سابق QB اللینگتن می پیوندد خارجه گرجستان کارکنان مربیگری

دن الینگتون کارفرمایی از امضای لحظه در گرجستان دولت تاریخچه فوتبال اتحاد پیوست مربی شان الیوت کارکنان به عنوان

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

دن الینگتون کارفرمایی از امضای لحظه در گرجستان دولت تاریخچه فوتبال اتحاد پیوست مربی شان الیوت کارکنان به عنوان یک حمله دستیار.

اللینگتن تا به حال سه touchdowns در گرجستان دولت 38-30 پیروزی در تنسی در سال 2019 فصل بازکن و بعد از آن بازی گذشته چهار بازی این فصل با یک ACL پاره در زانو راست. دو بار All-Sun Belt انتخاب به پایان رسید و در میان رهبران مدرسه در چندین حمله دسته بندی ها از جمله تکمیل درصد و عبور متری.

"من شناخته شده است که من می خواستم به مربی پس از کلاس نهم" گفت: الینگتون که به دست آورده خود را در رشته آموزش و پرورش در هفته گذشته. "من واقعا قدردانی مربی الیوت برای این فرصت و من هیجان زده به یاد بگیرند که از مربیان بزرگ است که ما باید در کارکنان."

اللینگتن خدمت خواهد کرد به عنوان یک حمله دستیار مربی و کار با چندین موقعیت در درجه اول با پشت در حال اجرا در حالی که همچنین صرف زمان با quarterbacks و گیرنده.

"چه هیجان آن است که برای این مرد جوان برای به دست آوردن این فرصت" الیوت گفت. "آن داده نشده است; او قطعا آن را به دست آورده به دلیل آنچه که او انجام داده برای دانشگاه ما و آنچه که او در آینده انجام خواهد داد. آنچه که او برای فوتبال ما برنامه و همه چیز را که او ایستاده بود در مدت دو سال به عنوان یک دانش آموز-ورزشکار شگفت انگیز بود."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن