فرار به کشور: چرا شهرستان زندگی خود را از دست دادن درخواست تجدید نظر در طول همه گیر

توسط اموزش بندر نزدیک اموزش بندر بیوگرافی @RuthBenderWSJ اموزش.bender@wsj.com | عکس گیوم بینه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 تیر 1399

محدود به پاریس آپارتمان با سه فرزند جوان او شوهر و یک سگ در شهر سخت هشت هفته مستند کیت Gambey شروع fantasizing در مورد چیزی که او هرگز فکر نمی کردم او را: خانه کشور است.

"من یک دختر شهر" به گفته خانم Gambey آمریکایی به یک فرانسوی. او ساخته شده پاریس خانه اش نزدیک به یک دهه پیش است اما در حال حاضر در جستجوی یک خانه جدید برخی از 30 به 150 مایلی جنوب غربی پاریس.

"در حال حاضر این پرسش که چگونه و کجا ما زنده ماندن این بهترین است."

در ماه های اخیر هزاران نفر از ساکنان شهرستان فرار کرده اند کلانشهرهای مانند نیویورک و پاریس و لندن در حال حرکت در با خانواده و یا به اجاره برای جلوگیری از جمعیت بود و نزدیک به طبیعت و یا صرف coronavirus مستندات در تر و چهارم. در حالی که بسیاری از آنها شروع به بازگشت به محدودیت باید کاسته دیگران مانند خانم Gambey و شوهرش چارلز با توجه به دائمی حرکت می کند.

پس از گذراندن این مستند در پاریس آپارتمان Gambeys تصمیم به ترک جایی نزدیک تر به طبیعت است.

ترس از موج دوم از عفونت و سهولت از راه دور مشغول به کار هستند باعث شده خانواده ها با فرزندان بازنشستگان و برخی از افراد جوان به سوال در دراز مدت مزایای زندگی شهری است.

در آمریکا 39 درصد از ساکنان شهری گفت: Covid-19 بحران آنها را وادار به در نظر گرفتن ترک کمتر در مناطق پر جمعیت با توجه به هریس نظرسنجی از 2,050 بزرگسالان انجام شده در اواخر ماه آوریل است.

در فرانسه 38 درصد از خریداران خانه بالقوه گسترده تر جستجوهای خود را بیشتر از شهرهای بزرگ به عنوان آنها به دنبال باغ و یک اتاق اضافی برای کنترل از راه دور کار در طول همه گیر با توجه به بررسی اواسط ماه مه توسط املاک و مستغلات پورتال SeLoger.

در آلمان که در آن فعالیت های اقتصادی است که بیشتر گسترش در سراسر کشور تقاضا برای خانه ها در مناطق روستایی افزایش یافته است به طور پیوسته از مستندات آغاز شد و در اواسط ماه مارس با توجه به آنلاین املاک و مستغلات پورتال ImmoScout24.

"آشکارا تاج همه گیر موجب تجدید میل به حومه گفت:" توماس Schroeter مدیر عامل ImmoScout24.

"همه گیر و ما را وادار به پرسیدن سوالات مختلف در مورد آنچه ما می خواهیم از زندگی" گفت: کیت Gambey.

محققان اگر چه در حال شک و تردید از گسترده تر مهاجرت از شهرستانها حتی اگر کار از خانه روند فراتر از بحران است.

Realtors می گویند که در حالی که تقاضا برای مناطق روستایی و حومه خواص در حال رشد است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را تبدیل به یک جنبش توده ای. نمونه هایی از بحران های گذشته—از آنفولانزای اسپانیایی از سال 1918 به جنگ در اروپا و 9/11 در شهر نیویورک نشان می دهد که در شهری تبعیدیان تمایل به بازگشت, محققان می گویند.

در حالی که در مناطق حومه شهرها ممکن است رشد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر مردم بعید است که به سرمایه گذاری بسیار بیشتر برای بلند گفت: ورنر Bätzing یک استاد بازنشسته فرهنگی جغرافیا در دانشگاه ارلانگن-نورنبرگ در آلمان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی که می شناسید از نقل مکان از یک شهر بزرگ به دلیل همه گیر? آیا شما انتظار می رود به بازگشت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

"کسانی که کوتاه مدت هستند ایده هایی که در حومه شهر به نظر می رسد یک جای امن و شهرستان می شود مرکز تمام ابهامات گفت:" آقای Bätzing. "اما به عنوان به زودی به عنوان بحران رسیده است, این شهر مرکز می شود دوباره."

یوسی جو لوی مدیر اجرایی استفاده می شود اتومبیل-خرید پلت فرم Gettacar فکر می کند این زمان متفاوت است. نه تنها راه اندازی بنیانگذار اخیرا قراضه این شرکت برنامه ای برای انتقال مقر خود از یک حومه شهر فیلادلفیا به مرکز شهرستان در سال آینده 27 ساله نیز به دنبال تعویض خود را برای یک آپارتمان در شهرستان محل در حومه شهر.

"برنامه ریزی شده بود به حرکت به شهرستان برای جذب بیشتر استعداد" گفت: آقای لوی. "در حال حاضر من احساس می کنم آن را در واقع باز ما استعداد استخر نمی توان در این شهر است." برای او هزینه-تجزیه و تحلیل سود از زندگی در این شهر تبدیل شده به نفع حومه به عنوان "ترین شهرستان پردازش رفته است."

در نیویورک این سوال که آیا به ترک در حال رشد است باعث اضطراب در میان بسیاری از شهرنشینان. Rebekah Rosler 40 سال doula و باروری, مشاور, راه اندازی Facebook گروهی به نام "به ناشناخته" در اواخر ماه آوریل برای افرادی که مثل او باید تصمیم به ترک شهر و یا در حال فکر کردن در مورد انجام این کار. آن را به حال بیش از 5,300 اعضای عرض چند هفته.

"این سخت ترین تصمیم روم شهر شما را دوست دارم" گفت: Stefunny قیمت 48 شده است که با توجه به تصمیم برای هفته ها. "آن را مانند شکستن تا با دوست پسر شما را دوست دارم اما شما می دانید که برای شما خوب است."

او درامر Thommy قیمت 63 نظر گرفته شده است در معرض خطر بالا از coronavirus, او گفت:. هر دو نیز دچار کاهش درآمد به دلیل بحران ساخته شده است که آنها را به یک نگاه سخت در هزینه زندگی در این شهر است. آنها با توجه به در حال حرکت به زادگاه او در تگزاس حداقل تا زمانی که این بیماری همه گیر است.

به عنوان نیویورکی شکار برای مکان های خارج از شهر قیمت خانه در برخی آرزو حومه در حال افزایش است.

پس از پیدا کردن آنها در انتظار یک کودک تازه داماد زن و شوهر الیوت و کارلی Bickoff sped تا طرح خود را به حرکت از شهر نیویورک در حالی که این ویروس خونتان وجود دارد به حومه شهر ساخته شده و پنج ارائه می دهد برای خانه ها در Bergen County, N. J. خانم Bickoff شده است ماندن با پدر و مادر او در کانکتیکات از مستند آغاز شد. او قصد دارد برای بازگشت تنها به بسته همه چیز خود را.

نه هر کس است که به دنبال به حرکت به طور دائم. همه گیر نیز موجب علاقه در خوابگاه های ثانویه است. در بالاترین تقاضا مناطق روستایی در یک درایو کوتاه از شهرستانها بزرگ مانند ساحل اقیانوس اطلس در فرانسه کم جمعیت ایالت براندنبورگ که در اطراف برلین و یا کانکتیکات ، realtors می گویند.

کارون بزرگ-Dewyse راه اندازی اتاق کودک در خانواده در خانه او و همسرش قصد دارید به صرف زمان بیشتر در آینده است.

عکس: Alexandre Grand-Dewyse

Alexandre Grand-Dewyse لذت بردم از تماشای پرنده در طول پرش در حالی که از راه دور کار از پدرش تعطیلات خانه در هملت از Errancourt شمال فرانسه.

عکس: کارون بزرگ-Dewyse

Alexandre و کارون بزرگ-Dewyse چپ خود را از حومه فرانسه قصیده کوتاه با قلب سنگین در ژوئن 14 بعد از شروع کار نیاز به او را به رفتن به دفتر به مدت چهار روز در هر هفته است. این زن و شوهر که در انتظار اولین فرزند خود را صرف سه ماه گذشته در خانواده خود 17th-century سنگ کلبه در یک هملت از 10 خانه یک دو ساعت رانندگی در شمال شرقی پاریس.

آنها تا به حال به راه اندازی یک اتصال به اینترنت, خرید ماشین لباسشویی و تحمل روز های سرد زمستان بدون حرارت مرکزی, اما آقای Grand-Dewyse گفت: او عاشق تماشای پرنده در طول ناهار خود را و باغبانی در پایان یک روز کاری برای یک مصرف کننده بزرگ-شرکت کالا.

آغاز سال آینده او خواهد بود و مجاز به کار دو روز در هفته از خانه تا برنامه زن و شوهر به تقسیم خود را هفته بین پاریس و حومه قبل از اینکه بدانند دراز مدت حرکت می کند.

این Gambeys در ضمن می خواهید به اجاره یک خانه جدید برای یک سال برای به دست آوردن احساس برای دراز مدت کشور زندگی می کنند ببینید که چگونه از راه دور کار تکامل می یابد و تعیین اگر آنها می توانند پیدا کردن مدرسه مناسب برای خود را سه دختر.

کیت Gambey با سه دختر جوان.

خانم Gambey گفت: او در حال حاضر دیده می شود برخی از علائم هشدار دهنده. در اخیر پست کوتاه-مستند تعطیلات در یک روستا در ساحل اقیانوس اطلس در هفته گذشته, او گفت که او شگفت زده شد توسط چه مدت زمان برای یک برق برای رفع قطع برق و چگونه سرعت اتصال به اینترنت بود.

"اشکالاتی وجود دارد به زندگی کشور" گفت: خانم Gambey. "ما ممکن است مجبور به مصالحه و برای زندگی در حومه شهر بعد از همه."

ارسال به اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن