فلیکس هرناندز هدف برای 200 برنده 3k strikeouts قبل از بازنشستگی

فلیکس هرناندز است که مشتاق به بازی چند فصل بیشتر اگر نظر اخیر خود در هر نشانه. در مصاحبه با "باب دیو و مور نش

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 خرداد 1399

فلیکس هرناندز است که مشتاق به بازی چند فصل بیشتر اگر نظر اخیر خود در هر نشانه.

در مصاحبه با "باب دیو و مور نشان می دهد" در 710 ESPN سیاتل هرناندز گذاشته اواخر خود را حرفه ای امیدوار: 200 برنده و 3000 strikeouts.

"من قصد دارم برای رفتن سال-توسط-در سال" هرناندز روز سه شنبه گفت. "از آنجا که هدف من این است که برای رسیدن به 200 برد و برای رسیدن به 3000 strikeouts. اگر من می تواند رسیدن به این هدف من رفتن به چسبیدن به من خوشه. من انجام می شود."

ایستگاه جشن "فلیکس هفته" reliving بهترین بازی به عنوان یکی از همه زمان بزرگ Mariners. پس از اولین بازی خود را در سن 19 در سال 2005 در حال حاضر 34 ساله است و مونتاژ مرزی سالن از شهرت رزومه.

او به مدت 15 سال با Mariners درآمد شش All-Star گره و شش-8 Cy جوان پس از اتمام. او برنده این جایزه در سال 2010 پس از ارسال 2.27 عصر با 232 strikeouts به سراسر 249-2/3 نوبت.

با وجود هرناندز نامی نخست سیاتل هرگز ساخته شده postseason. او آهسته در سال های اخیر تا حد زیادی به دلیل آسیب دیدگی باعث شد دو طرف به بخشی. هرناندز امضا غیر تضمین شده مقابله با بریوز این زمستان امید او در نهایت خواهد تجربه postseason بازی.

هرناندز به نظر می رسد که این باشگاه با یک تشویق بهار, آموزش, اما COVID-19 بحران متوقف بیس بال برای آینده قابل پیش بینی. هرناندز به پایان رسید با یک 1.98 عصر و 14 strikeouts در 13-2/3 نوبت (چهار گردش).

فصل تاخیر خراب چه به نظر می رسید موفق مرحله اول کار خود را به مرحله بعدی. هرناندز که نشان داد مسائل قابل توجه با وجود سرعت dropoff اصرار یک رشته از آسیب شد و به سرزنش خود را کاهش است.

هرناندز به طور مداوم گفت: او فکر کرد که او برنده خواهد بود یکی از بریوز' چرخش دهانه در سراسر بهار آموزش. او را از در خانه اش در میامی کار کردن در پیش بینی از یک فصل است.

"آن متفاوت بود اما این یک چالش من گرفت و من واقعا آن را دوست داشت" هرناندز گفت: یادآوری بهار آموزش در بریوز ، "من هنوز هم آن را کردم. من واقعا اعتماد به نفس (می خندد). من واقعا در شکل و خوب است و من سالم است."

از آن خواهد شد به چالش کشیدن برای هرناندز خود را برای رسیدن به نقاط عطف مورد نظر. او در حال حاضر 169 برنده می افتد و 476 strikeouts کوتاه از 3000. او نیاز به بازی فصل های متعدد برای رسیدن به آن اعداد یک وظیفه است که رشد می کند بیشتر مشکل با کوتاه یا لغو مبارزات انتخاباتی.

خود را برنده مجموع گره خورده است با کلیتون Kershaw برای پنجم-بیشتر در میان فعال کوزه. تنها دو بازیکنان فعال با بیش از 200 برنده جاستین Verlander و زاک Greinke با جان لستر در 190. هرناندز پنجم در میان فعال کوزه در strikeouts با Verlander تنها بازیکن فعلی به بیش از 3000.

چیزهایی اول اول: باید برای یک سال 2020 فصل است. هرناندز احتمالا خواهد را بریوز' گسترش فهرست هر چند که یک قفل. او پس از آن نیاز به نشان می دهد او هنوز هم می تواند مولد و ارزش دیگری قرارداد می شود آن را از بریوز یا شخص دیگری در فصل آینده.

هرناندز باز گشت داستان قطع شد توسط قدرت های خارج از کنترل خود. هر زمان که بیس بال رزومه خواهید بود آن را به او برای غلبه بر مانع دیگری برای ادامه بازی خود را حرفه ای – و احتمالا رسیدن به رفیع نقاط عطف.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن