شاهین'-اجتماعی عدالت برنامه قرار است برای رشد

در پی khezri اعتراضات سال 2016 شاهین آغاز شده اجتماعی-برنامه عدالت. بیش از دو فصل گذشته آنها را در جامعه انجام

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 خرداد 1399

در پی khezri اعتراضات سال 2016 شاهین آغاز شده اجتماعی-برنامه عدالت.

بیش از دو فصل گذشته آنها را در جامعه انجام کار بر اساس بحث های خود را در اتاق قفل و جلسات تیم.

پس از آن تعجب آور بود وقتی که شاهین مربی دن کوین همسرش استیسی و دستیار مربیان برنی Parmalee و داگ مالوری راه می رفت تا در بین چند خودرو در غرب قدم کشتی عوام پارکینگ در آغاز "Buckhead4BlackLives" مارس روز شنبه برای راهپیمایی اعتراض به فرماندار عمارت.

"زمانی که برخی از رابطه جنسی خشن-درد لحظه اتفاق می افتد, چه چیزی شما باید فرصت برای ؟ رشد" کوین گفت.

در میان تظاهرات جهانی پس از قتل Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در لوئیزویل شاهین' در حال حاضر فراگیر اجتماعی-برنامه عدالت برای گسترش.

فصل گذشته شاهین بازدید دکالب جوانان بازداشتگاه آتلانتا مرکز بازداشت زیستگاه برای بشریت ساخت سه پلیس سوار-پابه و پروژه های دیگر.

آنها در ملاقات با رهبری دو گروه از مدارس برای همیشه لطفا برای خانواده گروه مترو ورود مجدد تسهیلات و توماس ویل پسران و دختران باشگاه.

شاهین هم پیاده روی-throughs از آتلانتا اداره پلیس و وعده مرکز.

نیز وجود دارد یک مشاهده از فیلم "فقط رحمت است."

"شما شنیده ام من بحث در مورد اتاق قفل" کوین گفت. "برای بازیکنان این چیزی است که همه ما از دست رفته است. به خصوص کسانی که بازی را ترک کرد. آره اتاق قفل است یک محل خاص است. اما من همچنین می دانیم که همه دارای تجربه همان زمانی که آنها را ترک رختکن و من از آنها بدم میاید که. که خوب نیست."

در Quinn را مدینه فاضله واقعی جهان خواهد آینه تنوع و هماهنگی اتاق قفل است.

او خوشحال بود که NFL اعتراف به اشتباه بودن زیر Kaepernick سرب در سال 2016. لیگ می تواند یادگیری چند چیز از شاهین' در حال حاضر پر رونق اجتماعی-برنامه عدالت.

"من می دانم که کار ما به عنوان رهبران است که برای کمک به مردم است که ما با انجام آن بهتر است" کوین گفت. "بیایید پاسخگو باشد به آن است."

شاهین جمهور غنی مک کی که صندلی لیگ قدرتمند شورای رقابت معتقد است اجتماعی-عدالت برنامه ها لازم است.

"ما باید برای گوش دادن و پاسخ دادن به همه مسائل که در خارج وجود دارد که شامل نابرابری نژادی, شامل بی عدالتی های اجتماعی, تمام مطالب, خشونت پلیس هر چه موضوعاتی بود امیدوارم به عنوان یک لیگ ما قادر خواهید بود به بازی در آن بحث و تلاش برای حرکت به سوی برخی واقعی و ملموس راه حل های" مک کی گفت.

شاهین کارفرمایی Matt Ryan پا به جلو برای کمک به.

"از آن گرفته شده اما مردم در حال تبدیل شدن به فعال تر نظر خود را در پاسخ به آن" رایان گفت. "(Kaepernick است) اعتراض است که شنیده می شود در این نقطه است. من گرفته اند ممکن است بیش از حد طولانی است."

رایان در حال جمع آوری پول برای کمک به "پیشبرد زندگی" – ATL – سیاه و سفید جامعه" با 500.000 دلار از پول خود را. او امیدوار است به منظور بالا بردن $2 میلیون نفر است.

"که بیشتر از آن که در طرز فکر من رفته به" رایان گفت. "نه فقط به نشستن در حاشیه و در سکوت باید مردم پشت. من فکر می کنم زمان آن رسیده است که در آن سکوت خوب نیست به اندازه کافی."

در حالی که شاهین انجام داده اند کار در جامعه بیش از گذشته دو فصل بسیاری از بازیکنان قفل اسلحه در حاشیه در طول سرود ملی در طول سال 2017 فصل است.

دفاعی پردازد Grady جارت و Dontari پو kneeled در دیترویت روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام NFL بازیکنان یک expletive برای زانو.

با NFL در حال حاضر جانبداری با Kaepernick به شاهین می دانم که وجود خواهد داشت بازیکنان در سراسر لیگ خواهد شد که انتخاب را به زانو زدن در طول سرود ملی.

اما آنچه در مورد شاهین?

"که بحث قسمت نشده آمده از نظر من مذاکرات با بازیکنان در این مرحله" رایان گفت. "من انتظار می رود برای دیدن که برای مطمئن در راه های مختلف در طول فصل. اما بسیاری از بحث های ما شده اند در مورد آنچه در جریان است در حال حاضر و صحبت کردن در مورد تصاویر این اعتراضات به خشونت پلیس ... کسانی که واقعا بوده است بحث است که من تا به حال با هم تیمی ها و از گوش دادن در این تیم نشست."

کوین به احتمال زیاد خواهد اجازه دهید این بازیکنان تصمیم گیری در اتحاد به عنوان او را در سال 2017.

"همانطور که ما با نزدیک شدن به فصل و فرصت (به زانو زدن) در حال رفتن به آمده تا من فکر می کنم آن را باید به (برگزار شد) در تیم ما داشتن که بحث و ایجاد یک انجمن باز کردن برای هم تیمی های خود به بحث در مورد آنچه که به معنی آنها و چگونه آنها می رویم به عمل" رایان گفت.

رایان می داند که در آن او می خواهد به انجام بسیاری از اجتماعی-عدالت کار می کنند.

"یکی از چیزهایی که نگه می دارد در آینده در بحث و گفتگو با هم تیمی های با دوستان خشونت پلیس," رایان گفت. "قطعا به دنبال راه هایی است که شما می توانید آدرس آن و داشتن بحث و گفتگو با افرادی که می دانید بیشتر در مورد که از من انجام دهد. اما این یکی از چیزهایی است که در ادامه به اندکی در مکالمات. که قطعا یکی از consistencies که در آن مردم می خواهم تغییر دهید."

او را رانده شده توسط جریان حوادث را تغییر دهید.

"که جورج فلوید تصویری فوق العاده دشوار به تماشای" رایان گفت. "منظورم این است که تماشای تعدادی از چیزهای مختلف است که آمده اند تا با داشتن مذاکرات با بچه ها در مورد این برای بخشی بهتر از 10 سال دوستان و هم تیمی های من فکر می کنم آن را فقط به یک نقطه اوج همه آن را."

اعضای شاهین اجتماعی-کمیته عدالت فصل گذشته شامل ایمنی ریکاردو آلن linebacker د'Vondre کمپبل پایان دفاعی استیون معنی گیرنده گسترده Ismail Sanu و گارد وس شوایتزر.

Sanu معامله شد در طول فصل به انگلستان و آمریکا (آریزونا) و شوایتزر (واشنگتن) در سمت چپ در طول آژانس رایگان.

بازیکن نماینده/طولانی اهمیت جاش هریس اضافه شد به کمیته این offseason.

شاهین صاحب آرتور خالی است تشویق بازیکنان به درگیر شدن در جامعه است.

"این مهم است زیرا ما زندگی نمی کنند در کشوری که ما زندگی در یک کشور بزرگ بزرگترین در جهان است, اما ما باید مسائل را در اینجا" Blank گفت. "راه را به آدرس آنها این است که توجه به آنها مهم است که بازیکنان باید به ما کمک انجام دهد. من افتخار NFL NFLPA بازیکنان' ائتلاف و مهمتر از همه این که خود ما بازیکنان هستند به شدت درگیر کار روی مسائل که آنها فکر می کنم مهم هستند."

---

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب