U. A. E. باعث نادر درخواست عمومی به اسرائیل: نمی ضمیمه کرانه

امارات سفیر آمریکا Yousef Al Otaiba در دیدار با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در ابوظبی سال گذشته اس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 24 خرداد 1399

امارات سفیر آمریکا Yousef Al Otaiba در دیدار با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در ابوظبی سال گذشته است.

عکس: اندرو Caballero-رینولدز/آسوشیتد پرس

تل آویو—امارات متحده عربی ساخته نادر تجدید نظر به اسرائیل ارائه نزدیک امنیتی و تجاری, روابط بین دو, کشورهای شرق میانه, اگر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر حمایت از حرکت خود را به ضمیمه بخش هایی از کرانه.

U. A. E. سفیر آمریکا Yousef Al Otaiba در روز جمعه منتشر شده op-ed در زبان عبری, روزانه, برای اولین بار در خلیج فارس یک دیپلمات singling چند از مناطق بالقوه برای روابط گرمتر از جمله بین امارات و اسرائیل در جهان ،

U. A. E. می تواند یک "باز کردن دروازه اتصال اسرائیلی ها به منطقه و جهان" از طریق پروازهای تدارکات رسانه ها و بیشتر آقای Otaiba گفت: در Yedioth آن در روز جمعه است.

با این حال او هشدار داد که روند الحاق خواهد آسیب پیشرفت در عادی سازی روابط.

"الحاق قطعا و بلافاصله upend اسرائیل آرمان برای بهبود امنیت اقتصادی و فرهنگی روابط با جهان عرب و با U. A. E.," آقای Otaiba گفت.

خلیج ملت عرب نمی رسما به رسمیت شناختن اسرائیل است. اما آمریکا و متحدان را کشت عمیق تر روابط در طول سال تشویق واشنگتن به عنوان آنها مبارزه مشترک رقیب در ایران. در حالی که اسرائیل شده است و بیشتر رویکرد به بهبود روابط در سال های اخیر کشورهای عربی را حفظ کرده اند محتاط موقعیت به عنوان مساله فلسطین است احساسی برای مردم خود.

آقای Otaiba ثبت تصویری زبان انگلیسی به همراه op-ed.

"همه پیشرفت که شما را دیده ام و مبادلات و دهانه می تواند تضعیف شود با یک گام ساده او گفت:" در این ویدئو. "من می خواستم مطمئن شوید که مردم درک چگونه ما این امکان و خطرات مرتبط با آن است."

آقای نتانیاهو می بیند کشورهایی مانند عربستان سعودی ، امارات متحده و عمان به عنوان مهم متحدان بالقوه در منطقه است. او تبلیغ گرم شدن روابط با این و دیگر کشورهای عربی به تقویت خود اعتبار امنیتی در انتخابات در سال گذشته است.

اما الحاق فشار که آقای نتانیاهو و دستیاران خود را گفت: آنها قصد دارند برای شروع در اوایل ماه ژوئیه چهره های بالقوه مقاومت از هر دو عربی و کشورهای اروپایی.

مربوط تصویری

اسرائیل بنیامین نتانیاهو و رقیب خود را Benny Gantz با تشکیل یک دولت پس از بیش از یک سال از بن بست سیاسی. وال استریت ژورنال را کبوتره Lieber توضیح می دهد که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس آقای نتانیاهو محاکمه و بحث بر سر الحاق کرانه چالش ائتلاف.

اسرائیل وزارت امور خارجه سخنگوی Lior Haiat توییتی در پاسخ به آقای Otaiba را op-ed: "صلح یک فرصت برای کل خاورمیانه فراهم می کند و بالقوه برای همه ما است. ایالات متحده ابتکار صلح است یک نقطه شروع برای تحقق این چشم انداز است."

U. A. E. پرواز دو بار پرواز به اسرائیل در هفته های اخیر با کمک های فلسطینی از جمله یکی از این هفته که تا به حال Etihad Airways' نام در خارج از هواپیما. اولین پرواز بود بینام و نشان.

تحلیلگران گفت: پرواز مستقیم برای اولین بار از نوع خود بودند با هدف گرم شدن روابط با اسرائیل به جای فلسطینی ها به ویژه به این دلیل که تشکیلات خودگردان فلسطین را رد کرد کمک. مقامات انتظار می رود این کمک ها منتقل خواهد شد به نوار غزه که توسط حماس است.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح اسرائیل ممکن است شروع به ضمیمه تا 30 درصد از کرانه به محض این که اسرائیل و واشنگتن توافق بر روی یک نقشه و صرف نظر از اینکه فلسطینی ها به توافق برسند به بحث در مورد پیشنهاد. فلسطینی ها را رد کرد, طرح و برش امنیتی و دیگر روابط با اسرائیل به سعی کنید به فشار این کشور به دور از اندازه گیری.

الحاق طرح تقسیم اسرائیل حکومت وحدت. آقای نتانیاهو و رقیب خود را-تبدیل-حاکم شریک Benny Gantz در تضاد هستند بر سر نحوه ادامه, خواهد شد و دیدار یکشنبه با سفیر ایالات متحده دیوید فریدمن به بحث در مورد برنامه های خود را.

"ایالات متحده گرفتن دو سیگنال سبز روشن از نتانیاهو و نور زرد از Gantz گفت:" یوجین Kontorovich مدیر از قوانین بین المللی در بیت المقدس بر اساس Kohel سیاست های فروم که پشتیبانی از آقای نتانیاهو تلاش و ملاقات با نخست وزیر در مورد تلاش پنج شنبه.

آقای نتانیاهو قول داده است به مطبوعات در آستانه برگزار شد و جلسات این هفته با مهاجران کلیدی پایه حمایت سیاسی برای برتر که نیز تقسیم شده و در برنامه های خود را.

ادد Revivi شهردار افرات و طرفدار آقای نتانیاهو تلاش گفت: نخست وزیر گفت: settler رهبران این هفته که او در نظر گرفته شده به حرکت به جلو در هفته هر چند فشار از جهان عرب و اروپا و از درون این ائتلاف ممکن است محدود کردن تلاش.

"او [آقای نتانیاهو] می گویند که معلوم نیست که همه چیز را که ما می خواهیم را در واقع رفتن به جلو" آقای Revivi گفت.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب