Coronavirus ابولا هم تست محاصره کنگو

تیم پزشکی آماده به اداره ابولا واکسن این هفته در کنگو را Équateur استان است که رو به یک تجدید شیوع.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 مرداد 1399

تیم پزشکی آماده به اداره ابولا واکسن این هفته در کنگو را Équateur استان است که رو به یک تجدید شیوع.

عکس: که جزوه/شاتر

برای نزدیک به دو سال و بهداشت کارگران در جمهوری دموکراتیک کنگو تلاش برای از میان برداشتن بی سابقه پزشکی اورژانس: برای اولین بار در جهان شیوع ابولا در داخل یک فعال جنگ منطقه. در حال حاضر آنها رو به دیگری بی نظیر چالش: تمدید شیوع ابولا در داخل یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

در هفته های اخیر کنگو مقامات گزارش داده اند که یک افزایش شدید در عفونت ابولا در از راه دور و جنگلی در شمال Équateur استان با 62 موارد و 27 مرگ و میر. موارد شروع به ظهور در ماه ژوئن فقط به عنوان جهان دوم-مرگبارترین شیوع ابولا که به کشته شدن برخی از 2,300 مردم را پایان خود نزدیک شد در بخش شرقی این کشور است.

ابولا بازگشت آمده است در پشت سر هم با یک افزایش در coronavirus موارد در سراسر بسیاری از کنگو. وسیع مرکزی کشور آفریقایی با جمعیت 88 میلیون و توده زمین به اندازه اروپای غربی است ثبت نام بیش از 8,800 موارد Covid-19 با 208, مرگ و میر, اما تست پراکنده و تعداد واقعی از عفونت است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

Coronavirus گسترش یافته است به 15 کشور از 25 استان, مقامات گفت. هیچ ابولا در پایتخت کینشاسا اما پزشکان می گویند بیماران شروع به فرار از بیمارستان ها شلوغ برای جلوگیری از کسانی که پس از رسیدن با کروناویروس جدید.

پزشکی اورژانس در کنگو است spotlighting کشنده تجارت برای کشورهای فقیر در زمان Covid-19 که در آن پاسخ به همه گیر می تواند آسیب مبارزه با سایر بیماری های عفونی مانند ابولا وبا مننژيت تب زرد و پوليو. یک سرخک در کنگو کشته 6,000 مردم از اوایل سال 2019.

ابولا به مراتب مرگبارتر از Covid-19 کشتن حدود دو سوم از کسانی که آلوده به آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

جدید شیوع ابولا در برخی از راه های بیشتر به چالش کشیدن از یکی از آخرین. چند سازمان های بین المللی در حال حاضر به اعزام کارکنان به Équateur استان تقریبا به اندازه اوهایو است که دشوار است برای دسترسی و گرفتار خشونت های قومی از گروه های مسلح. این منطقه به دو نیم تقسیم توسط رودخانه کنگو است که مقامات ترس می تواند حمل و نقل ویروس پایین دست به کینشاسا آفریقا و دوم پرجمعیت ترین شهرستان است.

اتیوپی

سودان جنوبی

جمهوری آفریقای مرکزی

کامرون

رودخانه کنگو

اوگاندا

کنیا

مبندکا

Equateur

62 موارد

27 مرگ و میر

تشکر. از

کنگو

گابن

برازاویل

دموکراتیک

جمهوری کنگو

کینشاسا

تانزانیا

آفریقا

اقیانوس اطلس

آنگولا

جزئیات

500 مایل

زامبیا

500 متر

اتیوپی

سودان جنوبی

جمهوری آفریقای مرکزی

کامرون

رودخانه کنگو

اوگاندا

کنیا

مبندکا

Equateur

62 موارد

27 مرگ و میر

تشکر. از

کنگو

گابن

برازاویل

دموکراتیک

جمهوری کنگو

کینشاسا

تانزانیا

آفریقا

اطلس

اقیانوس

آنگولا

جزئیات

500 مایل

زامبیا

500 متر

سودان جنوبی

جمهوری آفریقای مرکزی

کامرون

رودخانه کنگو

اوگاندا

مبندکا

Equateur

62 موارد

27 مرگ و میر

تشکر. از

کنگو

گابن

برازاویل

دموکراتیک

جمهوری کنگو

کینشاسا

تانزانیا

آفریقا

اطلس

اقیانوس

آنگولا

جزئیات

500 مایل

زامبیا

500 متر

جنوب

سودان

آفریقای مرکزی

جمهوری

رودخانه کنگو

تشکر. از

کنگو

Equateur

62 موارد

27 مرگ و میر

مبندکا

برازاویل

دموکراتیک

جمهوری

کنگو

کینشاسا

آفریقا

آنگولا

جزئیات

500 مایل

500 متر

از کودکان سازمان ملل متحد, سازمان یونیسف یکی از معدود سازمان های بین المللی در منطقه به پا کرده است در درمان موارد ابولا برای اولین بار U. N. مقامات گفت. "بیمار شماره در حال رشد روزانه...این یک نگرانی بزرگ, گفت:" دکتر خاویر Crespin رئیس بهداشت و درمان در یونیسف در کنگو. "ما درگیری با جامعه بسیار محدود هستند که بدان معنی است که ما می توانیم انجام به اندازه کافی آموزش و پرورش برای غلبه بر بی اعتمادی است."

دولت و خیرین می گویند آنها در حال اجرا از پول نقد برای مقابله با ابولا شیوع پس از هدایت بهداشت و درمان-مراقبت از منابع بنیادی تاثیر coronavirus.

رهبران در جمهوری کنگو کشور گرفتار دهه جنگ داخلی است که در سمت چپ حدود 5.4 میلیون نفر مرده پس از 1990s همیشه گره خورده است و اقبال ملت به یک جریان ثابت از اهدا کننده بودجه و درآمد حاصل از صادرات مس و کبالت و نفت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می تواند به جامعه جهانی کمک کنگو مقابله با چندین بهداشت بحران? پیوستن به مکالمه زیر.

اما این جریان کاهش پیدا کرده است و به شدت به شدت زور زدن دولت توانایی برای پاسخ به چند شرایط اضطراری که تاثیر ترکیبی از این دو بیماری را تهدید می کند به پایمال کردن این کشور تحت ذوات و خسته عمومی-سیستم های بهداشتی.

دولت در کینشاسا نشده پرداخت می شود سلامت کارگران به مدت سه ماه باعث کارکنان بیمارستان به اعتصاب در تمام 35 سلامت مناطق در سراسر پایتخت.

"ما زندگی ما در معرض خطر در هر روز است اما دولت ما را رها کرده است به ما گفت:" دکتر مسیحی Osako سخنگوی کنگو بهداشت اتحادیه کارگران.

این ماه ده ها تن از سلامت کارگران را به آتش کشیدند لاستیک در مقابل یک بیمارستان در کینشاسا در اعتراض به عدم پرداخت حقوق. در ماه ژوئن برنده جایزه نوبل به دکتر دنیس موک وگه استعفا از سمت خود به عنوان رئیس یک coronavirus نیروی کار در شرق کنگو با استناد به مشکلات سازمانی و آهسته تست.

وزارت بهداشت می گوید پرداخت شده است به دلیل تاخیر سلامت کارگران بدن متورم لیست از پاسخ دهندگان مبارزه با این بیماری همه گیر. یک سخنگوی سلامت کارگران را رد کرد و این اتهام. یک سخنگوی دولت کاهش یافته است به نظر دکتر دکتر استعفای.

درک Coronavirus

  • چگونه می توانم به شما گرفتن Covid-19?
  • آن را امن برای سفر ؟
  • ردیابی: Coronavirus مورد شمارش
  • پوشش کامل: Coronavirus بحران

کنگو اقتصاد است که به بینی کوچک 2.2 درصد در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول آن بیشترین انقباض پس از بحران 2008. کاهش قیمت کالاها و معدن اختلال خواهد شد و به احتمال زیاد بریده بریده معدنی درآمد 20 درصد با توجه به کنگو بانک مرکزی.

سازمان های بین المللی کار در کنگو گزارش زیادی کمبود بودجه. سازمان بهداشت جهانی گفت: آن مطرح شده است و کمتر از 20 درصد از بودجه مورد نیاز برای پاسخ به شیوع بیماری ابولا و منابع باقی مانده تنها چند هفته است.

زمانی که دوم شیوع ابولا تایید شد در ماه ژوئن تیم های واکنش رهبری U. N. هم قرار دادن بودجه $46 میلیون اما فقط حدود 10 میلیون دلار بوده است مطرح ملل و دولت کنگو خبر داد.

"بودجه به شدت در تامین کوتاه مدت" گفت: Tamba امانوئل Danmbi-saa آکسفام انساندوستانه مدیر برنامه در کنگو. "حتی قبل از زمان Covid-19 گیر شکننده زمینه در جمهوری دموکراتیک کنگو ترجمه به عدم توانایی دولت در ارائه کیفیت مراقبت های بهداشتی. بسیاری از امکانات بهداشتی فاقد آب سالم و بهداشت."

U. N. سرزنش بودجه محدود در اهدا کننده خستگی مرتبط با قبلی شیوع ابولا آغاز شده است که در ماه اوت سال 2018 و همچنین فشار از جهانی Covid-19 بیماری همه گیر.

فساد نیز تیره و تار منابع ناچیز. در این سال سابق بهداشت وزیر Oly sarah diel hughes بود به جرم اختلاس $400,000 معنای ابولا پاسخ وجوه.

دکتر Diafuka Saila-Ngita که دهه را صرف مطالعه بیماری های عفونی در کنگو هشدار داده است که تنبل پاسخ به آخرین شیوع ابولا می تواند فاجعه بار است.

"این بحران به راحتی می تواند تبدیل به یک فاجعه," دکتر گفت: Diafuka. "کلید بیمارستان ها در حال حاضر در حال اجرا در ظرفیت کامل ترین زمان. این یک چالش بزرگ است که ما باید آدرس در حال حاضر،"

نوشتن به نیکلاس Bariyo در nicholas.bariyo@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب