نفرت انگیز تعصب: رسانه ها تنها سرزنش این خفاش برای Coronavirus چرا که او یک Gamer

سیاستمداران و خبرنگاران به مدت طولانی مورد استفاده در بازی های ویدئویی به عنوان یک قربانی برای شکست سیاست و گس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Disgusting Bigotry: The Media Is Only Blaming This Bat For Coronavirus Because He’s A Gamer

سیاستمداران و خبرنگاران به مدت طولانی مورد استفاده در بازی های ویدئویی به عنوان یک قربانی برای شکست سیاست و گسترده تر اجتماعی اشتباه. متاسفانه به نظر می رسد که الگوی تعصب نسبت به پارسه—طولانی یک منبع مشاجره در صنعت—حتی تمدید اخیر Covid-19 بیماری همه گیر. در واقع در همه بیش از حد قابل پیش بینی توسعه, مقالات اخیر شروع به پین ویروس را انتقال چینی خفاش است که به وضوح هدفمند شده است صرفا به دلیل خود را شناسایی به عنوان یک بازی.

تبلیغات

بالا بردن دست خود را اگر شما را دیدم این یکی که از یک مایل دور.

برای سال clueless اعضای رسانه ها را مقصر پارسه برای تیرباران های دسته جمعی و فرهنگی فساد با وجود در مجموع عدم وجود شواهد علمی برای اثبات ادعای خود را. بنابراین باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که خبرنگاران خواهد پرش در اولین مدرکی است که این استان هوبئی-بر اساس خفاش یک فن از Gears of War سری ناعادلانه مصاحبه او را به عنوان مسئول مرگ 290,000 مردم در سراسر جهان است. آن را قطعا جذاب امکان مضاعف به طوری که این نقش به طور مستقیم به ضد پرنیان bigotries که رسانه ها تداوم است برای چند دهه.

تبلیغات

در اینجا مشکل این است: آنها را بدون اثبات.

به سادگی وجود دارد هیچ چیز در مورد بازی Bloodborne یا جریان StarCraft II مسابقات را که یک چینی بت و یا هر گونه خفاش که برای ماده—بیشتر احتمال دارد به سرچشمه و انتقال در سطح جهان ravaging بیماری است. وجود ندارد یک قطعه واحد از شواهد برای این. نه یکی. اما مهم نیست که به کلیک بر محور رسانه های خبری که می دانید conjuring یک تصویر برخی از گناه,,,, شبانه, پستاندار با پوشیدن gaming headset در حالی که بوت شدن Fortnite خواهد شد درایو کلیک به سایت خود را.

تبلیغات

و هی این همه که مهم است ، نه حقیقت این است که هیچ مطالعات تا کنون قطعی ارتباط بازی برای شروع یک ویروسی همه گیر است که نابسامانی اقتصاد جهانی است. یا تعهد به استانداردهای روزنامه نگاری که تعیین می کند که خبرنگاران مصاحبه, بازی, آیکون مانند Shigeru Miyamoto و Sid Meier در coronavirus پوشش به تعادل نقل قول از معروف anti-تصویری بازی سازمان بهداشت جهانی. یا حتی این که این نوع از گزارش ها می تواند از بین بردن زندگی یک جوان ووهان خفاش برای همیشه به سادگی چرا که او لذت می برد بازی های ویدئویی است. نوچ همه که مهم است این است کلیک به این افراد است.

رک و پوست کنده آن را می سازد ما بیمار است. اما ما در اینجا در OGN هنوز هم همچنان به مبارزه برای یک روز هنگامی که هر فرد انسانی, خفاش, و یا در غیر این صورت می توانید لذت بردن از بازی های ویدئویی بدون اینکه محکوم و خجالت را نزدیک فکر صاحب نظران و سیاستمداران وجود دارد. تا که آن روز می آید ما باید با همه صحبت می کنند تا برای قربانیان نفرت مثل این بت و اجازه دهید جهان می دانم که ما گیمر را نه برای بدرفتاری.

تبلیغات


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن