مصرف کنندگان خیط و پیت کردن با پول محرک اجتناب کارت اعتباری بدهی

تقاضای مصرف کننده برای وام از طریق کارت های اعتباری است که به شدت پایین. عکس: Sebadelha جولی/زوما

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 مرداد 1399

تقاضای مصرف کننده برای وام از طریق کارت های اعتباری است که به شدت پایین.

عکس: Sebadelha جولی/زوما پرس

زمانی که نرخ بیکاری افزایش یافت و در بهار امسال در شروع coronavirus مستندات اعتباری کارت بدهی و تخلفات به طور گسترده ای انتظار می رود به افزایش به عنوان مبارزه خانواده های قرض گرفته شده بیشتر به پایان می رسد دیدار.

در عوض در میان عمیق ترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ مخالف اتفاق افتاده است. کارت اعتباری بدهی در ایالات متحده و سایر اقتصادهای پیشرفته کاهش یافته است. مردم کمتر در اواخر خود را کارت اعتباری پرداخت. تقاضای مصرف کننده برای وام از طریق کارت های اعتباری و وام های شخصی و حتی pawnshops است—به شدت پایین.

دلیل اصلی به گفته اقتصاددانان و مدیران مالی است که برنامه های محرک اقتصادی دولت از راه اندازی در ایالات متحده و سایر اقتصادهای پیشرفته است که کار کرده اند به طور غیر منتظره هست. سیل پول همراه با بدهی تسکین اقدامات مانند معوق وام مسکن و پرداخت وام تثبیت منابع مالی بسیاری از خانواده ها و حتی برخی از سمت چپ در شکل بهتر از قبل از همه گیر—حداقل در حال حاضر.

"ما شاهد مصرف کنندگان افزایش می دهد کارت اعتباری توازن; در واقع آنها در حال ادامه به پرداخت تعادل" گفت: پیتر مینارد معاون ارشد رئیس جمهور در Equifax اعتباری-گزارش شرکت که آهنگ مصرف کننده استقراض در آمریکا و کانادا و انگلستان و کشورهای دیگر. "آنها با استفاده از تزریق محرک اقتصادی دولت کاملا رک و پوست کنده به قرار دادن خود را در یک موقعیت بهتر."

پدیده بيشترین به عنوان دولت بحث که آیا و چگونه به گسترش برنامه های محرک اقتصادی. قانونگذاران ایالات متحده و تهمت و دولت در حال مذاکره جدید محرک قانون به عنوان $600-یک-هفته فدرال بیکاری کمک های منقضی شده در روز جمعه.

کانادا و انگلستان در حال گسترش و افزایش سرعت خود را به برنامه های محرک اقتصادی. اتحادیه اروپا و رهبران داشتن توافق در €1.8 تریلیون دلار ($2.06 تریلیون دلار) هزینه های بسته بندی در حال حاضر باید تصمیم بگیرند که چگونه برای استقرار آن پول در اقتصاد خود را در ماه ها و سال آمده است.

نزدیک به 18 میلیون آمریکایی بیکار هستند که تعداد می تواند افزایش در ماه های آینده به عنوان متحده reimpose مستندات به دلیل افزایش عفونت کروناویروس. بدون تمدید مزایای بیکاری در ایالات متحده و دیگر اقدامات محرک مالی پریشانی شاخص مانند کارت اعتباری بدهی می تواند به سرعت شروع به چشمک قرمز اقتصاددانان و مدیران مالی می گویند.

"دارنده کارت پایگاه داده سطح تنگنای اقتصادی برگزار کرده است تا قابل ملاحظه ای است" گفت: Discover Financial Services اجرایی راجر Hochschild. "بدون شک کمک دولت کمک به مردم و تعهدات خود را... اگر آن را تمدید آن را به درایو کردن کل اقتصاد است."

در آمریکا مجموع بدهی کارت اعتباری بدهی کاهش 11 ٪ یا $100 میلیارد دلار بین فوریه و پایان ماه ژوئن با توجه به Equifax. آوریل بود که بیشترین افت ماهانه در گردان اعتباری ثبت شده در حالی که ممکن بود در دومین با توجه به فدرال رزرو داده است. شخصی-وام originations بودند توسط یک سوم در اواسط ماه مارس در مقایسه با آغاز ماه مارس با توجه به Equifax.

از ماه فوریه بدهی کارت اعتباری است که کاهش 11 ٪ در کانادا 14% در انگلستان و 17 درصد در استرالیا. در حوزه یورو بدهی کارت اعتباری و دیگر اشکال گردان اعتباری برای خانواده ها کاهش یافت 5% بین ماه های فوریه و ژوئن.

فقط چهار ماه پیش بزرگ کارت اعتباری صادر کنندگان انتظار می رود آمریکا در سطح بدهی به یک مشکل و هوا صعودی پرداخت های از دست رفته توسط نیمه دوم سال است. میلیون ها نفر از دارندگان کارت را امضا کرده بود تا برای تاخیر در برنامه چرا که آنها قادر به ایجاد ماهانه خود را حداقل پرداخت.

وام دهندگان انتظار داشتند که مردم به قرض گرفتن بیشتر زمانی که مستندات آغاز شد اما این قضیه اتفاق افتاده است.

عکس: سالوادور Sas/زوما پرس

اما تا کنون بزرگ ترک در مصرف کننده-عملکرد اعتباری نیست و محقق. بزرگ کارت اعتباری صادر کنندگان مانند یکی از سرمایه های مالی Corp. و همگام مالی گفت: بسیاری از مشتریان خود را که وارد برنامه های تاخیر در بهار بود خارج شد در ماه ژوئن.

در طول سال 2008 بحران مالی و رکود تخلفات افزایش یافت که نرخ بیکاری افزایش یافته است. در این زمان تعدادی از کارت های اعتباری حساب های در ایالات متحده آمریکا است که در اواخر پرداخت کاهش یافته است توسط بیش از یک سوم با توجه به Equifax. اکثر وام دهندگان را شامل نمی شود حساب هایی که در تاخیر در بزهکاری نرخ.

بخشی از این کاهش در بدهی کارت اعتباری است که در نتیجه مردم هزینه های کمتر در کارت های خود را به دلیل محدودیت های اعمال شده در طول مستندات. وام دهندگان نیز خود را تنگ تر استانداردهای اختصاصی.

اما کارت اعتباری بدهی همچنان به سقوط حتی به عنوان مستندات شد آرام در ماه مه و ژوئن و هزینه های خرده فروشی بازگشت. داده ها از شرکت های کارت نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که موجب تغییر دور از کارت های اعتباری نسبت به دبیت کارت خرید در سراسر صرف دسته بندی ها, در بخشی به دلیل محرک اقتصادی دولت پرداخت تحلیلگران می گویند.

"محرک پول به حساب بانکی و بدهی است که دسترسی به وسیله نقلیه برای صرف می گوید:" تونی هیز که منجر به پرداخت بخش صنعت در شرکت مشاوره Oliver Wyman.

فراموش محرک چک های در حال ارسال به افراد برای کمک به در coronavirus بحران شمارش به عنوان یک شکل از اساسی جهانی درآمد ؟ اندرو یانگ فکر می کند. اما به عنوان وال استریت ژورنال را Jason بلینی گزارش برخی دیگر بر این باورند قصد پشت UBI غلط است. عکس: تام برنر/گتی ایماژ.

دولت آمریکا محرک تحویل فوری اقتصادی افزایش ارزش بیش از 9 درصد از تولید ناخالص داخلی به گفته اقتصاددانان در بروکسل مبتنی بر اقتصادی فکر می کنم تانک Bruegel. که شامل 1200 $در چک فرستاده شده به بزرگساالن واجد شرایط اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری و 500 دلار برای فرزندان.

ترکیبی از دولت فدرال و مزایای بیکاری به معنای آن است که حدود دو سوم از کارگران ایالات متحده بودند که گذاشته یا furloughed واجد شرایط برای دریافت بیشتر بیکاری از آنها کسب درآمد در این کار با توجه به مطالعه انجام شده توسط اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو است. آمریکا محرک قانون همچنین اجازه مردم به تاخیر در پرداخت خود را, فدرال, پشتوانه وام مسکن تا یک سال و بیشتر وام های دانشجویی فدرال از طریق سپتامبر. کسانی که اقدامات داده اند بسیاری از آمریکایی ها بودند که برای سال زندگی می کنند با کارت اعتباری توازن بودجه اضافی برای پرداخت آنها را.

Alexis Smith, مسکونی-زندگی مدیر در یک کالج در ایالت نیویورک بود furloughed از کار خود را در ماه مارس زمانی که به کالج فرستاده دانش آموزان خانه. خانم اسمیت 24 سال, دریافت 900 دلار در هفته در مزایای بیکاری یا تقریبا دو برابر حقوق طبیعی. او گزارش کار هفته گذشته است.

به عنوان کنگره بحث بعدی coronavirus بسته امداد, میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال انتظار برای دیدن اگر اضافی $600-یک-هفته بیکاری تمدید خواهد شد و یا کاهش می یابد. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی گزارش. عکس: Bryan Woolston/ایسنا

پول اضافی به او این فرصت را به شروع به پرداخت 10 ، 000 دلار در بدهی او انباشته شده بر روی کارت های متعدد از او یک دانشجوی کالج. او گفت: او پرداخت کردن تعادل روی دو کارت به ارزش حدود $2,500.

"من در انتظار به پرداخت آن را تمام کردن. من فقط با استفاده از کارت های اعتباری دیگر," او گفت:. "من می خواهم به اطمینان حاصل شود من امتیاز اعتبار خوب است."

در اروپا دولت ها در سراسر ارز منطقه راه اندازی عمده برنامه های محرک اقتصادی برای حمایت از مصرف کنندگان در مستند. این شامل کمک های مالی برای کسب و کار کوچک صاحبان یارانه ها برای شرکت ها برای نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد حتی اگر آنها نبودند کار و کاهش مالیات.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید برنامه های محرک اقتصادی برای کمک به آمریکایی ها تمدید شود? اگر چه شکل باید آنها را ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

وام دهندگان از همه راه راه انتظار داشتند که مردم به قرض گرفتن بیشتر زمانی که مستندات آغاز شد.

"اما دقیقا برعکس اتفاق افتاده است" گفت: Stephan Goebel اجرا می شود که یک زنجیره ای از pawnshops در طبقه کارگر محله برلین. "مردم در آمد و بازیابی آنها جواهرات و ساعت طلا و دیگر اشیاء با ارزش."

ایالات متحده pawnshops که به طور معمول در خدمت مصرف کنندگان با کم و یا هیچ نمره اعتباری گزارش می دهند که فعالیت های وام دهی به شدت کاهش یافته و تا حد زیادی به دلیل محرک اقتصادی فدرال پرداخت. رهنی وام را تبدیل به خریداران: رهنی فروش تجهیزات الکترونیکی و دیگر کالاهای مورد نیاز در طول مستندات باید رسید.

"دولت فدرال بود سریع به ارائه نقدینگی به مردم در گروه مشتریان ما می گوید:" دیوید اش اجرا می شود که La Familia یک زنجیره ای از 41 pawnshops در فلوریدا و پورتوریکو.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

افرادی که شغل خود را نگه داشته اند نیز پرداخت کردن کارت های اعتباری خود را. بدون این شانس را گران تعطیلات آنها گذاشته شده اند با پول بیشتر برای برش کارت اعتباری توازن شده اند که با آنها برای سال.

جری مک کلین مستقر در لندن مهندس شیمی نفت-و-گاز صنعت متصلب تا 10000 پوند ($12,600) در بدهی کارت اعتباری در طول سال هرگز داشتن پول نقد یدکی به آن پرداخت پس از گذراندن تعطیلات میرویم و ارسال پول به پدر و مادر او در جامائیکا.

اما در حال حاضر مسدود شده و از سفر به خارج از 46 ساله اخیرا پرداخت تمام توازن در کارت های اعتباری سه. هنوز ضربه سنگین این بیماری همه گیر از برخورد به صنعت خانم مک کلین نگران است. "این یک زمان خوب به بدهی رایگان," خانم مک کلین گفت: "از آنجا که به زودی من نمی خواهد که یک حرفه ای است."

نوشتن به متی دالتون در Matthew.Dalton@wsj.com و AnnaMaria Andriotis در annamaria.andriotis@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب