در طول همه گیر سفر بسکتبال باعث باز گشت خود را در آتلانتا

برای اولین بار در سه ماه Ja'Heim هادسون ضرب دیده برای ریباند شده راه خود را به سبد و فرار طبقه در یک سریع ، یک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 تیر 1399

برای اولین بار در سه ماه Ja'Heim هادسون ضرب دیده برای ریباند شده راه خود را به سبد و فرار طبقه در یک سریع ، یک قدرت رو به جلو از چرخ بالا هادسون بازی اول خود را زنده بسکتبال بازی از او کمک Wildcats ناراحت گریسون بالا در کلاس AAAAAAA قهرمانی کشور در اوایل ماه مارس.

"من قطعا می خواستم به بازی" هادسون گفت: صبح روز شنبه در خارج از فارغ التحصیلان در سالن سابق پردیس از نقطه دانشگاه در شرق نقطه (در حال حاضر واقع در وست پوینت). او فقط به پایان رسید بازی تیم خود را برای اولین بار بازی در یک AAU مسابقات برگزار شد در دو مترو آتلانتا مکان. "این احساس واقعی خوب – رقابت, محیط زیست, همه چیز. آن را ما در سال گذشته انجام این کار, آن را مانند ما باید آن را انجام دهد."

چند ساعت بعد ایستاده در خارج از ساوانی آکادمی ورزشی در طرف دیگر از مترو آتلانتا جوان دیگر بازیکن بسکتبال ابراز مشابه رضایت در بازگشت خود را به چوب جنگلی. آن ال دانبار افزایش ششم گریدر از Lilburn. او به همین ترتیب بود و در بازی اول خود را در مسابقات پس از coronavirus همه گیر آورده ورزش در تمام سطوح به توقف ناگهانی در اواسط ماه مارس.

"من از دست رفته که در خارج وجود دارد با تیمی بازی بسکتبال گفت: ال که وعده نخبگان سفر تیم یکی از بیش از 100 رقابت در "ویترین قهرمانان" رویداد.

این دو تا به حال این شرکت از صدها نفر از بازیکنان بسکتبال در حداقل سه رویداد در مترو آتلانتا این آخر هفته گذشته. در حالی که آن را یک ورزش و بازی در یک فضای محدود است که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است رقابتی بسکتبال جوانان در گرجستان ساخته شده است که بازگشت آن در طول coronavirus بیماری همه گیر. سفر بسکتبال بازی های پیوست شده توسط دیگر سازمان جوانان و ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال بانوان و تنیس و گلف. حتی قبل از حرفه ای ترین و ورزشکاران بازگشت به بازی های خود را جوانتر همتایان باید رنگ و لعاب و شروع به پریدن کرد پشت در با اجازه پدر و مادر حاضر به قبول خطرات بهداشتی.

"بسیاری از پدر و مادر را ساخته اند این تصمیم که "من قصد ندارم به (صبر) به طور نامحدود'" گفت: مایک و ادی جمهور از ساوانی آکادمی ورزشی. "و به طوری که آنها بدست به نقطه که در آن آنها گفت:" شما می دانید چه ؟ آره, ما در حال رفتن به بازی دوباره.'"

این رویداد در فارغ التحصیلان سالن لقب "باز" – اولین رویداد از اواسط مارس ورزشی shutdown قرار داده و در روی رادار Hoops یک آتلانتا-بر اساس مسابقات برگزار و سراغ خدمات. این مسابقات به خود جلب 29 تیم از جمله مطالب از آلاباما فلوریدا و کارولینای شمالی است.

یکی از آنها بود آتلانتا Xpress یکی از برجسته ترین AAU تیم ها در دولت است. مربی Winfred اردن گفت که او مخالف و بیش از تصمیم برای ورود به تیم خود را وزن خطر افشای بازیکنان خود را به کروناویروس در برابر بهره مندی از آنها را به یک نوع متفاوت از قرار گرفتن در معرض – برای مربیان کالج.

"ما می خواهیم با استفاده از این به عنوان یک کشتی به آنها دیده می شود کمی, اما این یک وضعیت بسیار پیچیده انتخاب یک $45 بسکتبال بیش از زندگی کسی را" اردن گفت: AJC.

اما از سوی دیگر اردن رفت و در پتانسیل پاداش برای پخش و دیده است که چهار سال با بورس کامل. اردن گفت: او را به تیم خود بازی تنها سه رویداد مجموع در تابستان امسال و سپس آن را تعطیل کند.

زمانی که NCAA متوقف رقابت در اواسط ماه مارس آن را نیز تصویب استخدام مرده "دوره" به این معنی که مربیان کالج نمی تواند در دیدار با یا ارزیابی چشم انداز در فرد است. مشتاق دبیرستان ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی باید احساس تاثیر از جمله بازیکنان بسکتبال که اغلب بازی یک سری از تابستان مسابقات که در آن مربیان کالج می توانید صدها چشم انداز در یک آخر هفته.

مسابقات سازمان اجتناب ویلیامز ابداع یک راهحل جریان بازی طوری مربیان کالج می تواند تماشای آنها را آنلاین. بیش از 150 تیم های دانشگاه از جمله گرجستان, گرجستان, گرجستان, خارجه کنتاکی و کارولینای شمالی را امضا کردند.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به سازمان دیده بان زیادی" Georgia Tech مربی جاش Pastner گفت. "چه چیز دیگری ما می رویم به انجام?"

تنها با قطعیت پیش رو برای بقیه تابستان و دبیرستان فصل اردن گفت که بچه ها با شور و شوق می خواستم به بازی. پدر و مادر تا به حال سوال توزین همان خطرات و پاداش است که اردن انجام داد اما هیچ یک از جیبش در آورد.

"این یکی از آن موقعیت های که در آن ما می ترسند اما ما باید برای انجام این کار است زیرا اگر ما پس از آن چه اتفاق می افتد با یک آموزش رایگان?" اردن خواسته است.

در ورزشگاه آتلانتا Xpress و بازی نخبگان تیم نشان داد که مهارت های اندازه و توانایی های ورزشی که ساخته شده اند گرجستان فراوان جذب خاک. صاعقه وار dunks بدون نگاه می گذرد و swished 3-اشاره گر مربوط به اقدام یک جشن برای مربیان کالج.

نیز وجود دارد مقدار زیادی برای باز کردن یک اپیدمیولوژی ، بازیکنان پریدم بدن در, بدن, برای گرفتن پرتاب ریباند. Ballhandlers dribbled به خط و نقاشی و تماس با. بازیکنان نشسته در کنار هم روی نیمکت. مربیان جمع بازیکنان با هم در طول وقفه برای آموزش است. بازیکنان فریاد زد: به هر یک از دیگر به نام صفحه نمایش فریاد زد: تصویب خود را از روی نیمکت زمانی که خود را در دادگاه هم تیمی های ساخته شده بازی می کند. داوران نشسته اند با هم طی می شکند. در میان شرکت کنندگان در بازی هیچ یک عینک ماسک.

وجود دارد اقدامات احتیاطی گرفته شده است. همه ورود به ورزشگاه تا به حال خود را در دماهای گرفته شده است. همه درگیر در یک بازی از جمله تماشاگران کارگردانی شد در خارج از ورزشگاه از طریق یک درب سمت به عنوان به زودی به عنوان بازی خود را به پایان رسید. ماسک پوشیدن تشویق می شد. مردم با COVID-19 علائم گفته شد تا در خانه بمانند.

حدود 50 نفر به تماشای از غرفه – دو بخش از شش ردیف در امتداد یک طرف از دادگاه. شاید یک سوم عینک ماسک. گروه نگه داشته و فاصله خود از دیگران است. به عنوان به زودی به عنوان بازی به پایان رسید, یک نقاب زن در آهک-پیراهن سبز به سرعت به سمت چپ سالن آشکارا کاملا آگاه از خطرات ذاتی در نشستن در فضای محصور شده است.

آگاهی از شرایط باب Bednarczyk استادیار جهانی بهداشت و اپیدمیولوژی در اموری است رولینز دانشکده بهداشت عمومی توصیف خطر گسترش coronavirus توسط unmasked طرفداران تنفس کردن ویروس حاوی قطرات و یا بدون علامت بازیکنان انجام همین کار را با تلفن کردن به یک دیگر در تماس نزدیک.

او گفت که با توجه به افزایش موارد در گرجستان و کشورهای همسایه وجود دارد "به احتمال زیاد" که افراد آلوده بودند در آن حضور داشتند.

بازی نخبگان برنده به راحتی به رهبری هادسون که نشان داد استادانه به ثمر رساند لمس در حالی که با استفاده از اندازه خود را به نفع خود. هادسون که دارای پنج کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد به اواسط عمده مدارس بود کاملا آگاه از مخاطبان آنلاین گفت: این فرصت را به بازی قبل از مربیان کالج لازم بود. همانطور که برای سلامتی خطرات او ؟

"نه آقا آن را در ذهن من در تمام گفت:" هادسون زبان از طریق یک ماسک. "بازی بازی چگونه من می دانم که چگونه به آن بازی است."

بازی نخبگان-آتلانتا Xpress بازی پیچیده فقط قبل از ظهر. یک ساعت سوار ماشین بعد بسکتبال عمل شد و به طور مشابه بسته بندی شده در ساوانی آکادمی ورزشی هفت-دادگاه تسهیلات پوشش 100 ، 000 فوت مربع. به محض ورود تا پارکینگ که در آن پسران در لباس واصل از های مختلف خروجی به تسهیلات – مانند باز کردن تیم و تماشاگران مجبور به ترک پس از بازی های خود را به پایان رسید – برای گزارشگیری از مربیان خود.

بسیاری از رقبا در این مراسم بودند هنوز به نقطه نیاز به بازی برای بورسیه. جنیفر الیس از اتحادیه های شهرستان در طول گرجستان-کارولینای شمالی در مرز مشترک او و همسرش را بازی-یا-نه بحث با او 13 ساله پسر جود. وجود دارد, خطرات بهداشتی, او گفت:, "اما او را دوست دارد به بازی."

این Ellises خود را در زمان احتیاطی. آنها عینک ماسک خود را در می ایستد. جود در زمان خاموش لباس خود را هنگامی که بازی به پایان رسید و اسپری آن را با Lysol. او با استفاده از ضد عفونی کننده دست. مادر او را ستوده و اجتماعی-فاصله اقدامات در جای خود قرار داده در آکادمی ورزشی.

"بنابراین ما آن را به کمک به او انجام آنچه او می خواهد به انجام, اما تلاش برای مطمئن شوید که هر کس امن" الیس گفت.

ادی تسهیلات مالک گفت که آکادمی ورزشی بود زیر دستورالعمل مندرج توسط CDC و دولت است. افتتاح ورزشگاه برگشت تا او افزود: اسکان مطالبات از برگزارکنندگان مسابقات تیم ها و پدر و مادر. او اشاره کرد که گرجستان کنوانسیون بین المللی مرکز متعلق به شهر کالج پارک بود پشت در حال اجرا شبیه مسابقات نیز که کودکان و نوجوانان در حال برگزاری در اردوگاه های فوتبال شیوه و در دیگر تنظیمات غیر رسمی.

"پدر و مادر آماده هستند و بچه ها آماده هستند و به نوعی از حالت عادی," او گفت:.

بعد از ظهر شنبه لیزا McCoy از اسنلویل نشسته در بالای یک bleacher ضبط او 11 ساله پسر Rylan بازی برای وعده نخبگان. او عینک یک ماسک و مطمئن ساخته شده Rylan دست خود را شسته بود و ماسک خود را در قبل و بعد از بازی. او همچنین راحتی در اقدامات ایمنی گرفته در این ورزشگاه بود و خوشحالم که Rylan بازگشت به بازی بسکتبال.

"بچه ها فقط می خواهم به آن لذت ببرید و آنها آن را درک نمی کنند در این سن" او گفت:.

در این مسابقات حدود 115 تیم از شش کشور علاوه بر گرجستان با تیم اعم از افزایش چهارم کلاس از طریق افزایش سالمندان دبیرستان. مسابقات اپراتور نسل بعدی ورزشی تاسیس کرده بود-اجتماعی فاصله راهنمایی برای کسانی که به تماشای این بازی ها. در سه ردیف فلزی سفید وسط ردیف ضبط شد ، طرفداران شد نیاز به پوشیدن ماسک هر چند اثبات آن دشوار برای به اجرا درآوردن.

پس از پیشانی او اسکن شده در ورودی یک زن راه می رفت به تسهیلات و بلافاصله او را کشیده ماسک کردن صورت خود را. کارکنان پاک کردن بازیکن صندلی بین بازی اما نه همیشه حقه. در یک نقطه و شنبه بعد از ظهر وجود دارد 72 نفر به تماشای بازی ها در دو مجاور دادگاه. از آنها 25 تن ماسک در فرم مناسب است.

در هر زمان داده شده وجود دارد 14 تیم از شاید 10 بازیکن هر یک همراه با یک یا دو مربیان است. در بالای آن وجود دارد شاید 40 نفر به تماشای هر بازی. دادگاه چرخش شد در مورد هر 70 دقیقه. که بدان معنی است که در شلوغ ترین بخشی از روز امواج حدود 440 نفر ورود و خروج از مرکز. این رویداد آغاز شد و جمعه شب و زد تا جمعه شب.

وجود دارد هیچ کمبود مشتاق مشارکت. Bednarczyk از اموری اپیدمیولوژی نوشت که او را درک تمایل به بازی به صورت بورسیه و به تجربه قبل از همه گیر ظاهر ، اما او همچنین تاکید کرد که آن زمان به اجازه پایین گارد.

نوشت Bednarczyk "را به عنوان ما را دیدن, موارد, افزایش, من نگران هستم که اجتماعات بزرگ مانند این بازی نقش مهمی را در گسترش سریع از coronavirus به تعداد زیادی از مردم است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن