Pompeo خواستار چینی مردم به تغییر حزب کمونیست

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, تماس, چینی, رهبر خلق چین در یک مؤمن واقعی در یک ورشکسته ایدئولوژی تما

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 مرداد 1399

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, تماس, چینی, رهبر خلق چین در یک مؤمن واقعی در یک ورشکسته ایدئولوژی تمامیت خواه' با توجه به پیش نویس سخنرانی خود.

عکس: mads نوئل راسموسن/شاتر

واشنگتن—وزیر امور خارجه مایک Pompeo است دعوت از مردم برای تغییر حزب حاکم کمونیست را جهت در یک سخنرانی توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کامل متوقف شده پاسخ به یک قاطعانه چین است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم روابط بین ایالات متحده و چین تحت تاثیر قرار خواهد شد بسته شدن هوستون کنسولگری? پیوستن به مکالمه زیر.

با توجه به پیش نویس سخنرانی تحویل داده می شود پنج شنبه بعد از ظهر آقای Pompeo می گوید رهبر جمهوری چین یک "مؤمن واقعی در یک ورشکسته ایدئولوژی تمامیت خواه." آقای Pompeo متوقف می شود خجالتی به صراحت خواستار تغییر رژیم, اصرار کشورهای متحد و مردم چین به همکاری با ایالات متحده برای تغییر حزب کمونیست رفتار.

حزب کمونیست "ترس مردم چین را صادقانه نظرات بیش از هر دشمن خارجی" آقای Pompeo قصد دارد به می گویند در سخنرانی در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و موزه. ایالات متحده آمریکا "نیز باید تعامل و توانمندسازی مردم چین" آقای Pompeo می گوید: با توجه به پیش نویس.

این سخنرانی به نام "کمونیست چین و جهان آینده" کلاه یک سری از آدرس توسط مقامات ارشد در هفته های اخیر با تمرکز بر آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند به عنوان چالش مطرح شده توسط چین و گسترش جهانی برسد. سازش ناپذیر شعارهای شده است همراه با یک چشم انداز مثبت در دولت فشار بر پکن از تحریم به تمرینات نظامی و کیفرخواست—به عنوان روابط بین کشورهای مارپیچی رو به پایین به پایین ترین نقطه در دهه.

مربوط تصویری

فیلم به نظر می رسد نشان می دهد کوچک, آتش سوزی, سوزاندن چینی کنسولگری در هوستون که دستور داده شد به نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد آخرین تشدید تنش بین آمریکا و چین است. عکس: David J. فیلیپ/ارتباط مطبوعات

این هفته دولت در زمان بی سابقه حرکت از سفارش چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون با بعد از ظهر جمعه آن را متهم و دیگر چینی ماموریت های دیپلماتیک از جاسوسی اقتصادی و تقلب ویزا. پکن متعهد به مقابله به مثل با اضافه کردن یک جبهه جدید به لیست در حال رشد از درگیری بیش از, تجارت, تکنولوژی و نفوذ جهانی.

آقای Pompeo, در مصاحبه ای پیش از سخنرانی کاهش یافته است به بحث در مورد امکان تلافی هوستون بسته شدن کنسولگری و گفت: هر گونه گام خواهد بود تا به پکن. او به تصویر کشیده ایالات متحده حرکت می کند به عنوان لازم برای امنیت ملی و پیشگیری از سرقت مالکیت معنوی از حساس انرژی و بهداشت و درمان-مراقبت از کسب و کار در منطقه هوستون.

"ما در حال حاضر چندین دهه به آمریکا جواب نمی دهد, به چینی, تجاوز," او گفت:, توصیف سیاست ایالات متحده به عنوان یک تلاش برای بازگرداندن تعادل به یک رابطه دولت می بیند به عنوان ناعادلانه کج به سمت پکن.

آقای Pompeo انتقاد پکن برای محدود کردن دیپلمات های ایالات متحده در چین و جلوگیری از آنها را از ملاقات با اعضای قوه مقننه و دیگران. "این نوع از عدم وجود رابطه متقابل است که رئیس جمهور تهمت به سادگی گفت: غیر قابل قبول است," او گفت:.

دولت افزایش تمرکز در پکن وجوش با سختی-در-چین پیام به رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات شبیه به یک در 2016.

مربوط به خواندن

  • ایالات متحده پرانتز برای چینی دیپلماتیک مقابله به مثل به عنوان روابط شکستن
  • چینی سرمایه دار خیلی مهم لگد از حزب کمونیست تعقیب چهره پس از انتقاد یازدهم
  • ایالات متحده میزان سفارشات چین به نزدیک کنسولگری هوستون

به عنوان رئیس جمهور در حالی که دولت او منتقل شده است برای به چالش کشیدن پکن آقای ترامپ گاهی اوقات اجتناب مقابله با آقای Xi, بازی کردن تفاوت ها و یا به حقوق بشر و نگرانی. که به ویژه در طول مذاکرات تجاری به پایان رسید که در یک محدود معامله است که نیاز به چین برای افزایش خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی و انرژی است.

آقای Pompeo در این مصاحبه گفت: مقابله با چین یک سیاست بلند مدت برای رئیس جمهور و همچنین به عنوان یک دو حزبی اولویت برای کنگره که اکثریت تصویب قانون اجازه می دهد برای تحریم. "نگاه مردم آمریکا در حال رفتن به اجازه اقتصادی ما کار ما استعداد به سرقت رفته توسط حزب کمونیست چین" او گفت:.

آقای Pomeo قبلا ساخته شده مستقیم تجدید نظر به شهروندان خارجی در حالی که حمله به دولت خود را در سخنرانی ها در ایران در سال 2018 و ونزوئلا در ماه مارس است.

بسیاری از رهبران جهان را مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست خارجی به عنوان unilateralist. اما در هفته های اخیر واشنگتن دیده می شود کلید متحدان در آغوش آن سخت تر و لبه رویکرد به چین است. که تلاش شده است با افزایش پکن را از دست داده و coronavirus همه گیر آن سرکوب آزادی های مدنی در هنگ کنگ جرم بازداشت مسلمان گروه های قومی در سین کیانگ و اخیر آن رویارویی با همسایه هند در هیمالیا مرز.

این ماه در انگلستان اعلام کرد که نوار تجهیزات ساخته شده توسط شرکت چینی Huawei Technologies Co. از این کشور 5G شبکه های مخابراتی زیر شدید لابی های آمریکا است که می گوید این شرکت به شمار خطرات امنیتی. Huawei آن را انکار می کند ،

هند ذکر شده مشابه cybersecurity نگرانی در ماه گذشته در ممنوع کردن ده ها تن از برنامه های تلفن همراه از جمله سیستم عامل رسانه های اجتماعی Infinite و WeChat, پس از مرز درگیری با نیروهای چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

در پیش نویس سخنرانی آقای Pompeo خواستار همفکر کشورها برای اعمال فشار هماهنگ در حزب کمونیست چین.

"ما از کشورهای آزاد جهان باید وادار به تغییر در CCP رفتار در خلاق تر و قاطعانه راه چون پکن اقدامات ما را تهدید می کند و مردم ما سعادت" او قصد دارد به می گویند با اشاره به حروف اول برای حزب کمونیست چین.

تغییر اجماع جهانی در چین در حال دادن جدید برجستگی به آقای Pompeo که پدید آمده در ماه های اخیر به عنوان اداره برتر منتقد پکن و زور در سیاست گذاری. عمومی خود را savaging پکن بیش از coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین ساخته شده او را به یک هدف برای چین نارضایتی. تلویزیون دولتی پخش تفسیر به نام آقای Pompeo به "دشمن مشترک بشریت" و "دروغگو."

آقای Pompeo سابق کنگره از کانزاس و سازمان اطلاعات مرکزی مدیر گرفت و وزارت امور خارجه در سال 2018 به عنوان دولت بود و تغییر رویکرد خود به چین را از کار کردن با پکن به کره شمالی و به سمت مقابله با آن در تجارت و آرمان برای قدرت های جهانی.

اندرو کیم ارشد سابق افسر سازمان سیا کار می کرد که با آقای Pompeo در آژانس به یاد می آورد که آقای Pompeo برگزار عملی مشاهده از چین, رهبری, باور, برای مثال, که پکن را تضعیف می کند, هنگ کنگ, استقلال اگر آن را مناسب علاقه خود را.

"او هرگز خدمت در پکن او هرگز خدمت در هنگ کنگ, اما او آن را به نام به درستی گفت:" آقای کیم.

پیش نویس روز پنج شنبه در این سخنرانی شامل نگاهی انتقادی خلاصه ای از آقای Pompeo نشست ماه گذشته خود در هاوایی با چین در صدر سیاست خارجی رسمی یانگ Jiechi در یک زمان از روابط تیره. "این همان داستان قدیمی—کلمات اما هیچ پیشنهاد به چین تغییر رفتار" با توجه به پیش نویس است.

"تنها راه برای واقعا تغییر کمونیست چین است که به عمل بر اساس آنچه که رهبران آن انجام نمی آنچه آنها می گویند" آقای Pompeo قصد دارد برای گفتن در گفتار. "بی اعتمادی و بررسی است."

در کار جدید چین سیاست آقای Pompeo اتحاد پیوست شده توسط دادستان کل ویلیام Barr مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و معاون او متی Pottinger. آقای Pompeo تصمیم عمومی مورد نیاز می شود ساخته شده برای تحریم چین سیاست و مرتب برای آقایان اوبراین Barr و دفتر تحقیقات فدرال مدیر کریستوفر Wray به سخنرانی پرداختن به پکن مشکل ساز رفتار به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

هر چند پیش نویس به طور جداگانه توسط مقامات ارشد و کارکنان خود سخنرانی طراحی شده بودند برای مقابله با مسائل مختلف و ساخت در هر یک از دیگر این مقام گفت. آقای Barr نگاه نقش جامعه کسب و کار و پکن تلاش برای همکاری انتخاب کردن آن است. آقای اوبراین خطاب ایدئولوژی در حالی که آقای ورای زمان در جاسوسی و فکری-سرقت اموال.

آقای Pompeo سخنرانی در نظر گرفته شده است به عنوان یک capstone. در آن آقای Pompeo دارای چشم انداز کار همکاری با پکن است. اما بسیاری از این سخنرانی استدلال می کند به سختی فکر با رویکرد خواستار توجه به وعده های برآورده نشده توسط دولت چین و راه آن رفتار شهروندان است.

"کمونیست ها همیشه دروغ می گویند اما بزرگترین دروغ این است که حزب کمونیست چین صحبت می کند برای 1.4 میلیارد نفر از مردم که در حال surveilled مظلوم و ترس به صحبت کردن" آقای Pompeo قصد دارد به می گویند.

محل کتابخانه نیکسون در یوربا لیندا در کالیفرنیا حمل عمدی نماد چون آقای نیکسون جدولها یک دوره جدید تعامل با رهبری چین به گفته یک مقام وزارت خارجه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند که قبل از نامزدی با چین را رهبری, با هدف, در بخش, در اعمال فشار بر اتحاد جماهیر شوروی به عنوان داشتن آن دوره اجرا.

مخاطبان انتظار می رود عبارتند از وانگ دان یک رهبر از میدان تیان آن من تظاهرات و وی Jingsheng یک دموکراسی فعال از 1970s. آقای Pompeo انتظار می رود که به اذعان آنها و به یاد جلسات با قومی Uighurs و قزاق ها که فرار بازداشت در سین کیانگ و همچنین بحث های خود را با دلار هنگ کنگ دموکراسی رهبران مانند ناتان قانون است.

نوشتن به کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com و ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب