چینی, ایرانی, هک ممکن است مانع جستجو برای Coronavirus واکسن مقامات می گویند

تصمیم ایالات متحده برای عموم تماس از چین می آید در میان یک مسابقه جهانی برای یافتن یک واکسن برای کنتر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 24 اردیبهشت 1399

تصمیم ایالات متحده برای عموم تماس از چین می آید در میان یک مسابقه جهانی برای یافتن یک واکسن برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: tingshu وانگ/ایسنا

واشنگتن—چینی و ایرانی هکرها به شدت هدف قرار دادن دانشگاه های آمریکا و دارویی و دیگر مراقبت های بهداشتی شرکت در راه است که می تواند مانع تلاش های خود را برای پیدا کردن یک واکسن برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس احمر گفت.

پس حداقل Jan. 3 دو کشور برپا حملات سایبری در برابر طیف وسیعی از شرکت های آمریکایی و موسسات که در حال کار برای پیدا کردن یک واکسن برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس, مقامات گفت.

حملات مطرح کرده اند که چشم انداز میان برخی از مقامات که پرخاشگری می تواند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک حمله مستقیم بر بهداشت عمومی آمریکا و به مثابه یک عمل جنگ آنها گفت: چرا که این حملات ممکن است مانع تحقیقات واکسن در برخی موارد. چنین تفسیر می نشان دهنده تشدید چگونه دولت ایالات متحده views حملات سایبری علیه این کشور است.

این موضوع به صدا هشدار دهنده در سراسر دولت است. دفتر تحقیقات فدرال و امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت سایبر بال وزارت امنیت داخلی در روز چهارشنبه انتظار می رود به موضوع آنچه که مقامات به نام "اعلام خدمات عمومی" با توجه به چین گفت: پکن حمایت گسترده حملات سایبری در نظر گرفته شده به سرقت واکسن پژوهش است. اف بی آی و وزارت امنیت داخلی کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز جمع آوری اطلاعاتی است که ایران از آن و یا پروکسی به طور جداگانه هدف قرار داده اند برخی از همان امکانات با توجه به ارشد مقامات دولت که کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر. یک روش ایران است که مورد علاقه است به اصطلاح رمز پاشش نسبتا ساده لوح روش هک که تلاش برای مصالحه یک سازمان به سرعت در حال حدس زدن حساب مشترک-ورود کلمه عبور.

اثرات این حملات در تلاش برای یافتن یک واکسن را برای مقامات ایالات متحده به کمیت و آنها کاهش یافته است به ارائه شواهد و یا به جزئیات اطلاعاتی که بر روی ارزیابی های خود را بر اساس هستند. اطلاعات جمع آوری شده توسط دولت در هفته های اخیر شکل گرفته بر اساس ارزیابی های مقامات گفت.

آمریکا انتشار یک از 3 تریلیون لایحه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس حال بارگذاری نظر تصاحب Grubhub و بسیاری از دانشجویان دانشگاه در کالیفرنیا نمی تواند در پردیس در پاییز. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

مقامات دولت گفت: چین اولیه دشمن انجام حملات سایبری در میان شیوع کروناویروس با حملات خود را گسترده تر و مکرر.

حملات خود شده اند مخل تضعیف تلاش های آمریکا موسسات تحقیقاتی و شرکت ها در تلاش برای پیدا کردن یک واکسن برای Covid-19, مقامات گفت. آن روشن نیست اگر آسیب به برخی از تحقیقات عمدی بود یا نه گفته مقامات تشبیه چنین مواردی به یک خانه سارق که با تمیز کردن خود اثر انگشت ناخواسته باعث آسیب به صفحه اصلی, مقامات گفت.

مقامات ایالات متحده گفت که حتی یک سیار ضربه زدن به کلید توسط یک هکر با هدف قرار دادن از جمله مراقبت های بهداشتی و امکانات می تواند "آسیب برگشت ناپذیر" تلاش برای یافتن یک واکسن.

"دشوار است و گاهی اوقات غیر ممکن است به دانستن آنچه که انگیزه این تخلفات اما هر گونه فعالیت حمل با آن خطر تحریک اتفاقی مخل اثر" یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

چین و ایران در طول تاریخ را رد کرده اند با هدف قرار دادن آمریکا با جاسوسی سایبری. چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در اوایل این هفته چین مخالف حملات سایبری از همه اشکال و پیشرو در تحقیق و پژوهش برای یک Covid-19 واکسن و درمان است.

"این غیر اخلاقی است برای هر کسی که برای شرکت در شایعه طلبی بدون ارائه هیچ مدرکی," او گفت: در جلسه دوشنبه.

تصمیم به علنی تماس از چین می آید در میان یک مسابقه جهانی برای یافتن یک واکسن برای کنترل شیوع کروناویروس. تامین و تولید واکسن در مقادیر انبوه می تواند حداقل 12 تا 18 ماه دولت بالا دانشمندان گفته اند, اما رسیدن به این هدف برای اولین بار نه تنها کمک خواهد کرد که بازگرداندن سلامت عمومی و ثبات اقتصادی اما به طور بالقوه می نگه عظیم پیامدهای ژئوپولیتیک.

آن را غیر معمول است برای دولت ایالات متحده به طور رسمی سرزنش کشور دیگری برای سایبر فعالیت به سرعت پس از حمله شناسایی شده است توجه به حساسیت های اطراف طبقه بندی شده هوش. چهارشنبه هشدار نمی حاوی اطلاعات فنی نشان میدهد که چگونه مقامات رسیده اند و در نتیجه از چین دخالت در coronavirus مربوط به جاسوسی سایبر اما چنین اطلاعاتی ممکن است به اشتراک گذاشته شده با سازمانهای مربوطه به بخش خصوصی شدند.

دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی باید مدت طولانی است که مورد علاقه چینی حمایت دولت هکرها قصد در pilfering پزشکی پیشرفت و به دست آوردن دسترسی به طبقه بندی شده دفاع پروژه ها و دیگر اطلاعات حساس است. با توجه به مشترک طبیعت آنها به طور گسترده ای به عنوان نقاط ضعف برای هکرها به هدف.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اشخاص کار بر روی تحقیقات پزشکی "بودند که هدف طولانی قبل از این بحران به وجود آمد و توسط چینی ها گفت:" جان Hultquist مدیر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در آمریکا مبتنی بر امنیت سایبر شرکت FireEye. آقای Hultquist گفت: FireEye دیده بود شواهدی وجود دارد که ایران و روسیه به هر دو هدف آمریکا تحقیقات پزشکی گروه در طول همه گیر اما چین ممکن است تا به حال شروع به سر.

"چین در حال حاضر به رسمیت شناخته شده و ارزش این اهداف" آقای Hultquist گفت. "آنها فقط بیشتر سرمایه گذاری در هدف قرار دادن آنها را در حال حاضر. و آنها به تنهایی نیست."

در میان اخیر ایران به اهداف شرکت داروسازی Gilead Sciences , Inc., که به تولید داروی ضد ویروسی remdesivir که به تازگی داده اورژانس-استفاده از مجوز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان است. رویترز گزارش ایران مظنون به حملات علیه جلعاد.

نوشتن به گوردون Lubold در Gordon.Lubold@wsj.com و داستین Volz در dustin.volz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب