مرگ و میر سریع سوال در مورد Covid-19 ایمنی در مکزیک کارخانه

توسط رابی Whelan / عکس توسط Cengiz یار وال استریت ژورنال, 10 ژوئن 2020 11:14 am ET به عنوان coro

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

به عنوان coronavirus در سراسر مکزیک در اوایل ماه آوریل یک خط اپراتور در کارخانه ای در شمال مکزیک فرانسیسکو مونتویا درگذشت در بیمارستان پس از داشتن مشکل در تنفس.

روز بعد در 15 آوریل کارگران در کارخانه به نام ملل متحد compania اطلاعات Armadora SA راه می رفت خاموش کار گفت: این شرکت در ایالات متحده است که صاحب این کارخانه تا به حال اطلاع آنها از مرگ آقای مونتویا که در 50s و یا بالقوه که آنها تا به حال شده است در معرض ویروس در محل کار.

دو کارگر فوت کرد بعد از آن که در هفته. هفته بعد سه درگذشت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در حال حاضر کارکنان در کارخانه محلی شناخته شده به عنوان کسا هستند در کار در شهر مرزی سیوداد خوارز تولیدی hub سراسر از ال پاسو در تگزاس که در آن نزدیک به 300,000 کارگران کارخانه شاغل هستند. کارگران و خانواده های آنها می گویند که برخی از کارکنان احساس تحت فشار توسط این شرکت برای بازگشت به کار قبل از آنها راحت بازگشت.

آن است که یک درام در حال بازی کردن در کارخانه در بسیاری از مکزیک مرز شهرستانها که در آن هزاران نفر از گیاهان که مونتاژ محصولات برای صادرات به ایالات متحده آمریکا در حال تلاش برای نگه داشتن عملیات خود را در حال اجرا در میان همه گیر.

"این سخت است برای قرار دادن به کلمات ترس یا وحشت شما احساس می کنید" گفت: یک کارمند در کسا که خواسته نمی شود به نام. "من حدس می زنم کلمه حق است که ما احساس بسیار مزاحمت بسیار مضطرب است. سپس آن را می شود هیستری. شما فکر می کنید " من قصد دارم به مرگ بیش از حد! "

کارگران راه رفتن به هیئت مدیره اتوبوس خارج از ملل متحد compania اطلاعات Armadora کارخانه در سیوداد خوارز.

مدیران در کسا که باعث می شود تجاری موتور مورد استفاده در پزشکی و تجهیزات صنعتی شروع تماس و ارسال پیامک کارگران در اوایل ماه مه ترغیب آنها به بازگشت به کار. در مه 8, کارگران از دریافت و ثبت پیام های صوتی خود به تلفن های همراه از بالای اجرایی در شاهوار بلیت Corp. سازنده آمریکایی که صاحب کارخانه.

"هر روز ما در حال از دست دادن مشتریان خود شما خیلی سخت برای" گفت: "اسکات براون شاهوار گروه رئیس جمهور برای تجاری سیستم های ضبط است که بررسی شد توسط وال استریت ژورنال. "محافظت از کسا را با پیروزی پشت مشتریان خود را با بازگشت به کار شروع دوشنبه به حداقل رساندن دائم اخراج ما را مجبور به انجام."

اتوبوس های مورد استفاده برای حمل و نقل کارگران خط خارج ملل متحد compania اطلاعات Armadora.

شاهوار بلیت کاهش یافته است برای پاسخ به یک سری از سوالات ارسال شده توسط ایمیل و یا به آقای قهوه ای در دسترس برای مصاحبه اما یک سخنگوی ویسکانسین-بر اساس شرکت گفت: "سلامت و ایمنی کارکنان اولویت ما است و عبور از همکاران که مشغول به کار در CASA شده است بسیار انده برای همه ما در شاهوار."

سخنگوی گفت: آن را دشوار است برای اطلاع رسانی به کارگران در مورد اولین Covid-19 مرگ چون "همه کسا بود و پیدا کردن در مورد آقای مونتویا عبور در همان زمان." این شرکت در انطباق با الزامات دولت برای ارسال خانه در معرض خطر به کارگران و کسانی که با علائم و ترسیم تماس بین کسانی که ممکن است آلوده شده اند به اطمینان حاصل شود وجود دارد "هیچ قابل تشخیص مسیر برای سرایت به دیگران در گیاه," او گفت:. این شرکت را رد می کند که شیوع در کارخانه.

سخنگوی گفت: دولت مکزیک بازرسان حال بازدید از کارخانه و تلقی آن ضروری است چرا که آن را به تولید موتورهای مورد استفاده در بیمارستان, تجهیزات تولید مواد غذایی و سایر خدمات است. این شرکت همچنین گفت: از آن شروع به توزیع ماسک و ژل آنتی باکتريال به کارکنان در مارس 6.

کارگران و خانواده ها می گویند که بسیاری از maquiladoras به عنوان مرز-شهرستان کارخانه ها شناخته شده نیست که در آینده در مورد کارگران که آلوده شده اند و در حال مقاومت در برابر خاموش کردن گیاهان.

در اواخر ماه آوریل کارگری وزیر Chihuahua دولت که در سیوداد خوارز واقع شده است گفت که 28 maquiladoras درگیر در فعالیت های غیر ضروری باقی مانده بود باز با وجود دولتی راهنمایی به نزدیک است.

حداقل 17 کارگران در maquiladoras فوت کرده اند از Covid-19 دکتر گفت: Arturo Valenzuela عمومی-سلامت رسمی با دولت. اما او گفت که به احتمال زیاد یک undercount به دلیل عدم تست کیت و بسیاری از مردم در خانه های خود.

کارگران و اتحادیه های کارگری اندکی بیش از 200 مرگ و میر ناشی از کارگران کارخانه از حرکت سریع عفونت های تنفسی. آنها گفت: 20 کارگر فوت کرده اند پس از مه در یکی از کارخانه به تنهایی لیر Corp. 's ریو براوو کارخانه در حومه سیوداد خوارز, که باعث می شود صندلی را پوشش می دهد برای فورد و اولی.

کارگران در اطراف ورودی ملل متحد compania اطلاعات Armadora.

لیر کاهش یافته و به تایید بسیاری از کارمندان در کارخانه فوت کرده است. یک لیر سخنگوی گفت که کارگر بهداشت و ایمنی این شرکت بود اولویت اول و که این شرکت تا به حال ارائه شده برای پوشش هزینه Covid-19 آزمون برای کارگران است.

در CASA کارگران شمارش 10 همکاران و سه نفر از اعضای خانواده خود را که باید در مدت کوتاهی پس از تجربه شدید زجر تنفسی اگر چه نه همه آنها دریافت آزمون برای تایید اینکه آیا بیماری بود Covid-19.

جثه Salas Galvan کیفیت-کنترل مدیر در CASA گیاه بیمار در هفته سوم مارس و بستری در بیمارستان در مارس 17, جایی که او قرار بود در ونتیلاتور یک روز بعد با توجه به خواهر لیلی Salas Galvan. درگذشت او را 23 آوریل در سن 49 بعد از تست مثبت برای Covid-19 پشت سر گذاشتن سه فرزند و یک همسر که او نیز مشغول به کار در کارخانه.

خانم سالاس Galvan توصیف برادر خود را به عنوان یک شرکت با محفوظ و متعلق به یک شخصیت. او در CASA پس از سن 19 و در وقت آزاد خود را مشتاق طرفدار بیس بال سفر در سراسر مکزیک با فرزندان خود برای حضور در بازی در این کشور را جزئی-سیستم لیگ.

"من پر از خشم چون برادر من به تنهایی درگذشت و با شروع اولین قربانی این شرکت نمی دهد هیچ متوجه نمی, اولین چیزی که برای محافظت از کارگران دیگر گفت:" خانم سالاس Galvan.

"کارگران به این معنی نیست که هر چیزی به آنها," او اضافه شده است. "آنها اختصاص ارزش بیشتری به مشتریان خود را نسبت به افرادی که به انجام کار واقعی."

شاهوار بلیت پاسخ داد که آن را تا به حال ارائه شده پزشکی و حمایت های مالی به کارکنان که تا به حال بد افتاده.

مکزیک را به دولت فدرال تحت فشار شرکت های آمریکایی و, مقامات به چراغ سبز برای کسب و کار در صنایع از جمله خودرو و تولید و ساخت و ساز و استخراج معدن به بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن. خودرو و هوافضا کارخانه توصیه به عمل در 30 درصد ظرفیت Chihuahua دولت دولت گفت.

"قطعی ما نباید بازگشایی تمام maquilas [بلافاصله]. این امر می تواند منجر به مرگ" دکتر Valenzuela عمومی-بهداشت گفت:. "بازگشایی باید کوچک و مطابق با تایید اقدامات برای محافظت از کارگران است."

در آوریل 21, کریستوفر لاندو سفیر ایالات متحده مکزیک شروع به نوشتن ده ها تن از پیام توییتر اصرار سریع بازگشایی مرزی تولید فعالیت های, نوشته است که "وجود ریسک در هر فعالیت انسانی است. ما باید به شکل از چگونه برای به حداقل رساندن خطر سلامت بدون از بین بردن اقتصاد است."

سفارت ایالات متحده کاهش یافته است به نظر.

کارگران و خانواده گفت که نگه داشتن برخی از گیاهان باز است و قرار است کارگران در معرض خطر است.

'مردم به معنای واقعی کلمه در حال مرگ در آستان ما گفت: دکتر Gabriela Gallegos پزشک خانواده در یک بیمارستان عمومی در سیوداد خوارز, توصیف بیشتر کارگران از ورود به تازگی با موارد پیشرفته از covid-19.

در روز دوشنبه 13 آوریل رامون گارسیا گونزالس 48 که جوش پاسیو صندلی و میز در یک کارخانه در سیوداد خوارز متعلق به وینستون مبلمان آلاباما مبتنی بر تولید پایین آمد با تب بالا و سرفه بد گرفت و روز کار و با توجه به پسر 23 ساله روبن گارسیا کروز.

روز بعد او بازگشت به کار گفت که او احساس بهتر و پسر خود را گفت. روز چهارشنبه او را دیدم یک پرستار در درمانگاه شرکت داده شد و ضد سرفه و به خانه فرستاد مرخصی استعلاجی.

"آنچه مرا به قتل است و این سرفه" او پیامک به پسرش. دو هفته بعد او از یک بیماری شبیه Covid-19 در یک بیمارستان دولتی.

وینستون مبلمان بسته شده بود کارخانه خود را برای بیش از یک هفته از شروع در اوایل ماه آوریل قبل از آقای گارسیا بیمار شد اما به سرعت بازگشایی شد با وجود راهنمایی برای بسیاری از کارخانه ها از دولت مکزیک برای جلوگیری از عملیات تا زمانی که این بیماری همه گیر فوت کردن.

این شرکت پس از گسترش اقدامات حفاظتی در محل قرار داده و در ماه مارس از جمله مطابق با اصول بهداشتی تونل اجتماعی, فاصله, استفاده اجباری از ماسک صورت و مواد ضد عفونی کننده دست ژل و دادن کارگران سه روز تب و اکسیژن در سطح چک سخنگوی وینستون شرکت مادر گفت.

این شرکت درخواست دولت در نظر گرفته شود ضروری کسب و کار به دلیل آن شروع به مقاوم سازی آن در مبلمان پاسیو به عنوان تخت بیمارستان و چهارم-چکه می ایستد, سخنگوی, گفت: اما این شرکت قادر به تایید آن درخواست داده شده بود.

"ما بسیار عصبانی با شرکت چرا که آنها نقض دستور دولت برای توقف کار" گفت: آقای گارسیا کروز. او در توصیف پدر خود را به عنوان مراقب و مسئول ،

زمانی که او بیمار شد آقای گارسیا گونزالس بلافاصله قرنطینه و خود را دور از فرزندان خود را. آخرین بار پسرش او را دیدم آن را از طریق یک پنجره در حالی که پسر کاهش یافته است برخی از مواد غذایی.

کارگران در دیگر maquiladoras نیز آمار این بیماری همه گیر. ستورنینو Calixto نیکولاس یک مرد 43 ساله مهاجر از تا حد زیادی بومی ایالت اوآخاکا که کار مونتاژ قطعات الکترونیکی در Foxconn گروه تکنولوژی's گیاه در San Jeronimo, در حومه, Ciudad Juárez, درگذشت او در خانه در مارس 9, با توجه به خواهر, Andrea Calixto نیکولاس.

این گارسیا کروز, خانه و خانواده, در حومه, Ciudad Juárez.

پنج روز قبل از آن در یک روز شنبه آقای Calixto گفته بود خانواده او دچار مشکل تنفس. او در بازدید از یک دولت درمانگاه داده شد دارو برای تب و بازگشت به کار برای سه روز. جمعه, او قادر به خارج شدن از رختخواب با توجه به همسایه بود که آوردن او غذا خواهر او گفت:.

خانم Calixto سفر از شهر مونتری به دور از باقی مانده ماه گذشته اما کارکنان funeral parlor که رفتار خود را در بدن او مانع از مشاهده آن است. آنها به او گفت که بخاطر آن بود که آنها مشکوک او از Covid-19 اگر چه مرگ او گواهی آن را اشاره نمی کند و ذکر شده در زیر علت مرگ "نارسایی حاد تنفسی حاد سندرم زجر تنفسی."

Foxconn گفت: آن بسته شده بود به سان Jeronimo گیاه برای نه روز در ماه مه داده شده هر دو بینی-گرد و خاک و آزمایش خون برای Covid-19 به همه کارکنان و اجرا در درجه حرارت روزانه چک اجتماعی فاصله و استفاده اجباری از ماسک صورت شروع May 14. کارکنان با علائم این بیماری هستند به خانه فرستاد و پرداخت کامل حقوق و دستمزد در حالی که آنها نیروی تازه یافتن ،

دکتر Gallegos مراحل دروازه از بیمارستان او را در سیوداد خوارز. بیمارستان های دولتی در حال درد و رنج شدید کمبود پرسنل و تست کیت, او گفت:.

هفت کارگران در San Jeronimo کارخانه فوت کرده اند از عفونت های تنفسی مشکوک به مربوط به کروناویروس در ماه های اخیر اگر چه تنها یک مورد تایید شده است به عنوان Covid-19 با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

خانم Calixto گفت که لابی های عمومی محلی-مقامات بهداشت به reclassify او را در مرگ برادر به عنوان مورد مشکوک به Covid-19.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

"من می خواهم به آن را در پرونده که برادر من درگذشت از کروناویروس که از مرگ او می گذرد بدون مجازات" او گفت:. "آنها باید بسته اند که کارخانه, اما آنها نه."

اگر کارگران سقوط به طور جدی بیمار بیشتر خواهد بود درمان در بیمارستان های دولتی رنج شدید کمبود پرسنل و تست کیت گفت: دکتر Gabriela Gallegos پزشک خانواده در یک بیمارستان عمومی در سیوداد خوارز. تعداد فزاینده ای از کارگران وارد شده اند در بیمارستان به تازگی با موارد پیشرفته تر از covid-19 چون بسیاری از بازدید بیمارستان به عنوان یک حکم اعدام, او گفت:.

"مردم به معنای واقعی کلمه در حال مرگ در آستان ما," او گفت:. "Maquila کارگران ماهیت بیمار ما پایه و ما فقط باید از این منابع به آنها و مراقبت مناسب به بررسی آنها در همه زمان ها که ما باید."

روبن گارسیا کروز کاهش کوزه برگزاری پدرش خاکستر در خانه اش در حومه شهر سیوداد خوارز.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن