اتحادیه اروپا هزینه های طرح ارائه می دهد تاسیسات به مشکل جنوبی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی این نتیجه نشست سران در بروکسل در روز سه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 تیر 1399

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی این نتیجه نشست سران در بروکسل در روز سه شنبه.

عکس: جان thys/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سیاستمداران و سرمایه گذاران را تشویق می کردند و توافق میان سران اتحادیه اروپا برای پرتاب جنوبی اعضای €750 میلیارد دلار ($862 میلیارد دلار) تاسیسات برای جبران آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

برای اولین بار اتحادیه اروپا را قرض صدها میلیارد یورو در بازارهای بدهی های به دست دولت ها کمک های مالی با چند رشته متصل است. این بودجه بخشی از €1.8 تریلیون دلار هزینه بسته مستقر در بروکسل در اوایل سه شنبه با هدف اجازه ایتالیا و اسپانیا و دیگران احیای اقتصاد خود را بدون ستون در unsustainably بدهی های بزرگ است.

این که آیا آن را ثابت می کند کافی می تواند ماه ها یا سال برای تبدیل شدن به روشن است. اتحادیه اروپا در اوایل سال جاری توافق کردند که به بیش از €500 میلیارد دلار در سال کمک در حالی که آمریکا و دولت های دیگر در حال برنامه ریزی برای گسترش زیادی برنامه بودجه.

نخست وزیر هلند به شست به دیگر رهبران اروپایی در اوایل روز سه شنبه.

عکس: استفانی Lecocq/آسوشیتد پرس

این EUs کمک های بی سابقه ای در نظر گرفته شده است حیاتی است زیرا کشورهایی که دچار بیشترین آسیب را از اخیر مستندات کسانی بود که در میان سخت ترین ضربه از بحران مالی از یک دهه پیش. وارد شدند و همه گیر با بالاترین سطح از بدهی های دولت, محدود کردن توانایی خود را برای حمایت از اقتصاد خود را.

در اوایل بیماری همه گیر سرمایه گذاران در پاسخ به ترس از اختلاف بین اروپا و شمال و جنوب آن با درخواست برای پرداخت سود بالاتر به قرض دادن به دولت در جنوب اروپا اضافه کردن به خود را در حال حاضر بزرگتر همه گیر بار.

از €750 میلیارد بازیابی صندوق ایجاد شده توسط رهبران اتحادیه اروپا بخشی از یک سه جانبه روش برای مقابله با این مشکل است. دیگر مراحل خرید های بزرگ از جنوب اروپا اوراق قرضه دولتی تحت یک برنامه جدید راه اندازی شده توسط بانک مرکزی اروپا و یک بحران جدید برنامه بودجه ارائه شده توسط ' کفرگویی و ساز.

این توافق روز شنبه سیگنال تعهد توسط رهبران اروپایی برای به اشتراک گذاشتن هزینه های تعمیر اقتصاد اروپا است. سیاسی آن ارائه می دهد یک قدرتمند مقابل به خشم در سخت ضربه جنوب کشور در اوایل بحران, وقتی مردم گفت: اتحادیه اروپا نشسته بود در حاشیه و همسایه دولت نیست کمک می کند.

جدید حمایت از اتحادیه اروپا کمک خواهد کرد که کاهش هزینه های استقراض برای جنوب دولت های اروپایی و به آنها راه گریز بیشتر برای تقویت و بازیابی از اگر آنها به حال شده است از چپ به دستگاه های خود را.

"تمایل اتحادیه اروپا به توافق برسند به استخر منابع مالی برای اولین بار اضافی را فراهم می کند اطمینان به سرمایه گذاران در منطقه یورو اوراق قرضه دولتی است که سیاست گذاران را ایستاده پشت کل اتحادیه ارز به منظور به حداقل رساندن خطر تکه تکه شدن" گفت: اندرو Kennigham ارشد اروپایی اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

اما به اندازه بودجه ای که به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس خواهد بود به جنوب دولت های اروپایی نمی خواهد به اندازه کافی به طور کامل جبران برای این واقعیت است که آنها به دنبال در تعمیر اسکناس با منابع کمتری در اختیار خود را برای دیدار با آنها.

اختلاف در منابع بزرگ است. صندوق بین المللی پول تخمین می زند که دولت آمریکا متعهد شده است بیش از 12 درصد تولید اقتصادی سالانه خروجی به کاهش مالیات و هزینه را افزایش می دهد. که قبل از بسته محرک اقتصادی در حال مذاکره در واشنگتن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با هدف قرار دادن در حدود $1 تریلیون.

تنها کشور اروپایی به جمع اوری هر چیزی شبیه به این نوع از قدرت شلیک آلمان ارتکاب حدود 9.4 درصد از تولید ناخالص داخلی.

در مقابل این اقدامات اعلام شده توسط ایتالیا معادل 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی خود و کسانی که اعلام اسپانیا معادل 3.4 درصد از تولید ناخالص داخلی.

دولت اسپانیا دیدار وزرای در مادرید در روز سه شنبه پس از توافق اتحادیه اروپا برای ایجاد یک €750 میلیارد بازیابی صندوق.

عکس: Europa Press/E. Parra. استخر/زوما پرس

این دو کشور دچار اقتصادی انقباضات هستند که بسیار بزرگتر از آلمان. اتحادیه اروپا تخمین می زند که اقتصاد آلمان در سه ماه منتهی به ژوئن بود 9.7 درصد کمتر از در سه ماهه اول, در حالی که ایتالیا شد 15.8 درصد کوچکتر و اسپانیا بود 16.9% کوچکتر است.

کشورهای جنوب نیز در صورت بیشتر headwinds در مانده از این سال از هر دو بزرگ گردشگری و صنایع که به احتمال زیاد به عمل در سطح زیر خود از ظرفیت های طبیعی به عنوان عدم تمایل و ممنوعیت سفر نگه دارید بازدید کنندگان دور.

"مالی پاسخ برای ثبات در بسیاری از کشورها باقی مانده است کافی نیست و ما نمی فکر می کنم بازیابی صندوق قابل توجهی خواهد شد و این تغییر در کوتاه مدت" اقتصاددانان در بانک مرکزی آمریکا نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

وجوه مطرح شده توسط بازیابی صندوق از طریق استقراض در بازار اوراق قرضه ارائه خواهد شد تا دولت به صورت کمک های بلاعوض و یا وام. پرداخت خواهد شد تنها در سال آینده شروع و تا حد زیادی اجرا از طریق 2023—زمانی که وام باید اختصاص داده شود و کمک های مالی پرداخت و میزان به حدود 1.75% از بلوک اقتصادی خروجی در هر یک از این سال است.

طراحی صندوق بدان معنی است که کمک های مالی و وام های در دسترس به کشورهای جنوب اروپا خواهد بود بسیار بزرگتر سهم اقتصادی خود را در خروجی. در حالی که آن را نمی ممکن است آن را ممکن است برای جنوب دولت های اروپایی به ارائه محرک در مقیاس ارائه شده توسط ایالات متحده و آلمان باید آن را اجازه می دهد آنها را به انجام خیلی بیشتر از خواهد در غیر این صورت ممکن است شده اند و بیش از یک مدت زمان طولانی تر.

"این اتحادیه اروپا بودجه محرک است که به ویژه مهم است به عنوان آن را تبدیل به آشکار است که ما نیاز به محرک را برای چند سال به سطح تولید ناخالص داخلی را به جایی که آنها شده اند بدون این بحران گفت:" اریک Neilsen اقتصاددان ارشد در بانک UniCredit.

در اروپا چشم انداز به دنبال بهتر از آنها پس از شروع این بیماری همه گیر هنگامی که آن را به نظر می رسد ممکن است هر دو در میان بدترین ضربه نقاط جهان از لحاظ مرگ و میر و حداقل قادر به ارائه قوی سیاست های اقتصادی پاسخ.

در عوض اروپا شده است در میان موفق تر نقاط جهان در بازگشایی اقتصاد در حالی که حاوی ویروس و بسیج است طیف وسیعی از سیاست های است که کمک به نگه داشتن نرخ بیکاری پایین. پس از یک شروع کند, بانک مرکزی اروپا با ارائه بسیاری از محرک و روز سه شنبه توافق نامه می افزاید: به شتاب.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن