پزشکان بدون مرز به پایان می رسد کار در افغانستان در بخش زنان و زایمان پس از حمله

نوزاد تحت درمان قرار گرفت برای یک تفنگ زخم در کابل بیمارستان در مارس 15, پس از از دست دادن مادرش در ح

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 خرداد 1399

نوزاد تحت درمان قرار گرفت برای یک تفنگ زخم در کابل بیمارستان در مارس 15, پس از از دست دادن مادرش در حمله به بخش زنان و زایمان.

عکس: وکیل kohsar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پزشکان بدون مرز است که توقف عملیات در بخش زنان و زایمان در کابل بود که در حمله ماه گذشته کمک های بین المللی گروه گفت: سیگنالینگ چگونه ناامنی همچنان به طاعون افغانستان با وجود ایالات متحده در تلاش برای کاهش خشونت است.

هیچ گروهی مسئولیت این بخش زنان و زایمان حمله که در سمت چپ 24 نفر از جمله مادران و نوزادان و وحشت یک شهر توفان دهه از خشونت است.

پزشکان بدون مرز همچنین به عنوان شناخته شده پزشکان بدون مرز (MSF), تا به حال عمل در کابل بیمارستان پس از 2014. آن را در میان این گروه بزرگترین زایمان پروژه های سراسر جهان. سال گذشته آن را تحویل تقریبا 16,000 نوزادان در این مرکز در یکی از پایتخت فقیر ترین محله های یک جمعیت این کشور را شیعیان هزاره اقلیت.

کمک های بین المللی گروه گفت: آن بهورزان و بيماران به عمد هدف قرار داده و هویت مهاجمان باقی مانده مشخص نیست. آن گفت: در ادامه عملیات خود را در معرض کارکنان خود را به دیگری حمله کند.

"بالاتر دیوار ضخیم تر و درب های امنیتی نمی خواهد جلوگیری از چنین حملات وحشتناک از وقوع دوباره" MSF مدیر کل تیری Allafort-Duverger گفت. "باقی می ماند به معنی به عامل از جمله از دست رفتن جان انسان به عنوان یک پارامتر از فعالیت های ما است و این unconceivable."

یک پزشک در بیمارستان گفت که این تصمیم را تحویل داده و یک ضربه به جامعه است و این برنامه اختتامیه را ترک بيماران بدون دسترسی به مراقبت های بهداشتی رایگان. "من فکر می کنم از آن دسته از مردم فقیر که پول ندارم برای رفتن و زایمان در یک بیمارستان خصوصی. آنچه آنها می خواهند انجام دهید در حال حاضر؟" Dr. Abdul فهیم صمدی گفت. "این تصمیم باعث می شود من خیلی غم انگیز است."

حمله یک شکست به تلاش برای پیاده سازی ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله در ماه فوریه امضا که شامل هدف کاهش خشونت و راه اندازی مذاکرات میان افغانستان و گروه طالبان است. ایالات متحده متعهد به خروج همه نیروهای خود را در مدت 14 ماه و در عوض ،

پس از این حمله دولت افغانستان گفت: این امر رزومه قبلا به حالت تعلیق عملیات تهاجمی علیه طالبان. طالبان را تکذیب کرد یک نقش در این حمله اما درگیری بین دو طرف یافت.

ایالات متحده را مقصر حمله به کشور اسلامی دولت وابسته است که نه یک حزب به توافق های خروج.

در هفته های اخیر نشانه هایی ظهور کرده اند که تمدید ایالات متحده در تلاش برای معامله در مسیر برگشت باید پرداخت شود. طالبان توافق کردند تا سه روز آتش بس همزمان با مسلمانان در روز عید فطر تعطیلات در پایان ممکن است یک حرکت استقبال دولت افغانستان.

یک سرباز افغان حمل نوزاد در صحنه مارس 12 حمله.

عکس: hedayatullah میان/شاتر

هر دو طرف نیز پیش جعلی با زندانی مبادلات که تحت شرایط متحده آمریکا-طالبان معامله یک شرط برای راه اندازی داخل افغانستان شد. همانطور که از شنبه, دولت که در ابتدا خودداری کردند در صورت درخواست به صورت رایگان به طور بالقوه خطرناک طالبان زندانیان منتشر شده بود برخی از 3000 زندانی در بازگشت بیش از 500 برگزار شد توسط طالبان.

دولت افغانستان گفت: بیش از آخر هفته در دوحه, قطر انتخاب شده است به عنوان محل برای اولین جلسه رسمی در بیشتر نشانه ای از پیشرفت نسبت به راه اندازی رسمی شد. طالبان به مدت طولانی حاضر به مذاکره با دولت افغانستان به تنهایی و مذاکرات را در مجموعه ای شامل طیف وسیعی از افغانستان منافع گروه ها و دلالان قدرت.

با وجود پیشرفت در مذاکرات حملات مرگبار را یافت تا پس از تعطیلات عید به پایان رسید و در مارس ادعا جان صدها نفر از نیروهای امنیتی افغان و غیرنظامیان است.

طارق افزایش سخنگوی وزارت کشور افغانستان روز یکشنبه گفت که 422 نیروهای امنیتی افغان کشته و زخمی در 222 حملات طالبان در سراسر کشور طی هفته گذشته.

MSF روز دوشنبه گفت که آن را همچنان به کار در مکان های دیگر در سراسر افغانستان است و دچار حملات مکرر در طول سال, از دست دادن بیش از 70 پرسنل و بیماران است.

در سال 2015 نظامی ایالات متحده بمباران آن کندز تروما بیمارستان, کشته شدن 42 نفر از جمله پزشکان و بیماران. نظامی حکومت اعتصاب یک تصادف بود پس از تحقیقات داخلی. MSF خواستار تحقیقات مستقل و گفت: بسیاری از سوالات در مورد بمب گذاری بدون جواب باقی می ماند.

نوشتن به جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن