اوزهبیو Leal که سوار مرمت استعماری هاوانا می میرد

اوزهبیو Leal با استفاده از نفوذ خود برای نجات استعماری مرکز هاوانا. عکس: رامون اسپینوزا/آسوشیتد پر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 مرداد 1399

اوزهبیو Leal با استفاده از نفوذ خود برای نجات استعماری مرکز هاوانا.

عکس: رامون اسپینوزا/آسوشیتد پرس

اوزهبیو Leal یک کاریزماتیک خود آموخته مورخ اعتبار با صرفه جویی استعماری قلب کوبا را فاسد سرمایه از هاوانا پس از چند دهه غفلت جمعه درگذشت.

آقای Leal شده بود با بیماری سرطان مبارزه برای بسیاری از سال است. او 77 سال است.

آقای Leal که تا به حال یک رابطه نزدیک با مدت زمان طولانی دیکتاتور کوبا, فیدل کاسترو, صعود به بالاترین رتبه از دولت کوبا و خدمت به عنوان عضو کمیته مرکزی این کشور حزب کمونیست از سال 1991. او قادر به استفاده از نفوذ خود برای نجات استعماری مرکز شهرستان یک بار شناخته شده به عنوان پاریس کارائیب از سقوط فیزیکی.

خود را ترمیم هاوانا کمک به جذب میلیون ها نفر از بازدید کنندگان به کوبا در دهه 1990 و پس از این کشور نیکوکار که اتحاد جماهیر شوروی فرو ریخت و این جزیره مجبور به اعتراف گردشگران برای زنده ماندن

"او این شهر را Don Quijote, روش سوارکاری به نجات خود می گوید:" امیلیو کوتو یک مستقر در واشنگتن از کوبا فرهنگ می دانستند که آقای Leal برای سال. "مرگ او را ترک کرده است هاوانا یک یتیم."

بدون آقای Leal تلاش های بدتر از این شهر رفته اند بر دارد می گوید: رائول رودریگز یک کوبا متولد میامی مبتنی بر معمار و دوست دیرین. با وجود آقای Leal بهترین تلاش های هاوانا است که هنوز هم یک شهر با شکوه و کثیف خرابه که در آن خانه ها اغلب سقوط پس از یک باران. فقط یک بلوک یا دو پشت تفرجگاهها پر از کافه ها و رستوران ها مورد علاقه گردشگران و مردم در زندگی شلوغ و اتاق های اجاره ای.

"او به من گفت که او دیگر مورد نیاز زندگی را به پایان برساند آنچه که او انجام شده بود می گوید:" آقای رودریگز.

به میزان زیادی راز آقای Leal موفقیت ذخیره کردن در توانایی های خود را برای برنده شدن یک مقدار بی سابقه ای از استقلال از آقای کاسترو به انجام کار خود را.

با استفاده از یک شرکت تحت کنترل مورخ دفتر آقای Leal قادر به راه اندازی کسب و کار در بازسازی منطقه و سود خود را شخم زده بودند به بیشتر, مرمت می گوید: یک دیپلمات سابق آمریکا "به او داده شد یک مقدار غیر معمول از فضا برای تبدیل شهر" دیپلمات سابق می گوید.

مرمت در زمان اضافه شده اهمیت با رئیس جمهور سابق باراک اوباما گرم شدن با کوبا که موجب افزایش گردشگری. اما این موج تا حد زیادی خشک شده پس از رئیس جمهور تهمت برنده انتخابات در سال 2016 و معکوس آقای اوباما در سیاست.

آقای Leal در زمان درد به جای اصلی جمعیت بازسازی مناطق مربوط به مردم از محله ها به عنوان آنجا که ممکن است.

او دوباره در این شهر پنج استعماری میادین و خیابان های اتصال آنها. او همچنین ترمیم کوبا قبل از کاسترو ساختمان کنگره با شکوه عمارت با پژواک از ایالات متحده در ساختمان کاپیتول در واشنگتن است. او دوباره معروف میله مانند ارنست همینگوی را به امد و شد زیاد, La Floridita و همچنین به عنوان عظیم استعماری قلعه ال مارو که در دفاع از بندر هاوانا در استعمار روز و برخی از ساختمان ها پوشش شهر معروف دریای دیوار ال Malecon.

او به خوبی شناخته شده در خیابان های هاوانا جذب به خوبی wishers هر کجا که او رفت. "مردم او را می دانستند و او را استقبال زیادی محبت می گوید:" سابق مکزیک وزیر خارجه Jorge Castaneda. "او صرف روز راه رفتن کسانی که در خیابان ها."

مورخ بزرگ پور در هاوانا و بزرگ بود autodidact اگر چه او بعدها به دست آمده درجه پیشرفته در دانشگاه هاوانا در تاریخ دوستان و آشنایان می گویند. او متعادل شور انقلابی خود را با ایمان کاتولیک.

آقای Leal بود به نام مورخ شهر هاوانا در سال 1967. او دوباره پیر دولت و شهرداری و ساختمان هنگامی که کاخ کوبا مستعمره اسپانیایی حاکمان و است که در حال حاضر موزه تاریخ هاوانا. پشتکار و لابی پرداخت می شود زمانی که در سال 1982 هاوانا تعیین شد, میراث جهانی یونسکو.

نوشتن به جثه ده کردبا در jose.decordoba@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن