Coronavirus ممکن است تبدیل شدن به 'ثابت' در آفریقا برای سال

توسط نیکلاس Bariyo نزدیک نیکلاس Bariyo بیوگرافی @NicholasBariyo نیکلاس.bariyo@wsj.com در کامپ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 3 خرداد 1399

پس از شب هنگام gravediggers در سراسر تانزانیا جمع آوری در hazmat مناسب برای شمع آخرین coronavirus قربانیان به راز گور. در سودان جنوبی, معاون رئیس جمهور, وزیر دفاع و شماری دیگر از اعضای کابینه آلوده شده اند با شیوع پاره از طریق یک ملت در حال ظهور از شش سال از جنگ داخلی. در کامرون نظامی دستور داده شده با عجله دفن هر کسی که مشکوک به درگذشت مرموز بیماری تنفسی.

در سراسر آفریقا و دولت اعداد نشان می دهد coronavirus عفونت شده اند به طور قابل توجهی پایین تر از در دیگر نقاط جهان. اما از دارالسلام در تانزانیا به Yaoundé در کامرون و شهرستانها در سومالی و در سراسر شمال نیجریه سلامت کارگران گزارش یک واقعیت است که خرس شباهت کمی به اطلاعات رسمی با نقاط داغ در حال ظهور در کشورهای با منابع اندک به مقابله با آنها.

Coronavirus موارد در منطقه بیش از 100,000 با بیش از 3,105 مرگ و میر با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های عمومی-بهداشت و درمان سازمان از اتحادیه آفریقا.

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت: این ویروس در حال گسترش به هر یک از قاره 54 سازمان ملل و هشدار داده است که یک چهارم از قاره 1.33 میلیارد جمعیت در نهایت می تواند آلوده شود. شده اند وجود دارد 3,100 تایید مرگ و سازمان ملل متحد پیش بینی است که 300,000 آفریقایی می تواند مرگ خود را به عنوان ملت ضربه اوج عفونت نرخ در ماه های آینده. که می تواند فاجعه آمیز برای یک قاره با creaking سیستم مراقبت های بهداشتی برخی از جهان فقیرترین جوامع و حکومت های ضعیف.

عزاداران جمع آوری شده برای دفن یک مرد مسن اعتقاد به درگذشت coronavirus در موگادیشو سومالی در روز 30 آوریل.

عکس: آسوشیتد پرس

"گزارش وجود دارد از مردم در حال مرگ با Covid علائم مانند که هرگز آزمایش می شود" روزالیند Crowther جنوب سودان کشور, مدیر بشر دوستانه سازمان مراقبت بین المللی گفت: این وضعیت در سراسر این قاره است. "تعداد واقعی موارد بسیار بالاتر است تمرکز خواهد شد در صفحه اصلی بر اساس مراقبت به دلیل امکانات هرگز قادر به مقابله با تقاضا است."

تنها حدود یک میلیون coronavirus آزمایشات انجام شده در سراسر آفریقا و با توجه به آفریقا CDC و فقط دو کشور غنا و آفریقای جنوبی—حساب برای نزدیک به نیمی از آزمایشات است.

بسیاری از کشورهای آفریقایی تحمیل دقیق مستندات پس از موارد ابتلا به ویروس رسید در اروپا و ایالات متحده در چندین منطقه را در دولت از جمله آفریقای جنوبی و سنگال و غنا بوده است ستایش که برای سرعت و اثربخشی خود را پاسخ.

Coronavirus به سرعت در حال گسترش در بسیاری از کشورهای آفریقایی که کمتر سلاح برای مبارزه با آن از کشورهای توسعه یافته است. وال استریت ژورنال جو پارکینسون توضیح می دهد آفریقا آسیب پذیری منحصر به فرد به ویروس. عکس: آسوشیتد پرس

اما حتی در آفریقای جنوبی این قاره توسعه یافته ترین اقتصاد coronavirus موارد منفجر شد و در شهر کیپ تاون و اطراف آن شراب زمین. مدل سازی نشان می دهد بیمارستان ها می تواند تبدیل به ضعف در عرض چند هفته.

آفریقای جنوبی Covid-19 مدلسازی کنسرسیوم گروهی از دانشگاهیان و کارشناسان از این کشور در موسسه ملی بیماری های مسری هشدار می دهد که این کشور برآورد 3,300 فشرده-مراقبت از تخت می تواند پر کردن به عنوان به زودی به عنوان اوایل ماه ژوئن با برخی از 25,000 بیماران نیاز به این سطح از مراقبت از اواخر ماه اوت حتی در یک سناریوی خوش بینانه است.

رهگذران در دارالسلام تانزانیا در نگاه روزنامه ها و بی توجهی های اجتماعی -فاصله راهنمایی در مارس 16.

عکس: ERICKY BONIPHACE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"Covid-19 احتمال سوختن ودود کردن در انتقال نقاط داغ" گفت: Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای آفریقا است. "این می تواند تبدیل به یک ثابت در زندگی ما برای چند سال آینده."

در تانزانیا یک دوجین مقامات دولتی از جمله وزیر کابینه فوت کرده اند در هفته های اخیر پس از درد و رنج کوتاه بیماری های تنفسی اگر شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی که آیا هر یک از آنها قرارداد Covid-19. تلفن همراه فیلم های گرفته شده توسط ساکنان و بازدید توسط وال استریت ژورنال نشان می دهد ده ها تن از اجساد به خاک سپرده شد یک شب در یک گور جمعی نظارت پلیس است.

مربوط به پوشش

  • یکی دیگر از مالاریا درمان تساوی توجه در Coronavirus شیوع این بار در آفریقا (May 12)
  • در آفریقا شدید اجرای Coronavirus مستندات است تکان دهنده خشم (آوریل 2)
  • Coronavirus است پیشرفت در کشورهای فقیر و پیش بینی مشکل است (25 مارس)
  • آفریقا و آمریکای لاتین بریس به عنوان Coronavirus را تهدید می کند ضعیف تر سیستم های بهداشتی (مارس 16)
  • Coronavirus گسترش به کشورهای جنوب صحرای آفریقا (Feb. 28)

"ما هرگز به بررسی کنید که بدن است که به خاک سپرده شد واقعا او گفت:" جوزف Mchanga که با عجله به یک گورستان در تانزانیا سرمایه برای دفن پسر عموی خود را که مرده بود پس از چند روز سرفه شدید و تب است. "اجساد بسیاری شد و همه تحت پوشش ما تنها مجاز به رویکرد پس از قبر شده بود پوشش داده است."

رسمی کشور از 56 میلیون فقط 509 موارد با 21 مرگ و میر. اما پزشکان و کارشناسان بهداشت و سیاستمداران مخالف می گویند این ویروس به کشته شدن صدها نفر. Overbooked درمانگاه در حال چرخش به دور آمبولانس. پس از سفارت آمریکا با صدور بهداشت هشدار دولت به طور ناگهانی متوقف شد انتشار اطلاعات آن در اواسط ماه مه.

"فقیر پاسخ منجر به مرگ و میر و شب تدفین" گفت: Zitto کبو یک مخالفت داشتند ، "رسمی آمار و ارقام انبوه در گزارش وجود دارد عدم شفافیت است."

کادر پزشکی بین المللی پزشکی سپاه قرار دادن بر روی تجهیزات حفاظت فردی در انزوا بخش در جوبا سودان جنوبی در آوریل 24.

عکس: الکس مک براید/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور جان Magufuli که صرف مقدار از بحران پناه خود را از راه دور صفحه اصلی روستا سرزنش آزمایشگاه ملی از جعل coronavirus آزمون به دستور "امپریالیستی" به باد تهدید این بیماری است. او همچنین ادعا کرد که پسرش قرارداد Covid-19 و شفا توسط تحت بخار حمام و نوشیدن زنجبیل و لیمو.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

پس از امتناع از بستن مغازه ها و کلیساها آقای Magufuli روز پنجشنبه گفت که او خواهد بازگشایی رویدادهای ورزشی. "ایمنی را بهبود می بخشد زمانی که مردم گرد هم می آیند...مردم باید از انجام ورزش به سالم باقی می ماند," او گفت:. سیاسی متحد از رئیس جمهور پل Makonda منطقه ای کمیساریای از دارالسلام گفت: تانزانیایی باید به خیابان ها در روز یکشنبه برای جشن "پایان coronavirus."

همسایه زامبیا و کنیا بسته اند برخی از گذرگاه های مرزی با تانزانیا پس از افزایش وارداتی coronavirus موارد به تاخیر انداختن چند دلار محموله های مس و کبالت برای چند روز. محصور در خشکی اوگاندا و رواندا تحمیل کرده اند بیشتر اقدامات در مسافران و کامیونداران از تانزانیا.

در حال حاضر این ویروس به نظر می رسد به طور فزاینده در نزدیکی سودان جنوبی که در آن 11 اعضای کابینه از جمله معاون رئیس جمهور Riek Machar که سر یک نیروی کار برای مبارزه با این بیماری آزمایش مثبت برای coronavirus این هفته همراه با همسر خود نیز یک عضو کابینه.

اعضای ملی آفریقای جنوبی نیروی دفاع بررسی می شود افراد درجه حرارت در ژوهانسبورگ در مارس 20.

عکس: جروم تاخیر/آسوشیتد پرس

تحلیلگران گفت: این اخبار نشان می دهد که این ویروس می تواند کار راه خود را از طریق این کشور نخبگان در ظریف لحظه: سودان جنوبی در هفته گذشته شد اولین کشور آفریقایی برای ثبت نام coronavirus موارد در اردوگاه های پناهندگان. برخی از 1.5 میلیون نفر زندگی می کنند در محصور و پر ازدحام موقت شهرک سازی در سراسر کشور که در اجرای اجتماعی فاصله غیر ممکن است.

هر یک از 15-عضو coronavirus نیروی کار در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس به گفته وزیر اطلاعات که نیز آلوده شده است. دولت در روز جمعه مجبور شد به گزارش انکار است که وزرای کابینه شده بود airlifted خارج از کشور برای درمان اورژانس.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در کامرون نظامی شده است وظیفه با عجله دفن هر کسی که مشکوک به درگذشت از Covid-19. فرانسه پزشکی سازمان پزشکان بدون مرز هشدار داده است که این کشور از 25 میلیون با بیش از 4000 رسمی عفونت و 140 مرگ و میر دیده می شود این بیماری گسترش از شهرها به روستاها. فعالان می گویند تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد پنج برابر رقم رسمی.

رئیس جمهور پل بیا که رهبری کشور پس از جرالد فورد در دفتر بیضی, ظاهر نشده در ماه جرقه شایعاتی که او ممکن است مرده از Covid-19. روز جمعه دولت گفت: یکی از رئیس جمهور های شخصی پزشکان مرده بود در پایتخت Yaoundé.

یک پسر راه می رفت در مقابل یک نقاشی دیواری ترویج مبارزه با Covid-19 در نایروبی کنیا, on May 22.

عکس: Baz رتنر/ایسنا

نوشتن به نیکلاس Bariyo در nicholas.bariyo@wsj.com و جو پارکینسون در joe.parkinson@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب