت کمپین که با چکش دور در تعادل تجارت. به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد آقای ترامپ دوباره تبدیل به سخت تر و بلاغت در برابر چین و در پی به تصویر کشیدن presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به عنوان ضعیف در مورد این مسئله.

نوشتن برای اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com و الکس در Leary alex.leary@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن