سابق واتیکان فرستاده فرانسه به صورت آزمایشی در تجاوز جنسی به اتهام

اسقف اعظم لوئیجی ونتورا راست حرکت دست با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در Jan. 4, 2018 در Élysée

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 3 مرداد 1399

اسقف اعظم لوئیجی ونتورا راست حرکت دست با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در Jan. 4, 2018 در Élysée کاخ در پاریس.

عکس: لودویک مارین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس—سابق واتیکان به فرانسه فرستاده خواهد شد محاکمه به اتهام تجاوز جنسی در پایتخت فرانسه در نوامبر. 10 در آخرین مورد ارشد کاتولیک churchman به طور رسمی متهم به سوء رفتار جنسی.

چند مرد ناشناس که اسقف اعظم لوئیجی ونتورا که در خدمت به عنوان پاپ پیک یا سفیر فرانسه تا دسامبر حمله و آنها را بین 2018 و 2019. یکی از آنها کارمند مسئول استقبال از روحانی در پاریس شهردار جدید سال نشانی در سال 2019 گفت: اسقف اعظم groped او در "مصر و تکرار" شیوه است. که در 30s خود را بلافاصله گزارش این حادثه به برتر خود را که به نوبه خود هشدار مقامات قضایی.

واتیکان در زمان غیر معمول گام برداشت اسقف اعظم را مصونیت دیپلماتیک به پیگرد قانونی در جولای سال 2019 با توجه به آنچه گفته شد, پیک, را خواسته به "همکاری کامل و خود به خود با مقامات قضایی."

سخنگوی واتیکان Matteo برونی روز پنجشنبه گفت که اسقف اعظم ونتورا "بر بی گناهی خود و تایید شخصی خود اعتماد در مراجع قضایی."

اسقف اعظم ونتورا ایتالیایی است و یک جانباز از واتیکان دیپلماتیک خدمات. او 75 سال در ماه دسامبر زمانی که به عنوان مورد نیاز توسط قانون کلیسا او فرستاده شده استعفای خود را به پاپ فرانسیس. او به نمایندگی مقدس در فرانسه از سال 2009 و قبلا به عنوان پاپ سفیر شیلی و کانادا و سه کشور آفریقایی.

او یکی از اعضای ارشد سلسله مراتب کاتولیک متهم به سوء رفتار جنسی در سال های اخیر و افزایش فشار در کلیسا برای مقابله با بحران بیش از روحانیت سوء استفاده و آن coverup.

ماه گذشته پاپ ابقاء دیرین خود دست پرورده اسقف Gustavo Zanchetta در سطح بالا واتیکان کار حتی اگر او با آن مواجه است به اتهام آزار و اذیت جنسی در بومی آرژانتین است.

واتیکان هنوز نشده منتشر طولانی وعده داده شده گزارش توضیح میدهد که چگونه سابق کاردینال تئودور McCarrick هنگامی که یک اسقف اعظم واشنگتن به قدرت با وجود شایعات جنسی سوء قصد بازگشت سال است. مورد به گل نشسته پاپ فرانسیس از ماه اوت سال 2018 زمانی که پاپ سابق ایران به آمریکا او را متهم کرد از نادیده گرفتن آقای McCarrick تاریخ. پاپ بعد گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید اگر او مطلع شده است از سابق کاردینال رکورد.

نوشتن به Noemie Bisserbe در noemie.bisserbe@wsj.com و Francis X. Rocca در francis.rocca@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن