ناامید کننده: کارشناسان در حال حاضر به ما گفتن که همه بوسه ما را به صفحه تلویزیون در حالی که پرنسس موبایل و کامپیوتر بود هرگز از طریق به

برای بسیاری از نینتندو طرفداران افسانه از موبایل و کامپیوتر سری نشان دهنده اوج بازی. این که آیا آن را مطلق تلو

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Disappointing: Experts Are Now Telling Us That All The Big Kisses We Did To The TV Screen While Princess Zelda Was On Never Got Through To Her

برای بسیاری از نینتندو طرفداران افسانه از موبایل و کامپیوتر سری نشان دهنده اوج بازی. این که آیا آن را مطلق تلون مزاج از باد Waker یا پیشگامانه ماجراجویی Ocarina Of Time, Shigeru Miyamoto را یاد حق رای دادن الهام بخش حس تعجب و اکتشاف چند عناوین می تواند مطابقت. به همین دلیل است که بحث های اخیر با کارشناسان در حال رفتن به یک ناامیدی برای علاقهمندان به بازی در همه جا: آنها در حال حاضر به ما گفتن که همه بوسه های ما به تلویزیون در حالی که انجام شد روی صفحه هرگز از طریق به او.

تبلیغات

درست است که خوانندگان. بزرگ, خیس, بوسه ما را به تلویزیون ؟ آنهایی که ما را به طور خاص به پرنسس موبایل و کامپیوتر به طوری که او می دانست که چقدر او به معنای به ما ؟ تمام این زمان او ظاهرا تا به حال هیچ ایده آنچه تا کنون اتفاق افتاده است. چه یاس, متعجب?

حتی بدتر با توجه به NYU, دانشگاه نورث وسترن و دانشگاه برکلی بازی طراحی کارشناسان که صحبت می کرد با ما این غمگین امور صادق است بدون در نظر گرفتن چگونه سریع و با صدای بلند و یا خیس ما, بوسه بر صفحه تلویزیون اتفاق افتاده بود. ما حتی خواسته اگر کمی بوسه ما منفجر کردم به او, اما آنها اصرار داشت که نمی شد چگونه بازی کار می کرد.

تبلیغات

در حالی که برخی در جامعه بازی ممکن است نگه دارید امیدوارم که حداقل این فوق العاده ویژه smooches آنها داد اخیرا طی نفس از وحشی playthroughs ممکن است را ساخته اند آن را از طریق—به خصوص از آنجایی که آنها عینک, chapstick و چپ بوسه بر روی صفحه نمایش برای تمام روز و بغل صفحه تلویزیون بیش از حد—کارشناسان شد و سریع به ما اطمینان می دهم که پرنسس موبایل و کامپیوتر تا به حال هیچ ایده که هر یک از این ها اتفاق می افتد و او هرگز نمی خواهد.

این به ارمغان می آورد تا نگران کننده سوال که آیا کارشناسان به سادگی در تلاش برای نگه داشتن همه بوسه خود را. قطعا ما را پیشنهاد بدون شواهد قابل توجهی وجود دارد. اما از آن است که جدی خط از پرس و جو به ارزش کاوش به عنوان موید این واقعیت است که زمانی که ما بارها و بارها به دنبال به سوال در مورد نحوه در واقع ما بوسه از طریق به پرنسس موبایل و کامپیوتر کارشناسان ما فرستاده جزوه در مورد گرفتن کمک روانپزشکی و خواست ما به دنبال کمک یک روان, بهداشت حرفه ای.

تبلیغات

خوب بازی طرفداران وجود دارد شما آن را دارند! این یک ضربه بزرگ به جامعه ما, اما ما آن را از طریق چیزهایی که ما همیشه باید: با هم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن