سابق یوگا فوتبال standout اعطا باند پس از تجاوز به عنف بازداشت

سابق دانشگاه گرجستان فوتبال standout و NFL بازیکن Bacarri رمبو اعطا شد پیوند دوشنبه پس از دستگیری او به اتهام

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 تیر 1399

سابق دانشگاه گرجستان فوتبال standout و NFL بازیکن Bacarri رمبو اعطا شد پیوند دوشنبه پس از دستگیری او به اتهام تجاوز به عنف.

رمبو, 29, متهم به آزار یک زن 21 ساله یوگا دانش آموز 12 ژوئن در آتن آپارتمان. خود را وکیل کیم Stephens از آتن گفت: دو آشنا بودند و مخالف در مورد رضایت به "مقاربت به برخی از درجه است."

بیشتر: سابق یوگا فوتبال standout بازداشت به اتهام تجاوز به عنف

رمبو باند راه اندازی شد در $20,000 زمانی که او به نظر می رسد صبح روز دوشنبه در آتن-Clarke County Superior Court به گفته وکیل او.

او ممنوع است از Clarke County جز برای بازدیدکننده داشته است خود را به دادستان یا دلایل پزشکی و او ممکن است هر گونه تماس با شاکی یا با سه شاهد در این مورد.

رمبو است که در زندان شهرستان از 15 ژوئن بازداشت در نظر دارد به ارسال اوراق قرضه تا پایان روز استفنز گفت. او تا به حال منتشر شده است به عنوان از ظهر.

همه ایمنی آمریکا در گرجستان رمبو آغاز شده و سه نفر از چهار سال است. او پیش نویس توسط ردسکینز واشنگتن در سال 2013 و بازی با دلفین میامی قبل از خود را به پایان NFL حرفه ای با لوایح بوفالو در سال 2017 پیش فصل.

او فارغ التحصیل دستیار مربی با یوگا, فوتبال, برنامه برای دو فصل گذشته. اما مقامات گرجستان گفت: رمبو شده است به کار گرفته شده توسط این مدرسه از Bulldogs بازی بیلور در کاسه شکر در روز سال نو.

او ثبت نام به عنوان یک دانش آموز در یوگا, که در آن او است از اتمام کار نسبت به مدرک.

استفن به حال درخواست دادگاه برای $10,000 پیوند با استناد به رمبو فقدان سابقه کیفری و کم خطر فرار در حالی که دولت خواسته برای $40,000, او گفت:. یک قاضی مستقر در $20,000 امنیت اوراق قرضه.

"ما با اعتماد به نفس هستید که عدالت را در خدمت" استفن گفت.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن