Mnuchin اعلام کرد شرکت های بزرگ جهانی-مالیات مذاکرات در بن بست

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ساخته شده نظرات در نامه ای به همتایان خود در انگلستان و فرانسه و ایتال

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ساخته شده نظرات در نامه ای به همتایان خود در انگلستان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا.

عکس: کوین Dietsch/مطبوعات استخر

واشنگتن—وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin اعلام بن بست در مذاکرات بین المللی در چه کشورهای مالیاتی شرکت های چند ملیتی افزایش شانس افزایش تجارت و تعرفه اختلاف در میان رکود اقتصادی جهانی.

آقای Mnuchin حرکت ساخته شده در حال حاضر شکننده مذاکرات حتی کمتر احتمال دارد برای رسیدن به یک نتیجه جامد یک شکست بود که سال در ساخت. بدون یک توافق کشورهای اروپایی هستند بیشتر احتمال دارد به فشار پیش رو با هدف مالیات بر دیجیتال شرکت ها از جمله ایالات متحده tech غول مانند Facebook, Inc. و الفبای Inc. اگر اتفاق می افتد که آمریکا تهدید کرده است که به اعمال تلافی جویانه تعرفه ها.

آقای Mnuchin ساخته شده نظرات در نامه ای به همتایان خود در انگلستان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا با توجه به یک فرد آشنا با این نامه است. ایالات متحده پیشنهاد توقف مذاکرات در حالی که کشورهای تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس و بهبود اقتصادی وزارت خزانه داری گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه.

یک نماینده از وزارت مالیه تایید دریافت نامه و گفت: چهار کشور آماده می شدند یک پاسخ مشترک.

"چه شده است و دم بیش از چند ماه گذشته در حال حاضر به آینده را واضح تر گفت:" تمرکز دانیل بون معاون رئیس جمهور از پروژه های جهانی در مالیات بر پایه یک محافظه کار-تکیه اتاق فکر در واشنگتن است. "در این مرحله من فکر نمی کنم وجود دارد مقدار مسیر" برای یک توافق بین المللی تحت رویکرد فعلی.

بیش از 100 کشور تلاش کرده اند برای سال تغییر شکل قوانین مالیات بر سود شرکت های چند ملیتی کار از طریق پاریس مستقر در سازمان توسعه و همکاری اقتصادی یک باشگاه از 37 اقتصادهای پیشرفته. اما از آن شده است یک روند متناسب و شروع می شود با کشورهای مبارزه با بیش از حق مالیات همان قابلمه بزرگ از پول سود حاصل از صنعت فن آوری یکی از قوی ترین و سریع ترین رشد بخش از اقتصاد است.

کشورهای اروپایی می گویند بزرگ ایالات متحده آمریکا شرکت فنی سود از شهروندان خود است اما پرداخت بیش از حد از درآمد خود را مالیات در جای دیگر. چرا که قوانین فعلی پایه مالیات بر که در آن یک ارزش شرکت تولید شده است که در آن مشتریان خود هستند. در عصر دیجیتال شرکت می تواند به راحتی حرکت مالکیت معنوی از جمله اختراعات به تمرکز شرکت های بزرگ خود را مالیات در پایین-حوزه مالیاتی.

مذاکره کنندگان امیدوار به رسیدن به یک توافق در این سال جدید قوانین جهانی که به کشورهای مصرف کننده بزرگ پایگاه های بیشتر توانایی های مالیاتی شرکت های فن آوری و دیگر مصرف کننده-مواجهه با شرکت های که با استفاده از فن آوری دیجیتال. چنین توافقی می تواند منجر به خروج جداگانه دیجیتال مالیات از جمله کسانی که اعمال شده توسط فرانسه و انگلستان

اما مذاکره کنندگان باید به حال مشکل توافق بر جزئیات و وظیفه خود را ساخته شده است مشکل تر است با رکود اقتصادی است که کاهش کشورهای اروپایی' مجموعه های مالیاتی در حالی که شرکت های فن آوری همچنان به رونق. مقامات ایالات متحده اصرار داشت این مذاکرات فراتر از ایالات متحده تحت سلطه tech بخش برای در بر گرفتن تمام شرکت هایی که با تکیه بر فن آوری دیجیتال. که می تواند شامل خودرو سازان و خرده فروشان.

"ما یک وضعیت که در آن بسیاری از کشورها تصمیم گرفته اند این ساده ترین راه برای افزایش درآمد به مالیات بر کسی دیگری شرکت و در آنها اتفاق می افتد به ما" رابرت Lighthizer, U. s. trade representative, گفت: روز چهارشنبه در یک کمیته مجلس شنوایی.

آقای Lighthizer و آمریکا را تهدید به مقابله به مثل با تعرفه اگر کشورهای دیگر مطبوعاتی پیش با یک جانبه مالیات بر خدمات دیجیتالی. آقای Lighthizer دفتر در حال حاضر راه اندازی بررسی فرایند است که اجازه می دهد آنها را به اعمال تعرفه ها در تلافی شیوه های تجاری غیر منصفانه تحت قانون ایالات متحده.

در بیانیه وزارت خزانه داری انگلستان گفت: آن را در ادامه کار به سمت یک راه حل جهانی.

دولت رویکرد به این موضوع کشیده شده حمایت هر دو حزب در کنگره از جمله سناتور. Ron Wyden (D. سنگ.) و تشکر. ریچارد نیل (D. جرم است.).

"قطعا برای آمریکا این است که یک موضوع را به سادگی از انصاف اما از کشورهای دیگر تضعیف ما پایه های مالیاتی گفت: Rep., Kevin بردی (R., Texas) بالا جمهوریخواه در خانه راه و وسیله کمیته.

مذاکره کنندگان تا به حال موفقیت های بیشتر برای پیدا کردن توافق در یک مسیر موازی است که کمتر به طور مستقیم مربوط به دیجیتال-خدمات مالیات است. تحت این رویکرد کشورها خواهد بود تشویق به ایجاد حداقل مالیات بر درآمد شرکت ها, شاید شبیه به آنچه که ایالات متحده را در سال 2017 قانون مالیات. آنها نه به یک اجماع و توافق در این مسیر یا.

نوشتن به ریچارد روبین در richard.rubin@wsj.com و کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن