اتحادیه اروپا حرکت برای کوچک کردن, چینی, ایالات متحده نفوذ در اقتصاد آن

یک کنسرسیوم به رهبری چین راه و پل شرکت برنده مناقصه برای فاز اول Peljesac پل در نزدیکی Komarna کرواسی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 خرداد 1399

یک کنسرسیوم به رهبری چین راه و پل شرکت برنده مناقصه برای فاز اول Peljesac پل در نزدیکی Komarna کرواسی و راههای دسترسی به آن را در سال 2018 است.

عکس: Grgo Jelavic/زوما پرس

بروکسل—اتحادیه اروپا قصد دارد برای تشدید آن دفاع در برابر یارانه شرکت های خارجی و مارک و یک افزایش شدید در بلوک تلاش خود را برای دفاع از "استقلال استراتژیک" از چین و ایالات متحده در حالی که دفاع از خود را در منافع اقتصادی.

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی و آنتی تراست مجری روز چهارشنبه مشخص شده گزینه برای جبران آنچه که از آن به عنوان بازار تحریفات ناشی از دولت یارانه و شرکت های خارجی. این طرح با هدف جلوگیری از شرکت های خارجی که دریافت کرده اند قابل توجه کمک های مالی و وام اعتبار مالیاتی یا دیگر اشکال کمک های دولت را از دستیابی به شرکت های اروپایی و یا رقابت با آنها را برای برخی از قراردادها در داخل اتحادیه اروپا.

بسیاری از ناظران دیدن عمل به عنوان هدف دولت متعلق به شرکت های چینی است, اما آن را نیز می تواند تحت تاثیر قرار دهد ایالات متحده رقبا از شرکت های اروپایی.

پیشنهاد محدودیت قرار داده شد رو به جلو پس از چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه و آلمان و ایتالیا خود را تنگ تر خارجی-سرمایه گذاری موشکافی در تلاش برای محافظت از شرکت های وضعیتی وخیم از coronavirus ناشی از بحران اقتصادی از مدال دیگر توسط چینی ها و سرمایه گذاران ایالات متحده. پیشنهادات نیز متناسب با تغییر نگرش ها در اتحادیه اروپا در سال گذشته نسبت به چین که بلوک دارای برچسب اقتصادی و سیاسی رقیب است.

"ما نیاز به ابزار مناسب برای اطمینان حاصل شود که خارجی یارانه نمی تحریف بازار ما گفت:" کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور Margrethe بازرگانی در شارژ رقابت دیجیتال و سیاست. "این دلیل است که اروپا از کمک های دولت اما از آنجا که ما باید شفافیت و کنترل [یارانه]," خانم بازرگانی گفت. "وقتی که می آید به خارجی یارانه ما هیچ کنترل است."

Coronavirus همه گیر در معرض بلوک تکیه بر واردات چین در بخش پزشکی با کشورهای تقلا برای ماسک و دستگاه های پزشکی و حتی با در نظر گرفتن گام بی سابقه ای به طور موقت ممنوعیت صادرات به دیگر کشورهای اروپایی به نگه داشتن خود را در بیمارستان ها عرضه شده است. این درخواست تجدید نظر از سیاست های سرمایه گذاری در اروپا است. "سطح زمین بازی در بازار است در قلب این ابتکار و کمک خواهد کرد که شرکت های ما عمل و رقابت در سطح جهانی و در نتیجه ترویج اتحادیه اروپا را باز استراتژیک استقلال گفت:" تیری برتون اتحادیه اروپا کمیسر بازار داخلی.

این کمیسیون در روز دوشنبه گام بی سابقه ای از سیلی تنبیهی تعرفه های چینی صادرکنندگان در خارج از سرزمین اصلی چین است. در مصر دو شعبه های شیشه ای-تولید فیبر چین Jushi Co. Ltd. ژجیانگ و Hengshi فایبر گلاس شرکت. Ltd. پیدا شد به دریافت یارانه دولتی برای تضعیف رقبای اروپایی.

مقامات اتحادیه اروپا اصرار دارند که ابزارهای جدید هدف نیست یک کشور و یا یک نوع از یارانه. چین یارانه ها به خود آن شرکت ها خواهد بود طلبه در همان راه به عنوان کمک های مالی مانند وام تضمین می کند که شرکت های آمریکایی از مزایای این بلوک مقامات گفت.

تحت طرح جدید کمیسیون envisages همکاری با اتحادیه اروپا ملی رقابت مقامات به مورد مداقه قرار دادن هر گونه شرکت های خارجی به طور بالقوه با تکیه بر کمک های دولتی برای تضعیف رقبای اروپایی خود. اگر بازار تحریف ها یافت می شود شرکت می تواند دستور به بازپرداخت یارانه, فروش دارایی و یا باز کردن دسترسی به یک مجوز تکنولوژی به اروپا رقبا. هر دو مقامات ملی و کمیسیون خواهد قدرت را به درخواست اسناد و خوب noncompliant شرکت.

فوق العاده بررسی می شود و به سمت کارگردانی نقش یارانه ها در خرید, در بالای موجود ادغام قوانین و سرمایه گذاری خارجی غربالگری. این به طور بالقوه می تواند پیچیده شرکت قصد دارد به خرید دارایی های اروپایی به این امر اضافه کردن یک لایه اضافی از اطلاع رسانی مورد نیاز برای خریداری.

طرح جدید دولت است که هر شرکت است که در سه سال قبل کسب دریافت هر نوع کمک به دولت در خارج از اتحادیه اروپا را به اطلاع که به کمیسیون اروپا که پس از آن تصمیم بگیرد که آیا می تواند معامله را ادامه دهید و اگر هر یک از شرایط مانند تعطیل دارایی باید تحمیل شود. اطلاع رسانی مورد نیاز را اعمال می شود برای معاملات بیش از €100 میلیون (112 میلیون دلار) و کمیسیون برگ باز این امکان را برای آن می توان همچنین برای خریداری سهام کمتر از یک آشکار تصاحب.

"این است که بسیار بحث برانگیز" گفت: Jay Modrall یک شریک تخصصی در رقابت با نورتون رز فولبرایت LLP. "این واضح نیست که چگونه این کار را در بالا از ادغام و سرمایه گذاری مستقیم خارجی, قوانین," او گفت: با اشاره به سرمایه گذاری مستقیم خارجی.

یک سوم مساحت موشکافی خواهد درخواست خرید های عمومی که در آن کمیسیون به دنبال "پر نظارتی شکاف" در حال حاضر اجازه می دهد خارجی دولت حمایت از شرکت های برنده مناقصه عمومی با قیمتهای کمتر از رقبای اروپایی. موشکافی خواهد پوشش ملی و اتحادیه اروپا تامین مالی پروژه ها.

یکی اتحادیه اروپا گفت: یک شوکی بود اعطای در سال 2018 به دولتی چین راه و پل Corp. اتحادیه اروپا تامین مالی قرارداد ساخت 500 میلیون دلار پل در کرواسی. از دست دادن اتحادیه اروپا در مناقصه به چالش جایزه در دادگاه خود را از دست داد.

"ما در حال تلاش برای جلوگیری از این اتفاق دوباره" این مقام گفت. در زیر پیشنهاد تنظیم کننده های ملی خواهد قدرت را به بان کی مون به شدت یارانه شرکت هایی که فروختن خود اتحادیه اروپا رقبا از حال و آینده مناقصه برای یک دوره خاص.

این طرح هنوز موضوع به تصویب دولت های ملی اما چند پایتخت از جمله پاریس, برلین, ورشو و رم در هفته های اخیر باید حاوی ایده های مشابه نشان می دهد که توافق در مورد قوانین جدید ممکن است به زودی با کمیسیون برنامه ریزی برای قرار دادن به جلو قانون در سال آینده.

برخی از کشورها با استقبال از پیشنهادات اما نام آنها را به رفتن و حتی بیشتر. مونا Keijzer, هلندی, امور خارجه, وزیر امور اقتصادی, گفت که او می بیند اتاق را برای بهبود "به عنوان مثال از طریق گسترده تر و سختگیرانه تر نظارت بر شرکت های که یک غیر قابل تنظیم موقعیت غالب خود در بازار به خانه خود."

آقای Modrall اشاره کرد که در سال 2017 این کمیسیون در یک زمان بسیار محتاط رویکرد در پیشنهاد یک سرمایه گذاری مستقیم خارجی غربالگری چارچوب که دیدم تنها یک نقش هماهنگی برای کمیسیون زمانی که دولت مورد مداقه قرار تملک دارایی های استراتژیک توسط چینی ها و دیگر سازمان های خارجی است. "این به نظر می رسد به توان یک دوم گاز در اپل در مورد سرمایه گذاری مستقیم خارجی غربالگری" آقای Modrall گفت. "این انعکاسی از چگونه فضای سیاسی تغییر کرده است از."

نوشتن به والنتینا پاپ در valentina.pop@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب