Covid-19 اقدامات اند اما از بین برود آنفلوآنزا در نیمکره جنوبی

توسط دیوید Luhnow نزدیک دیوید Luhnow بیوگرافی @davidluhnow david.luhnow@wsj.com و آلیس اوریب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 مرداد 1399

در طول دو ماه گذشته به عنوان زمستان فرود در شیلی عفونی-متخصص بیماری های کلودیا Cortés مشغول به کار خستگی ناپذیر برای حفظ یک موج بدحال Covid-19 بيمار زنده در بیمارستان که در آن او کار می کند. در همان زمان او نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که معمول موج آنفلوآنزا در بيماران وارد شده است.

آنها هرگز آمد.

از آرژانتین به آفریقای جنوبی, نیوزیلند, کشورهای نیمکره جنوبی در حال گزارش به مراتب پایین تر تعداد آنفلوانزا و دیگر فصلی عفونت های تنفسی ویروسی در این سال است. در برخی از کشورها آنفولانزا به نظر می رسد که همه از بین رفته است, تعجب, پوشش نقره ای که کارشناسان بهداشت نسبت به اقدامات به کررل coronavirus مانند استفاده از ماسک و محدودیت در مسافرت هوایی.

این کاهش می تواند خبر خوبی برای مقامات بهداشتی در آمریکا و اروپا نگران موج دوم ممکن است از عفونت کروناویروس این پاییز و زمستان. نه تنها coronavirus بیشتر احتمال دارد به گسترش به عنوان مردم جمع آوری در داخل خانه در آب و هوای سرد, اما آن را نیز در فصل آنفولانزا به معنی بیمارستان ها می تواند دو whammy آنفلوانزا و Covid-19 بيمار هر دو آنها گاهی اوقات نیاز به فشرده-مراقبت از درمان است.

شیلی موارد آنفلوآنزا در طول فصل آنفولانزا

1,500

1,000

500

0

2015

'16

'17

'18

'19

'20

هفته 1-28

1,500

1,000

500

0

2015

'16

'17

'18

'19

'20

هفته 1-28

1,500

1,000

500

0

2015

'16

'17

'18

'19

'20

هفته 1-28

1,500

1,000

500

0

2015

'16

'17

'18

'19

'20

هفته 1-28

منبع: شیلی بهداشت عمومی موسسه

رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داده است که پاییز و زمستان می توانید ببینید هر دو تنفسی شیوع—Covid-19 و آنفلوانزای فصلی—گردش در کنار قریب به اتفاق بیمارستان.

"من فکر می کنم پاییز و زمستان سال 2020 و 2021 در حال رفتن به احتمالا یکی از سخت ترین زمان است که ما با تجربه در آمریکایی بهداشت عمومی" دکتر Redfield گفت: مجله انجمن پزشکی آمریکا در اوایل ماه جولای.

اما خبری از نیمکره جنوبی ارائه می دهد برخی از امید است. کاهش نیست فقط برای آنفولانزا اما برای دیگر ویروس های تنفسی نیز مانند respiratory syncytial virus است که تا حد زیادی تاثیر می گذارد کودکان و بیماری پنوموکوک.

"ما نگه داشتن چک کردن برای ویروس های دیگر اما همه ما شاهد است Covid," دکتر گفت: Cortés, شیلی ، حدود 1,300 Covid-19 بيمار او درمان می شود, از اواخر ماه مارس تنها تعداد انگشت شماری بود آنفولانزا. "ما شگفت زده شدند کاهش در دیگر ویروس شبیه به آنفلوانزا است. ما هرگز خواب آن را عملا ناپدید می شوند" او گفت:.

شیلی ثبت کرده است تنها 1,134 عفونت تنفسی فصلی تا کنون در این سال در مقایسه با 20,949 در همان آخرین دوره سال است. در دو هفته اول ماه جولای معادل آن به اوایل ژانویه در نیمکره شمالی و ارتفاع محلی فصل آنفولانزا—کشور گزارش جدید تایید موارد آنفلوآنزا.

در دو هفته گذشته از ماه ژوئن در استرالیا ثبت شده تنها 85 جدید آزمایشگاه تایید موارد آنفلوآنزا در مقایسه با 22,047 موارد تایید شده برای دو هفته از طریق 30 ژوئن سال جاری با توجه به ملی استرالیا, وضعیت بیماری های سیستم نظارت.

در نیوزیلند وجود دارد کمتر از بستری شدن در بیمارستان از حد نرمال در این زمان از سال و نرخ مرگ و میر کاهش یافته است.

"این [کاهش دیگر ویروس های تنفسی] مرا شگفت زده کرد," دکتر گفت: Sylvain Aldighieri معاون وزارت بهداشت و درمان اضطراری در سازمان بهداشت پان آمریکا به نیمکره غربی بازوی سازمان بهداشت جهانی است. "ما انتظار داشتند که دو بار از موارد به دلیل در کشورهایی مثل شیلی و آنفلوآنزا در زمستان شیوع بیماری مکان یک بار بالا در خدمات مراقبت های بهداشتی."

دکتر Aldighieri اما هشدار داد که بدون سخت مهار اقدامات انجام شده توسط نیمکره جنوبی کشور آنفلوانزا احتمالا بازگشته اند به عنوان معمول است. او گفت: بیمارستان ها و پزشکان در ایالات متحده و اروپا باید آماده برای عادی فصل آنفولانزا به عنوان اقتصاد خود را بازگشایی و محدودیت ها برداشته.

رام کردن از آنفولانزا
در نیمکره شمالی فصل آنفولانزا می تواند کشش از اکتبر تا مارس. اما در ماه مارس سال جاری با Covid مستندات در محل در بسیاری از کشورها آنفولانزا موارد به طور چشمگیری کاهش یافت. نیمکره جنوبی است که در حال حاضر شاهد یک شبیه رها کردن در آنچه که به طور معمول اوج خود در فصل آنفولانزا.
درصد از آنفولانزا آزمون که مثبت هستند
توجه داشته باشید: مناطق نشان داده شده است که 'آنفلوانزا انتقال مناطق' جغرافیایی گروه از کشورها و مناطق و یا مناطق مشابه آنفلوانزا انتقال الگوهای.
منبع: سازمان بهداشت جهانی

رام کردن از آنفولانزا

در نیمکره شمالی فصل آنفولانزا می تواند کشش از اکتبر تا مارس. اما در ماه مارس سال جاری با Covid مستندات در محل در بسیاری از کشورها آنفولانزا موارد به طور چشمگیری کاهش یافت. نیمکره جنوبی است که در حال حاضر شاهد یک شبیه رها کردن در آنچه که به طور معمول اوج خود در فصل آنفولانزا.

درصد از آنفولانزا آزمون که مثبت هستند

0-19%

20-39

40-59

60+

2020

هفته 1

هفته 14

هفته 27

2019

هفته 1

هفته 14

هفته 27

توجه داشته باشید: مناطق نشان داده شده است که 'آنفلوانزا انتقال مناطق' جغرافیایی گروه از کشورها و مناطق و یا مناطق مشابه آنفلوانزا انتقال الگوهای.

منبع: سازمان بهداشت جهانی

بسیاری از نیمکره جنوبی کشور در زمان طیف وسیعی از مراحل شامل coronavirus. آرژانتین و آفریقای جنوبی و نیوزیلند در اعمال دقیق مستندات در حالی که استرالیا اجازه برخی از کسب و کار باز بماند اما محدود بسیاری از دیگران است. بسیاری از کشورها ممنوع اجتماعات بزرگ و مدارس بسته در حالی که شهروندان به تصویب رسید مکرر دست شستن اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

محدود کردن ورودی مسافرت هوایی کمک نیمکره جنوبی, کشورهای بلوک یک سنتی منبع عفونت: ورود مسافران از نیمکره شمالی در پایان از شمال فصل آنفولانزا در مارس و آوریل. کسانی که مسافران می تواند آلوده مردم در جنوب که در آن آن را گسترش به عنوان آب و هوا سرد. کشور از جمله شیلی ، آرژانتین ، استرالیا و نیوزیلند را منع ورود بین المللی از مارس.

"سخت مرز محدودیت ها و هشدار در سطح مبتنی بر پاسخ از جمله اجتماعی-فاصله اقدامات تا به حال تاثیر," دکتر گفت: سارا Jefferies عمومی-بهداشت پزشک در نیوزیلند موسسه محیط زیست علوم و تحقیقات که نظارت بر روند آنفولانزای فراهم می کند و داده ها به چه کسی است.

پس از آمریکا و اروپا نیست و محدود مسافرت های بین المللی تقریبا به همان اندازه آنها را بیشتر مستعد ابتلا به مسافران واردات آنفولانزا گفت: دکتر Aldighieri.

فشرده-واحد مراقبت در بیمارستان بالینی از دانشگاه شیلی در سانتیاگو در جولای 2. بستری نرخ آنفولانزا باید به طور گسترده کاهش یافته در نیمکره جنوبی.

عکس: آلبرتو والدس/زوما پرس

Richard Antonio عمومی پزشک در حومه نیوزیلند پایتخت, Wellington, تخمین زده می شود تعداد بیماران مبتلا به آنفولانزا کاهش یافته بود در کلینیک خود را با 90 ٪ در مقایسه با زمستان سال گذشته. برای همه انواع بیماری های تنفسی و کاهش حدود 60 درصد است.

برش های کوتاه

یک falloff در مورد آنفلوآنزای میان cornavirus اقدامات کنترلی برای اولین بار دیده می شود در برخی از نیمکره شمالی کشور در اوایل این سال است.

به اشتراک گذاری از آنفولانزا آزمون آینده مثبت

چین

40

%

30

2017

20

10

2019

2016

2018

0

2020

J

F

M

یک

M

J

J

ایالات متحده آمریکا

30

%

20

2019

10

2017

2016

2018

0

2020

J

F

M

یک

M

J

منبع: سازمان بهداشت جهانی

دکتر Antonio گفت: یکی از عوامل مهم داشتن مدارس و مراقبت از کودکان در مراکز بسته شده است. "کودکان مخزن اصلی [از این ویروس ها]," او گفت:. "آنها نبوده است در مراقبت از کودک و معنی است که آنها تا به حال کمتر فرصت برای گسترش آن در جامعه است."

عادات شدت با این بیماری همه گیر مانند شستن دست ها و رفتارهای جدید مانند سرفه به آرنج نیز کمک شامل گسترش آنفولانزا و دیگر بیماری های تنفسی, او گفت:.

برخی از این رفتارها به احتمال زیاد به چوب. همراه با افزایش استفاده از مشاوره پزشکی توسط تصویری—دور از پزشکان ادارات و بیمارستان ها که در آن میکروب های شایع هستند—که می تواند سرکوب آنفولانزا در سال های پس از آن دکتر گفت: Antonio سابق مدیر پزشکی سلطنتی نیوزیلند کالج پزشکان عمومی.

پا تا واکسن برای آنفولانزا پس از coronavirus همه گیر شروع کرده است به احتمال زیاد نیز کمک کرده است. کشورها از جمله استرالیا و شیلی گزارش مراتب بالاتر از نرخ واکسیناسیون بیش از در سال های گذشته به عنوان ترس از coronavirus باعث سالمندان و دیگر در خطر مردم را به گرفتن عکس.

شواهدی وجود دارد که مراحل مانند اجتماعی فاصله نیز کاهش سایر ویروس های تنفسی اول ظهور در نیمکره شمالی در ماه مارس زمانی که سنتی فصل آنفولانزا به پایان رسید زودتر از انتظار می رود در کشورهای مختلف از ژاپن به آمریکا

در استرالیا, موارد آنفلوآنزا معمولا شروع به افزایش در ماه مارس آوریل و مه. سپس در ماه ژوئن "چیزهایی که واقعا شروع به رفتن" گفت: پروفسور ایان Barr معاون مدیر که همکاری مرکز مرجع و پژوهش در آنفلوانزا در Doherty موسسه عفونت و ایمنی غیر انتفاعی مرکز تحقیقات در ملبورن.

اما در عوض تعداد آنفلوانزا موارد مخروطی خارج از حدود 15% از میانگین پنج ساله در ماه مارس به فقط 4 درصد از میانگین پنج ساله در ماه ژوئن ، در استرالیا تایید کرد آنفولانزا موارد سقوط 84% به 20,739 از ابتدای ژانویه تا 30 ژوئن در مقایسه با 132,424 در طول مدت مشابه سال قبل است.

پزشکی کارگر تزریق یک زن مسن با واکسن آنفولانزا در داخل یک کلیسا در ماه آوریل به عنوان بخشی از یک دولت واکسیناسیون کمپین در بوئنوس آیرس.

عکس: Natacha Pisarenko/آسوشیتد پرس

دکتر راد پیرس یک استرالیا مبتنی بر پزشک عمومی که همچنین با این نسخهها کار در یک Covid-19 تست درمانگاه در نزدیکی آدلاید گفت: کلینیک خود را پیدا کرده است تنها یک مثبت آنفولانزا مورد خارج از حدود 1000 تست های انجام شده تا کنون.

در آرژانتین تعداد آزمایشگاه تایید آنفولانزا موارد کاهش 64% به 151,189 از ژانویه از طریق اوایل ماه جولای در مقایسه با متوسط 420,737 در طول مدت مشابه در پنج سال گذشته با توجه به آمار دولت.

"Covid است آواره تمام ویروس های دیگر که باعث می شود من خاص است که آن را بسیار بیشتر انتقال گفت:" دکتر گوستاو Lopardo های عفونی-بیماری متخصص و استاد در دانشگاه بوینس آیرس.

حتی در کشورهایی که در تلاش برای مهار این ویروس مانند برزیل و زمستان فصل آنفولانزا به مراتب خفیف تر. برزیل تا به حال بیش از 80,000 coronavirus-مرگ و میر ناشی از, اما دیدم آنفولانزا موارد سقوط حدود 40 درصد و مرگ و میر آنفولانزا نصف.

در آفریقای جنوبی است که تحت سخت lockdown برای سه ماه وجود دارد هرگز به اندازه کافی مورد آنفلوآنزای می گویند یک بیماری همه گیر فصلی آغاز شده بود, می گویند پزشکان وجود دارد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما را از این کاهش در مورد آنفلوآنزای? پیوستن به مکالمه زیر.

"ما قطعا هل دادن مرزهای زمانی که آن را باید آغاز شده در حال حاضر, بنابراین من فکر می کنم آن را درست فرض کنیم که این یک پدیده واقعی" گفت: Richard Lessells های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه KwaZulu-Natal.

این کشور از 60 میلیون نفر از مردم معمولا می بیند برخی از 50,000 شدید آنفولانزا موارد از یک سال منجر به حدود 12000 مرگ و میر. دکتر Lessells گفت: تعداد کم آنفولانزا عفونت در این سال بود که به احتمال زیاد با توجه به مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus و دولت با فشار مردم برای دریافت واکسن آنفولانزا.

نیوزیلند آنفولانزا-نظارت برنامه نشان می دهد تنها 0.7 درصد از جمعیت بود آنفولانزا مانند علائم مانند تب و سرفه در هفته اول ماه جولای کسری از 3.0 درصد به 4.3 درصد و در محدوده دو سال گذشته در ماه های ژوئن و ژوئیه. این کاهش به معنای پایین تر از حد نرمال بستری شدن در بیمارستان به طور کلی حتی با کروناویروس بیماران محسوب می شود.

در Auckland منطقه هفتگی بستری نرخ پایین بود به دو نفر در هر 100,000 تا اواسط ماه ژوئیه در مقایسه با میانگین دراز مدت از 8.5 برای این زمان از سال است. همچنین کمترین میزان از یک برنامه ردیابی برای عفونت های حاد تنفسی آغاز شد و در, Auckland منطقه در سال 2012.

برای آنفلوانزا به خودی خود وجود داشته است صفر بستری شدن در بیمارستان در Auckland منطقه—صفحه اصلی به یک سوم زلاند جدید—از اواخر ماه مارس است.

پیاده پوشیدن ماسک محافظ در ملبورن استرالیا در روز چهارشنبه. استرالیا دیده شده است یک افت شدید در مورد آنفلوآنزای.

عکس: جیمز Bugg/مهر نیوز

مرگ و میر نیز کاهش یافته است در حدود 5 درصد در نیمه اول سال در مقایسه با سال گذشته و نیز از سال 2018 و 2017. محققان در دانشگاه Otago گفت: کاهش مرگ و میر "بعید است به یک شانس پیدا کردن" و می تواند مرتبط به عوامل متعددی ناشی از این مستند از جمله سطوح پایین تر از بیماری تنفسی کمتری جاده, تصادفات, کاهش آلودگی هوا و کاهش کشنده حوادث کار.

با این حال محققان گفتند ممکن است مرگ و میر واکنش خواهد شد و بعد از آن با توجه به عواملی از قبیل تاخیر در درمان سرطان و بیکاری بالاتر است که همراه با افزایش خودکشی و بیماری های قلبی عروقی.

و در نیوزیلند که برداشته شده تقریبا تمام coronavirus محدودیت های دکتر Jefferies هشدار داد که هنوز هم وجود دارد چند ماه بیشتر از زمستان و بهار و چپ که بیشتر فعالیت های اقتصادی می تواند منجر به یک چشم انداز مثبت در آنفلوانزا در ماه های آینده به خصوص اگر افراد بی دقتی در مورد اجتماعی فاصله.

آن را به دور از کسب و کار به طور معمول در ایندیاناپولیس ستاد الی لیلی با تنها یک ششم از شرکت داروسازی کارکنان مشغول به کار در سایت به توسعه بالقوه Covid-19 درمان است. وال استریت ژورنال پیتر لوفتوس به ما طول می کشد در داخل. عکس: Eli Lilly

نوشتن به دیوید Luhnow در david.luhnow@wsj.com و آلیس اوریبه در alice.uribe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب