اتحادیه اروپا دادگاه عالی محدود شخصی-انتقال داده ها به ایالات متحده

گوگل در برلین. حاکم می تواند نیروی tech غول به تصمیم گیری بین تغییر به سمت اروپا مراکز داده و یا قطع

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 تیر 1399

گوگل در برلین. حاکم می تواند نیروی tech غول به تصمیم گیری بین تغییر به سمت اروپا مراکز داده و یا قطع تجارت با منطقه است.

عکس: Krisztian Bocsi/مهر نیوز

هزاران نفر از شرکت ها خواهد شد در صورت محدودیت در ذخیره سازی اطلاعات در مورد اتحادیه اروپا ساکنان ایالات متحده در سرور بعد از بلوک دادگاه عالی است که چنین نقل و انتقالات در معرض اروپا به دولت آمریکا نظارت بدون "عملی حقوق" به چالش آن است.

تعجب حاکم پنج شنبه از دادگاه عدالت اروپا که نماز به طور گسترده ای استفاده می شود اتحادیه اروپا-ایالات متحده-انتقال توافق یک پیروزی برای حفظ حریم خصوصی فعالان که بلند گفت که ایالات متحده نظارت شیوه باید آن را فاقد شرایط لازم برای ذخیره اروپایی داده است.

این تصمیم را ایجاد قانونی سردرد و بالقوه مختل عملیات برای هزاران نفر از شرکت های چند ملیتی است که انجام کسب و کار در ایالات متحده و اروپا است. بسته به اینکه چگونه آن را اعمال می شود بلکه می تواند نیروی برخی از آنها—از جمله تکنولوژی غول مانند Facebook, Inc., الفبای Inc. و Apple Inc.—برای تصمیم گیری بین هزینه تغییر سمت مراکز داده به اروپا یا قطع تجارت با منطقه است.

مسدود کردن انتقال اطلاعات به ایالات متحده می تواند upend میلیاردها دلار از تجارت فرامرزی داده های فعالیت های از جمله خدمات ابری, منابع انسانی, بازاریابی و تبلیغات, تکنولوژی, طرفداران می گویند.

نوشتن به سام Schechner در sam.schechner@wsj.com و والنتینا پاپ در valentina.pop@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن