شاهین مجازی offseason پیچ در پیچ پایین

شاهین مجازی offseason برنامه است برای جانبازان. این برنامه که مجبور شد به صورت آنلاین توسط coronavirus همه گی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 خرداد 1399

شاهین مجازی offseason برنامه است برای جانبازان.

این برنامه که مجبور شد به صورت آنلاین توسط coronavirus همه گیر خواهد شد و تا پایان روز شنبه هنگامی که rookies تکمیل نهایی خود را دور از جلسات شاهین مربی دن Quinn روز دوشنبه گفت:.

بعدی تا شاهین در حال برنامه ریزی برای گزارش برای اردوگاه های آموزشی جولای 28.

"میزان گوش دادن و یادگیری این offseason شده است قابل توجه" کوین گفت. "خود ما کارکنان و تیم ما تا به حال بیش از 35 مختلف سخنرانان مهمان شده اند که بخشی از ما offseason برنامه از بازیکن طرف به کارکنان طرف."

شاهین مربی لوید پیرس رفت و در شاهین' تیم جلسه هفته گذشته است.

بازدید کنندگان دیگر را شامل شهردار Keisha لنس کف و بازیکن سابق کریس چستر.

"من فکر می کنم این نوع را نشان می دهد قابل توجه رسیدن به ورزش از بازیکنان و قطعا NFL اخوان از بچه ها از سراسر کشور با داشتن لحظات و موارد به صحبت کردن با بازیکنان دیگر" کوین گفت. "که بخشی از یادگیری شگفت انگیز بوده است برای ما."

کوین و کارکنان خود سعی در آغوش عجیب و غریب offseason که حذف شده بر روی زمینه OTAs, minicamp تازه کار و اجباری minicamp.

کارکنان با سفارشی offseason برنامه برای بازیکنان است.

"ما شروع به رفتن از توسعه سمت آن چیزی است که آنها می خواهم به کار بر روی این بخش از بازی خود را بهتر" کوین گفت. "برای 60 یا پس از آنها ما سعی کردم به چیزی که واقعا خاص است."

کارکنان تا به حال به شکل یک راه برای اندازه گیری یک بازیکن موفقیت و مربوط به مورد چگونه بازیکن می تواند بهبود بخشد.

"یک صلیب خاصی رفت و آمد در مسیر, یک روش خاص برای یک offensive lineman به استفاده از آن به عنوان نمونه" کوین گفت.

همه چیز را نمی تواند ثابت یا بهبود یافته بر روی اینترنت.

"برخی از کسانی که ما در حال رفتن به مجبور به حمل به اردوگاه آموزشی" کوین گفت. "برخی از آنها در زمینه چیزها (مانند) دست-استفاده از یک offensive lineman در پشت برش, بلوک, این چیزی است که آنها می توانند کار بر روی در حال حاضر. مقدار سفارشی آموزش قرار گرفت که با توجه به کلاس های آنلاین بود که یک قطعه بزرگ از آن. ما تا به حال مقدار زیادی از یک در یکی از جلسات."

برخی از شاهین کار می کرد با هم در خود دارد.

"چیزهایی که من احساس می کنم خوب در مورد این است که آموزش ما رفت و بزرگتر و قوی تر از ما تا کنون انجام داده ام" کوین گفت. "بخش دشوار خواهد بود نه گرفتن که انسجام در این زمینه و دانستن است که آن را بیش از فقط شیمی آن زمان و (انجام آن را) دوباره و دوباره."

در حالی که شاهین می تواند در این زمینه در شاخه گل و بلبل آنها موفق به دریافت در تمرینات در سراسر منطقه مترو و در کالیفرنیا است.

"ما گفت: بسیاری از بازیکنان آنها رفتن به باید بازیکن-مربیان در حالی که" کوین گفت. "آنها واقعا در زمان است که به قلب است. تمرینات خود را با هم در طول هفته در تعطیلات آخر هفته, اسکریپت, پخش, تماس, که آنها را از طریق رفت هم من می دانم که خواهد پرداخت سود سهام. اما داشتن توانایی به اینجا محلی کمک کرد که برای بسیاری از بچه ها."

کوین شده است در تلاش برای آماده سازی اردوگاه های آموزشی در جریان لیگ پروتکل های. او پیش بینی است که آنها ممکن است تغییر در پایان ماه ژوئیه.

او اشاره کرد که کابوی ها و تگزاسی به حال بازیکنان تست مثبت برای COVID-19.

"من یک حس است که در زمان یک ماه می توان آن را سخت برای پیش بینی که در آن ما در امروز" کوین گفت. "اگر ما به عقب نگاه در سه ماه گذشته بوده است وجود دارد بسیاری از تغییرات. من پیش بینی بیشتر است."

NFL است که از نزدیک به عنوان دیگر نرم افزار لیگ تلاش برای بازگشت به عمل است.

"خبر خوب به نظر من این است که ما در حال رفتن به دیدن برخی از ورزش های دیگر و چگونه آنها در حال رفتن را از طریق همه چیز به عنوان" کوین گفت. "امیدوارم یاد بگیرید و نگه داشتن یک چشم بر روی آن. اما تا آنجا که من می دانم که ما در حال رفتن به ماندن در حال حرکت رو به جلو در جدول زمانی است."

کوین شده است تلاش برای کشف کردن که چگونه این تیم را در دیدار با تحت قوانین لیگ.

"دستورالعمل هستند به چالش کشیدن آنهایی که" کوین گفت. "راه رفتن در اطراف اتاق. چگونه بسیاری از (بازیکنان), می توانم جا در این اتاق از یک فاصله نقطه نظر. این همه در مورد برگشت در این زمینه است.

هنگامی که در این زمینه همه از بازیکنان و مربیان خواهد راحت احساس می کنید.

"این جلسات و اتاق های قفل و چگونه شما را به کسانی که در فضاهای" کوین گفت. "در حال حاضر یک تیم, جلسه, این امر اساسا به خارج بر اساس دستورالعمل. ما می تواند متناسب با 30 یا 40 به یک است که در آن ما می تواند 100 در آموزش-اردوگاه تنظیم."

---

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب