محروم از مراسم, غم, ایتالیایی ها در جستجوی راه هایی برای به یاد داشته باشید Covid-19 قربانیان

توسط Francis X. Rocca نزدیک Francis X. Rocca بیوگرافی @FrancisXRocca fxrocca فرانسیس.rocca@ws

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 خرداد 1399

رم—هنگامی که فلرینا Garbero از دست او 78 ساله پدر ماه گذشته در شمال غربی شهر تورین او نمی توانست یک مراسم تشییع جنازه او را به خاطر یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

از خانه اش نزدیک به 300 مایل دور او را تماشا می کردند از طریق تماس تصویری به عنوان یک کشیش به یک برکت و رحمت بر تابوت خود را. "یک چیز سریع بود چرا که وجود یک خط" از دیگر مرده به برکت او به یاد می آورد.

در حال حاضر خانم Garbero و 53 برنامه به پراکندگی خاکستر او در یک باغ گل رز در یک گورستان در تورین با توجه به خواسته های خود را اما نمی خواهد بود قادر به انجام این کار تا زمانی که پس از ممنوعیت سفر بین مناطق مختلف آسانسور در ژوئن 3. او همچنان آشفته است که او نمی تواند به درستی بزرگداشت پدر خود که فوت از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

"پدر من به تنهایی درگذشت و او به گورستان رفت به تنهایی. او تا به حال هیچ کس با او قبل از مرگ یا پس از مرگ و این درست نیست," او گفت:. "این چیزی است که شما می توانید برای بعد. حتی اگر من یک جرم برای او آن را ندارد چرا که از آن خواهد شد یک توده بدون بدن. من آن را انجام دهید اما آن را نمی خواهد انجام هر گونه خوب است."

گورستان کارگران بررسی می شود که درجه حرارت از مردم مجاز در, 15 در یک زمان برای شرکت در مجالس ترحیم در Brescia در هفته گذشته.

ده ها هزار نفر از خانواده ها در ایتالیا که اعضای از دست رفته در این کشور مستند در مارس و آوریل هنگامی که تشییع شد و ممنوع شده اند مجبور به تسلیم جمعی عزاداری است که یک سنت قوی در فرهنگ ایتالیایی.

بسیاری از آنها هنوز هم در حال انتظار برای دراز مرده خود را به استراحت. در اوایل این ماه در شمال شهر برشا, یکی از سخت ترین ضربه در طول همه گیر آغاز شده entombing خاکستر از 750 به مردم در ماه های مارس و آوریل یک فرایند برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در اوایل ماه جولای. در مارس 12, اسقف برشا برکت در حدود 300 تزئینی در شهرستان اصلی گورستان و جشن دسته جمعی در حافظه مرده. دیگر شهرهای بزرگ و سازمان یافته شبیه مراسم.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما تا به حال برای ایجاد ترتیبات مراسم تشییع جنازه در طول بحران ؟ به اشتراک گذاری داستان خود را در زیر.

در طول مستند کشیش در سراسر کشور جشن خصوصی توده ها برای کسانی که فوت کرده و بدون مجالس ترحیم. پس مارس 18 روحانیت شده اند قادر به انجام یادبود خدمات با اعضای خانواده و دوستان در حال حاضر برای کسانی که در حال حاضر دفن و یا سوزانده. اما اجتماعی-فاصله مورد نیاز این معنی است که بزرگ مذهبی و یا سکولار بزرگداشت باز به بستگان و دوستان و همسایگان و همکاران باقی می ماند در چشم انداز دور بسیاری از ترک سوگوار در یک نوع از عزاداران' برزخ است.

برای خانواده های Covid-19 قربانیان جدایی اغلب شروع قبل از مرگ از لحظه ای بیماران بستری شده بودند به قرنطینه بيمارستان جایی که آنها بعد از درگذشت همراه تنها توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی.

خطر عفونت از بدن مرده را بدان معنی است که خانواده می تواند بدون تماس با آن و سنتی مراسم تشییع جنازه آداب و رسوم به حال خود رها شوند.

Elisabetta Bartolini نشسته روی مبل در آپارتمان پدر در روز شنبه با کت و شلوار او برنامه ریزی شده بود به لباس او را برای تشییع جنازه او. کارلو Bartolini سوزانده شد به زودی پس از مرگ از Covid-19 در کرمونا.

Elisabetta Bertolini, 32, Cremona بود مضطرب که undertakers نمی توانستم لباس او را در اواخر پدر کارلو Bertolini, برای کفن و دفن او را خواست.

"ما تصمیم به سوزاندن او را به خاک سپرده اند papà در, برهنه, چیزی است که من نمی خواهم به خاطر من papà یک نجیب زاده بود," او گفت:. "من نمی تواند در شب خواب فکر کردن در مورد آن است."

خانم Bertolini گفت: او تایید هویت پدرش بدن بر اساس عکس ارسال شده به او را از طریق WhatsApp, اما تنها پس از تهدید به اقدام قانونی علیه یک mortician که در حال حاضر به باز کردن کیسه حاوی آن است. او در نظر دارد در نهایت به برگزاری یک مراسم یادبود جمعی برای پدرش بود که به خوبی شناخته شده کشاورزی و اشپزخانه در کرمونا اما تنها هنگامی که او قادر به انجام این کار بدون نیاز به محدود کردن حضور و غیاب. در عین حال او این است که نگه داشتن کوزه حاوی خاکستر او در خانه است.

در بسیاری از موارد—و نه همه—تابوت پر برکت شد توسط یک کشیش قبل از دفن و یا سوزاندن.

برگرد. Abramo Camisani یک کشیش در شهر شمالی Cigole گفت که با شهردار اجازه و با وجود ممنوعیت ملی او انجام کامل مراسم تشییع جنازه برای 53 ساله قربانی Covid-19 در مقابل خانه خود را به طوری که شوهر او و فرزندان جوان تحت قرنطینه در داخل می تواند به عضویت در نماز.

"آنها را دیده بود مادر خود را ترک خانه برای رفتن به بیمارستان و آنها هرگز او را دیدم دوباره" کشیش گفت.

کارگران در Fonaci گورستان در برشا آماده شده بود دفن هفته گذشته است.

پدر Camisani گفت: او را جشن یادبود توده برای تمام 23 از اهالی شهر که در طول درگذشت مستند خواهد شد و انجام این کار در خارج از منزل در شهر گورستان در ژوئن 7, تنها با اعضای خانواده متوفی در حال حاضر. مجالس ترحیم در شهر به طور معمول رسم سرریز جمعیت به کلیسا خود را به او گفت.

کشیش اغلب برکت مرده و بدون هر گونه اعضای خانواده شاهد این رویداد است.

برگرد. مارکو موری که کلیسا نزدیک است برشا را در کوره های جسد سوزی و یکی از بزرگترین خانه های مراسم تشییع جنازه بود که اغلب به نام به ارائه این سرویس زمانی که دیگر کشیش در دسترس نیست. او به خاطر یک چنین لحظه ای با شدت خاص.

"وجود دارد 18 تابوت یک بعدی به دیگر همه غریبه ها. آن زمان my breath away," کشیش گفت. "این واقعا دردناک است. حتی سگ ها دفن می خواهم که."

پدر مری انتظار دارد به جشن در حدود 50 یادبود توده شروع این هفته به محله های کشیش نشین و بستگان از محله های کشیش نشین که بدون فوت یک مراسم تشییع جنازه در طول مستند. اجتماعی فاصله به این معنی است که کلیسای او می تواند مسکن تا 114 عزاداران در یک زمان.

به دلیل افزایش مرگ و میر در این کشور بسیاری مرده بودند نقل مکان کرد و به کوره در دیگر شهرستانها و یا مناطق برای از بین بردن انباشت در امکانات محلی. در ماه مارس, اخبار, تصاویر, ایتالیایی, نظامی, کامیون حمل و نقل اجساد شوکه بینندگان در سراسر جهان است.

پس از هولوکاست برخی از خانواده ها تا به حال مشکلات محل مرده خاکستر.

Consuelo نقاط برگزار می شود یک بالش در برگامو روز جمعه با یک عکس از پدر خود که فوت از Covid-19. او در حال حاضر مشغول به جمع آوری مدارک و شواهد از جرم انگاری در نحوه بیماران تحت درمان قرار گرفتند.

Consuelo نقاط, 49, یک وکیل در برگامو گفت که پس از پدرش وینچنتزو نقاط درگذشت از Covid-19 در اواخر ماه مارس او تا به حال به یک سری از تماس های تلفنی به یاد بگیرند که او را سوزانده در فلورانس 65 مایل دور. او پس از آن تا به حال به تماس های تلفنی تر برای پیدا کردن زمانی که خود را خاکستر خواهد بود در دسترس برای دفن که در نهایت اتفاق افتاده است و نزدیک به یک ماه پس از مرگ او.

"ما تا به حال هیچ خبری هیچ اطلاعات," او گفت:.

خانم نقاط که همکاری با Noi Denunceremo ("ما گزارش خواهد داد") یک گروه ناظر که در حال جمع آوری مدارک و شواهد از آنچه در آن جرم انگاری در درمان Covid-19 قربانیان گفت: مقامات منطقه ای و محلی باید انجام شود برای جلوگیری از سردرگمی بیش از postmortem ترتیبات. او گفت: برخی از خانواده ها هر چند نه در مورد متهم شده اند توسط خانه های مراسم تشییع جنازه برای هزینه حمل و نقل بستگان خود را' باقی می ماند و دوباره به زادگاه خود.

یک سخنگوی این منطقه لمباردی, که شامل برگامو ارائه یک بیانیه گفت: همه گیر شد "واقعی سونامی که باعث, در بدترین حالت آن مراحل بسیاری از قربانیان و مشکلات شهرستان دولت در برخورد با تاسف باقی می ماند." این بیانیه گفت که این منطقه بود reimbursing شهرستانها برای هزینه بازیابی بقایای سوزانده جاهای دیگر.

در برشا پدر موری جشن یک مراسم تشییع جنازه در اوایل این ماه با یک دوجین ماسک-پوشیدن اعضای خانواده نشسته به طور جداگانه در pews کلیسا بود.

در طول وعظ کشیش به یاد می آورد که مرحوم محلی بقال شناخته شده است برای تبریک به هر کس که گذشت توسط خود فروشگاه.

"من می پرسند جوزپه به ما به نفع حالا که او در بهشت: برای رفتن و خوش آمد می گوید برای همه ما مردم ما قادر به خداحافظی" در طول مستند پدر موری گفت.

اعضای خانواده یک زن که درگذشت Covid-19 جمع آوری شده برای تدفين از خاکستر او را در سانت'Eufemia گورستان در Brescia در روز شنبه.

نوشتن برای Francis X. Rocca در francis.rocca@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب