چین تریلیون دلار کمپین سوخت یک فناوری نژاد با آمریکا

لی کچیانگ نخست وزیر چین تحویل گزارش ماه گذشته در این کشور سالانه قانونی جلسه خواستار یک سبک جدید زیرس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 خرداد 1399

لی کچیانگ نخست وزیر چین تحویل گزارش ماه گذشته در این کشور سالانه قانونی جلسه خواستار یک سبک جدید زیرساخت ها است.'

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

چین را آغاز کرده است در یک تریلیون دلار کمپین برای توسعه نسل بعدی فن آوری آن را به عنوان به دنبال منجنیق کمونیست ملت جلوتر از آمریکا در مناطق بحرانی.

پس از شروع سال دولت شهری در پکن و شانگهای و بیش از یک دوجین دیگر محلات متعهد شده اند 6.61 تریلیون یوان ($935 میلیارد دلار) به این علت با توجه به وال استریت ژورنال چوب خط حساب کردن. شرکت های چینی خواست در توسط مقامات همچنین قرار دادن پول است.

تحت یک برنامه مشخص در اوایل سال جاری توسط چین وزارت صنعت و فناوری اطلاعات این تلاش ها کمک می کند به حداقل 1.4 تریلیون دلار سرمایه گذاری در پنج سال آینده در هوش مصنوعی مراکز داده ارتباطات تلفن همراه و پروژه های دیگر.

در چین سالانه قانونی در جلسه ماه گذشته چین برتر لی کچیانگ گفت: کمپین یک اولویت حزب کمونیست و خواهد داد این کشور "به سبک جدید زیرساخت ها است."

مشخص شده است که یک تغییر نامحسوس از ماه قبل از آن زمانی که رهبران چینی بازی پایین قبلی خود سیاست صنعتی شناخته شده به عنوان ساخته شده در چین تا سال 2025. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با اشاره به این که سیاست های قبلی به عنوان شواهدی از پکن به قصد کمک مالی به قهرمانان ملی و شیب زمین بازی در برابر شرکت های خارجی است.

شانگهای می گوید آن را مدیون هوش مصنوعی صنعتی, اینترنت, از همه چیز و دیگر فن آوری های پیشرفته. جدید شانگهای مرکز نمایشگاه بین المللی در ماه گذشته.

عکس: Chenyuyu/زوما پرس

یک جنبه کلیدی ساخته شده در چین حول جایگزینی خارجی tech قطعات با محصولات محلی گفت: کارولین Meinhardt یک تحلیلگر در Mercator موسسه مطالعات چین در برلین. که هدف تغییر نکرده است, حتی اگر این طرح جدید نیست و به صراحت تماس برای شبیه فشار, او گفت:.

چین برنامه است که به احتمال زیاد برای اضافه کردن گرما به آمریکا-چین تکنولوژی نژاد به پکن به دنبال یک لبه جهانی در ساخت و ساز سریع شبکه های تلفن همراه شناخته شده به عنوان 5G. آن را نیز می تواند در خدمت به عنوان یک منبع مهم اقتصادی به کوسن تاثیر جهانی coronavirus مربوط به کاهش سرعت.

"چین است که هنوز هم به شدت برنامه ریزی شده اقتصاد" گفت: Lester راس سیاست رئیس کمیته در اتاق بازرگانی آمریکا در چین است. "طرح چنین یک راننده قابل توجهی از سیاست های اقتصادی است."

این کمپین جدید است که مشابه محوری ساخته شده در چین تا سال 2025 است اما هر دو هدف بیشتر در برش لبه فن آوری و گسترده تر در جاه طلبی های خود را. آن را با تمرکز بر ارتقاء فن آوری در سراسر اقتصاد چین و عمدتا متکی بر سرمایه گذاری از بخش خصوصی و دولت های محلی به جای ملی هزینه های دولت.

بر خلاف آب و برق و جاده های جدید به سبک زیرساخت های سرمایه گذاری از جمله وسیله نقلیه ایستگاه های شارژ ارائه بازده بهتر برای سرمایه گذاران خصوصی, خورشید, Guojun یک مقام ارشد چین کابینه دولت شورای اسلامی گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر ماه مه. دولت مرکزی را ارائه سیاست حمایت از مبارزات تا حدودی به عنوان یک پیشنهاد برای افزایش تقاضای داخلی آقای آفتاب گفت.

گوانگژو اعلام کرده است هزینه های جدید را به سوی نسل بعدی مبارزات انتخاباتی. یک زن و شوهر می ایستد در امتداد یک خیابان در شهر.

عکس: الکس plavevski/شاتر

این هفته, چینی, شهرهای پکن و گوانگژو اعلام کرد هزینه های جدید و پروژه های مرتبط با این طرح است. پکن با هدف ایجاد 13,000 جدید 5G ایستگاه های پایه تا پایان سال 2020 در حالی که گوانگژو مقامات گفتند که افزایش هزینه 500 میلیارد یوان از 180 میلیارد یوان اعلام کرد که قبلا با توجه به شهر دولت گزارش کار.

دولت در حال هل دادن سخت ترین برای سرمایه گذاری در ساختمان جدید شبکه های 5G. سوپر 5G موبایل و تبلت و انتظار می رود به زیر بنای کل دنیای جدید از نسل بعدی دستگاه های متصل جمعی شناخته شده به عنوان اینترنت از چیزهایی که کسب و کار اعتقاد دارند می تواند انقلابی در زندگی روزمره و تولید به طور یکسان.

چین امیدوار است به بیش از سه برابر تعداد 5G ایستگاه های پایه به 600,000 تا پایان سال با توجه به دولتی Xinhua News Agency. در 2019, برنشتاین تحقیقات گفت: ایالات متحده بود و در سرعت به نصب 10,000 5G ایستگاه های پایه در پایان آن سال.

در ماه مارس چین سه ملی مخابرات حامل جمعی وعده داده شده به سرمایه گذاری حدود 220 میلیارد یوان برای ساخت 5G ایستگاه پایه.

بقیه پول است که میله میله به جریان به ساختمان جدید مراکز داده و بین شهری شبکه راه آهن توسعه وطنی هوش مصنوعی تراشه هوشمند کارخانه الکتریک خودرو ایستگاه های شارژ و ultrahigh-ولتاژ امکانات.

دولت های محلی باید با عجله به اعلام سرمایه گذاری های خود را. شانگهای دولت گفت: این مه آن را پمپ 270 میلیارد یوان در هوش مصنوعی, صنعتی, اینترنت, از همه چیز و دیگر فن آوری های پیشرفته. همسایه استان جیانگ سو گفت که قصد دارد به سرمایه گذاری 182 میلیارد یوان در خود جدید پروژه های زیربنایی.

جدید Huawei 5G ایستگاه نصب شده بود بر روی یک برج در منطقه کسب و کار در پکن در آوریل 23.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

Tencent اجرا می شود که در چین محبوب انجام همه چیز برنامه WeChat, گفت: در ماه گذشته این امر با سرمایه گذاری 500 میلیارد یوان در طول پنج سال آینده در زیرساخت فن آوری های مانند محاسبات ابری و امنیت سایبر. رقیب خود, e-commerce, غول Alibaba متعهد 200 میلیارد یوان در شبیه outlays بیش از سه سال است.

در کار خود را گزارش ماه گذشته آقای لی گفت: دولت برنامه ریزی شده به موضوع 3.75 تریلیون یوان در اوراق قرضه و دیگر صرف 600 میلیارد یوان برای حمایت از زیرساخت های دیجیتال فشار و همچنین سرعت بخشیدن به شهرنشینی و ارتقاء زیرساخت های سنتی مانند جاده ها و پل ها.

سیاست های ترجیحی برخی شرکت های چینی به معنی شرکت های خارجی بعید است برای دیدن بسیاری از ثروت باد آورده از کمپین های خارجی کسب و کار گروه گفت.

"چنین ناعادلانه زمین بازی ممکن است در تشدید روند فعلی جهانی جدا از زنجیره تامین و افزایش حمایت از تولیدات داخلی," اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین در بیانیه ای گفت.

ادامه تجارت اصطکاک با آمریکا می تواند مانع اجرای جدید چینی طرح حداقل در کوتاه مدت به عنوان بسیاری از شرکت های چینی درگیر هنوز تکیه بر ایالات متحده برای اجزای حیاتی. که شامل چین غالب ساز از 5G تجهیزات Huawei Technologies Co., که قرار داده شده در ایالات متحده صادرات لیست سیاه.

رهبران چینی نیز سابقه اجازه می دهد اهداف سیاسی به انحراف صنعتی طرح منجر به ولخرجی در مناطق که در آن کمی وجود دارد و با توجه به تحلیلگران.

"تقاضا برای 5G در چین نیست کاملا وجود دارد و در عین حال گفت: Dan Wang, یک تحلیلگر فناوری با تحقیقات مشاور GaveKal Dragonomics در پکن. "در حال حاضر آن باقی مانده است به دنبال راه حل برای یک مشکل است."

نوشتن به لیزا لین در Liza.Lin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب