مصرف کنندگان چینی اضافه کردن سوخت به کارخانه-Led بهبود اقتصادی

پکن ساخت و ساز مسکن در سایت در ماه آوریل است. عکس: توماس پیتر/ایسنا توسط جاناتان چنگ نزدی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 خرداد 1399

پکن ساخت و ساز مسکن در سایت در ماه آوریل است.

عکس: توماس پیتر/ایسنا

پکن—چین, کارخانه-led بازیابی لذت بردم افزایش فوق العاده ماه گذشته به عنوان مصرف کنندگان چینی پا به بزرگ-خرید بلیط هل دادن تا قیمت خانه و خودرو-تعداد فروش و ارشاد اقتصاددانان به افزایش چشم انداز رشد اقتصادی جهان را دومین اقتصاد است.

رسمی چینی های اقتصادی دوشنبه منتشر شد نشان داد که بهبود در سراسر تنوع از شاخص ها از جمله در تیتر آن نرخ بیکاری افزایش خوش بینی برای اقتصاد جهانی حتی به عنوان رکود نگرانی برچسبها بیش از بسیاری از کشورهای توسعه یافته و به عنوان ترس از موج دوم آلودگی در چین در حال تشدید.

یک مقام رسمی سنج بیکاری در شهرستانها چینی اندکی سقوط به 5.9 درصد در ماه مه تیک پایین از ماه آوریل 6.0% شکل و بهبود بیشتر پس از ملی بررسی نرخ بیکاری افزایش یافت و به رکورد 6.2 درصد در ماه فوریه.

ارزش افزوده تولید صنعتی, اندازه گیری خروجی در تولید و معدن و آب و برق, رشد 4.4% در ماه مه سال جاری پس از 3.9 درصد در سال بیش از سال گسترش در آوریل اداره ملی آمار روز دوشنبه گفت:.

خرده فروشی و ثابت-سرمایه گذاری دارایی های هر چند هنوز هم در آینده ضعیف تر نسبت به مدت مشابه سال قبل همچنان قوی نشان می دهد نشانه هایی از بهبود.

خرده فروشی تضعیف 2.8% در ماه مه سال جاری آمار رسمی نشان داد که بسیار باریک تر از ماه آوریل 7.5 ٪ در سال بیش از سال کاهش است. بهبود خواندن بود سوخت 3.5 درصد افزایش در فروش خودرو از یک سال قبل از آن بهترین ماه توسط این متریک در بیش از دو سال است.

فروش خانه در چین نیز کاهش یافت و کمتر در ماه های ژانویه-به-ممکن است دوره از یک سال پیش از آن به عنوان آسان تر اعتباری به برخی از خریداران خانه اعتماد به نفس بیشتری برای سرمایه گذاری است. روز دوشنبه انتشار داده نشان داد متوسط جدید-قیمت خانه در شهرستانها عمده در چین همچنان رو به افزایش در ماه مه از ماه قبل است. خرید لوازم خانگی و مبلمان و همچنین بازگشت به رشد در ماه مه در کنار بهبود در روحیه اطراف homebuying گفت: ژانگ Min رسمی با آمار اداره در بیانیه ای همراه با انتشار داده.

به طور جداگانه یک زیرساخت-ساخت شراب خواری کمک به حمایت از nonrural ثابت-سرمایه گذاری—اندازه گیری است که قطاری از سرمایه گذاری در کارخانه ها و خطوط راه آهن و خانه های جدید است. که شاخص کاهش 6.3 درصد در ماه ژانویه ماه مه دوره در مقایسه با سال پیش از آن; در طول چهار ماه اول سال ثابت-سرمایه گذاری دارایی های حال سقوط 10.3% از سال قبل است.

در مشاغل جلو کاهش در تیتر شماره به 5.9% ارائه شده بیشتر امید که اقتصاد چین تبدیل شده گوشه ای هر چند بسیاری از اقتصاددانان سوال نظرسنجی این توانایی را به تصرف کارگران که نمی بازگشت به نیروی کار به دلیل بیماری همه گیر.

هم تشویق شاخص های پیشنهادی برای بسیاری از اقتصاددانان است که حرکت در اطراف چین coronavirus بهبود است و در نهایت جمع آوری سر از بخار.

روز پس از انتشار داده های لوئیس Kuijs یک دلار هنگ کنگ بر اساس اقتصاددان برای اقتصاد آکسفورد تجدید نظر کامل خود را-پیش بینی سال برای چین تولید ناخالص داخلی به رشد 2.0% به 2.5% از سال گذشته از قبلی پیش بینی 0.8% رشد. "ما انتظار بهبود به ادامه کمک سیاست حمایت" گفت: مشتریان می باشد.

مارتین راسموسن یک اقتصاددان در اقتصاد سرمایه نشان داد که او بیش از حد خود را افزایش دهد تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است. آقای راسموسن قبلا پیش بینی کرد اقتصاد چین خواهد بازگشت به مثبت سال بیش از سال رشد تنها در سه ماهه سوم از سال, اما روز شنبه داده ها نشان می دهد چین ممکن است در حال حاضر رسیده و این نقطه عطف, او گفت:.

حتی پس از آن روشن نیست چگونه طولانی مدت دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد. در روزهای اخیر مقامات شهرداری پکن را آغاز کرده اند که محدودیت های سفت و دوباره پس از چند دوجین جدید کروناویروس عفونت مشخص شد حدود یک غذای عمده بازار عمده فروشی.

دوباره ترس از عفونت می تواند مصرف کنندگان چینی مردد به صرف بیشتر گفت: UBS اقتصاددان ژانگ نینگ که می گوید: مصرف مواجه با چالش های بیشتری از تولید و پس از آن رانده است احساسات و کارگران درآمد که رکود در ماه های اخیر.

بازیابی نیز باید به رقابت با اقتصاد جهانی است که همچنان شکننده است—و است که می تواند آمار صادرات محور بخش از اقتصاد در سه ماهه سوم سال گفت: لری Hu, یک اقتصاددان در Macquarie Group.

در حال حاضر هر چند آقای هو گفت: این بسته نرم افزاری از شاخص های اقتصادی در روز دوشنبه با اشاره به رشد قوی خواندن برای سه ماهۀ دوم در خط با پیش بینی خود را برای تولید ناخالص داخلی به افزایش 2% به 3% در این سه ماه پس از 6.8% انقباض در سه ماه اول سال 2020 چین در سه ماهه اول عقب نشینی در بیش از چهار دهه است.

"در حال حاضر بازار مسکن باقی می ماند مهم ترین رکن اقتصاد" گفت: آقای هو که مستقر در هنگ کنگ است.

با توجه به بسیاری از headwinds پکن خواهد شد به احتمال زیاد به چوب آن زمان تخته سنگ از کاهش اقدامات از جمله حصول اطمینان از نقدینگی کافی در بازار و اقتصاددانان می گویند. پکن گفته است که نمی خواهد توسل به سیاست تهاجمی-کاهش اقدامات با وجود همه گیر با اشاره به نگرانی های طولانی در مورد چین کلی بدهی سطح.

بانک مرکزی چین روز دوشنبه با تزریق 200 میلیارد یوان ($28.24 میلیارد دلار) نقدینگی به سیستم بانکی از طریق آن میان مدت تسهیلات وام اما حفظ یک سال بلوغ نرخ ثابت است.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب