اتحادیه اروپا در زمان گام بزرگ با کروناویروس-بهبود پیشنهاد---در حال حاضر می آید بخشی از سخت

نه هر کشور به سرعت تایید کمیسیون اروپا کروناویروس جدید-طرح امداد. رانندگی مدرسه صاحبان اعتراض در رم د

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 خرداد 1399

نه هر کشور به سرعت تایید کمیسیون اروپا کروناویروس جدید-طرح امداد. رانندگی مدرسه صاحبان اعتراض در رم در مه 27, خواستار بازگشایی کسب و کار خود را.

عکس: آنجلو carconi/شاتر

بروکسل—برنامه های اعلام شده توسط مقامات رسمی اتحادیه اروپا روز شنبه به آدرس بلوک coronavirus باعث بحران اقتصادی را شگفت زده کرده اند دیرین اتحادیه اروپا ناظران خود را با سرعت و gutsiness. اگر عضو پردازنده این برنامه می ایستد به نمودار یک مسیر جدید برای وبلاگ.

مرکزی به بسته پیشنهادی برای کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا به قرض گرفتن صدها میلیارد یورو از بدهی های بازار یک حرکت است که مجموعه قابل توجهی سوابق و شکستن دیرینه تابوهای. در حالی که این کمیسیون در گذشته اوراق قرضه صادر شده برای ده ها میلیارد یورو این طرح جدید است که منظور از قدر بزرگتر است.

این کمیسیون پیشنهاد هفت سال صرف طرح در مجموع تقریبا €2 تریلیون دلار ($2.22 تریلیون دلار) از جمله €750 میلیارد دلار کمک مالی به کشورهای اروپایی سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر را دوقلو مراقبت های بهداشتی و شوک های اقتصادی. کمک بخش خواستار €500 میلیارد دلار در کمک های مالی و €250 میلیارد دلار وام به تلاش کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا.

اگر کمیسیون دریافت کند عمیق تر به کسب و کار و اخذ وام و همچنین به طور بالقوه برای جمع آوری کمک مالی برای حمایت از آن تغییر خواهد فشار اتحادیه اروپا, زیادی گشاد گشاد راه رفتن و نزدیک به یک ساختار فدرال به جای شل تر سیاسی و معاملاتی داد در درجه اول آن را در حال حاضر.

پیاده پوشیدن ماسک صورت تصویب بسته رستوران در رم در مارس 19.

عکس: آلیسیا Pierdomenico/مهر نیوز

عبور این خط از چهره های اپوزیسیون از هر دو دولت که ترس در قلاب برای دیگر کشورها بدهی و از شهروندان در سراسر اتحادیه اروپا که نمی خواهید برای دیدن یک ایالات متحده از اروپا است. خشم بیش از اتحادیه اروپا به طور فزاینده ای federalist روند یک نیروی محرکه بریتانیا خروج از بلوک در اوایل این سال و الهام بخش و ضد اتحادیه اروپا جنبش در فرانسه و ایتالیا و اسکاندیناوی و برخی جدیدتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در شرق.

اما به عنوان یک پاسخ به بحران بی سابقه ای, اروپایی, coalescence در اطراف یک بار غیر قابل تصور و طرح های پیشنهادی موفق به کسب حمایت از بازارهای مالی و ناظران سیاسی.

"من فکر می کنم عضو این درک است که یک لحظه از خطر بزرگ گفت:" آنتونی گاردنر سابق سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا. چند سال پیش در طول بحران مالی که متوقف شده بسیاری از کشورهای جنوب ایده ارائه کمک های مالی بیشتر از وام شده اند که "تقریبا غیر قابل تصور" او گفت:.

نه هر کشور به سرعت تایید کمیسیون طرح است. در حالی که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان—که قابل ملاحظه بود ساکت در مورد کمک به کشورهای جنوب اروپا در طول بحران مالی—شده است یک نیروی محرکه طرح جدید رهبران دیگر غنی شمالی اعضای اتحادیه اروپا شده اند کمتر مشتاق است.

"لازم است که مناسب بحث وقتی پول زیادی نیاز به نقل مکان کرد" اتریش نخست وزیر Sebastian Kurz گفت: یک پادکست گابور Steingart در روز چهارشنبه. اتریش دانمارک ، هلند و سوئد به تازگی پیشنهاد کمتر سخاوتمندانه طرح خود را دارند. آن را ندارد به دست آورد پشتیبانی می کند.

به عنوان coronavirus مرگ و میر بالای 100000 نفر در ایالات متحده, برزیل, می رسد خود را تیره و تار نقطه عطف; آمازون برنامه ای برای تبدیل 125,000 موقت شغل تمام وقت; خانه قانونگذاران بازیگران پروکسی رای دادن برای اولین بار. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Bryan R. Smith/AFP

چند ناظران پیش بینی "صرفه چهار" منحرف پیشنهاد کمیسیون به عنوان مخالفت اقلیتی از اعضای اتحادیه اروپا کشته شدن طرح های بلند پروازانه در گذشته است. اتحادیه اروپا جانبازان فراموش انتظار ماه از haggling که عملکرد تغییرات به شرایط پیشنهادی چهارشنبه.

"به صرفه چهار فقط انجام شغل خود گفت:" پیر کارلو Padoan عضو ایتالیایی پارلمان و وزیر دارایی سابق ایتالیا که گفت او آرامش که خانم مرکل ایستاده است پشت سر هر دو مقدار و روش های سرمایه گذاری پیشنهادی در کمیسیون برنامه ریزی.

چاشنی ناظران اتحادیه اروپا نیز چندان نگران است که زمان حل و فصل محو خواهد شد به عنوان شور و شوق برای مهاجرت اصلاحات را پس از اولیه مهاجر بحران 2015 در گذشت.

"من فکر می کنم ذهن را متمرکز باقی می ماند" گفت: ماریا Demertzis معاون مدیر بروکسل فکر می کنم تانک Bruegel. "خطر بزرگ یک دوم shutdown."

پول دعوا بازی خواهد کرد در چارچوب اتحادیه اروپا بودجه مذاکرات که اتفاق می افتد هر هفت سال بودند و در حال حاضر در راه هنگامی که coronavirus زده. بودجه باید در محل توسط Jan. 1 تا پاییز تمام 27 عضو باید آن را تایید کند همراه با پارلمان اروپا. برای این اتفاق در زمان سیاستمداران ملی نیاز به تمرکز بر روی پان-اتحادیه اروپا نگرانی نه فقط اولویت رای دهندگان که نگه داشتن آنها را در دفتر.

در واقع بزرگترین تهدید برای بلوک جاه طلبی می تواند به بدتر شدن وضعیت دهید که کشورهای عضو اتحادیه اروپا به نوبه خود به سمت داخل دوباره. زمانی که این بیماری همه گیر زده اروپا در ماه مارس اعضای اتحادیه اروپا بسته مرزهای خود را احتکار پزشکی دنده مسدود و حمل و نقل کالا حیاتی برای زندگی روزمره. تنها در حال حاضر مرز بازگشایی و یک درجه از تعارف بازگشت.

"ما در حال راه رفتن در یک خط خوب" بین وحدت و ناسیونالیسم گفت: آقای Padoan.

او اشاره کرد که بانک مرکزی اروپا حمایت کرده منطقه یورو با تهاجمی آسان پول سیاست و کمیسیون تا لغو محدودیت های دولت کمک محدودیت است که باید اجازه دولت به طور موقت سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را. چه مدت آن اقدامات می تواند در ممانعت از سقوط اقتصادی ناشناخته است.

"شاید ما به اندازه کافی قدرت شلیک را نگه دارید" تا زمانی که اتحادیه اروپا طرح در ضربات آقای Padoan گفت.

نوشتن به دانیل مایکل در daniel.michaels@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب